LGBT wchodzi mocno do sportu. Francuski napastnik Griezmann zostaje „modelem” w tygodniku dla homoseksualistów

Antoine Griezmann. / foto: YouTube
Antoine Griezmann. / foto: YouTube

Niedawno ukazał się numer sportowego dziennika „L’Equipe” poświęcony walce z tzw. homofobią w sporcie. Okładkę zdobiło dwóch całujących się w basenie waterpolistów. Teraz magazyn homoseksualistów „Tetu” zatrudnia sportowców w roli swoich modeli. Wybór padł na piłkarza Antoniego Griezmanna.

Griezmann też chce walczyć z homofobią i twierdzi, że jest bardzo dumny z wywiadu w tygodniku. Mówi m.in., że negatywny stosunek do gejów to nie opinia, ale „przestępstwo”. Poza tym można jeszcze poczytać w numerze wyznania Madonny na temat „ja i geje”.

Griezmann jest popularnym piłkarzem we Francji i napastnikiem reprezentacji, która rok temu zdobyła mistrzostwo świata. Aktualnie jest graczem Atletico Madryt. Ma korzenie portugalsko-niemieckie.

6 KOMENTARZE

  1. Lewica wykorzystuje gwiazdy futbolu – za ich świadomą zgodą – do promocji swojej ideologii. To wystarczający powód aby olać piłke nożną. Pomysł, że młodzi filuci biegający po trawie za piłką mogą robić za autorytety I idoli dla inteligentnych ludzi, posiadających pożyteczne umiejętności I wiedze jest absurdalny.

  2. Rety, jaki wstyd dla francuskiej piłki nożnej. Kto normalny chciałby kibicować takim piłkarzom.

Comments are closed.