Powstał „układ zamknięty” przeciwko Dodzie? Gwiazda może trafić do więzienia! Rusza proces

Doda. / foto: YouTube
Doda. / foto: YouTube

Dorota „Doda” Rabczewska ma poważny problem. Już dzisiaj rusza proces przeciwko piosenkarce i jej mężowi Emilowi Stępniowi. Sprawa ma dotyczyć rzekomego szantażu na byłym narzeczonym piosenkarki Emilu Haidarze. Grozi jej aż pięć lat więzienia!

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy rzekomego szantażowania byłego narzeczonego Dody, Emila Haidara. Doda z obecnym mężem miała niby nasłać na niego mężczyzn domagających się od niego zwrotu miliona złotych. W trakcie śledztwa okazało się, że składano fałszywe zeznania. Proces może być długi.

Do rozstania między Dodą a Haidarem doszło w 2016 r. Koniec miłości był burzliwy i pełen negatywnych emocji. Oboje zarzucali sobie różne czyny m.in. zniszczenia mienia czy przywłaszczenia pieniędzy.

Jednak gorąco zaczęło się robić gdy w biurze Haidara nagrano mężczyzn domagających się od niego zwrotu miliona złotych. Miał on je pożyczyć od polskiej artystki. Dla Haidara byli to szantażyści a dla Dody mediatorzy w sporze.

Za pierwszym razem sąd zdecydował, że Dorota Rabczewska nie jest winna. Teraz jednak sprawa ruszyła na nowo, z nowym prokuratorem. Co więcej media podają, że mecenas Haidara ma mieć dobre relacje z policją i prokuraturą.

Jeden ze stołecznych portali opisuje wręcz, że powiązania towarzyskie między prokurator, policjantem prowadzącym śledztwo a mecenasem Haidara są bardzo zażyłe. Dziennikarze nazwali to nawet „układem zamkniętym”. Portal wręcz twierdzi, że jest układ by skazać popularną artystkę.

Te informacje mocno wpływają na stan zdrowia artystki. Doda po ujawnieniu tego, co dzieje się wokół procesu, wylądowała z rozstrojem nerwowym w szpitalu.

O sytuacji z procesem Doda opowiedziała na łamach „Super Expressu”.

„Bardzo ciesze się na proces, ponieważ sąd nie jest, mam nadzieję, powiązany z tą kliką i spojrzy na to obiektywnym okiem. Pani prokurator z premedytacją wysyłała półtora roku do sądu swoje podsumowanie. Gdyby zrobiła to od razu, bylibyśmy już po wszystkim, ale najwidoczniej komuś jest na rękę męczenie mnie tyle czasu” – skomentowała emocjonalnie sprawę popularna piosenkarka.

Źródło: Super Express

24 KOMENTARZE

 1. Ale jak to? Przecież w Polin panuje prawo i sprawiedliwość!

 2. Jedno drugiego warte, widzieliście tych „negocjatorów” Dody?
  Wyglądali jak pomieszanie transformersa z osłem

  • Nasłała? Nasłała. A czy to był szantaż czy mediacja to przekupny sąd pisowski rozsądzi. Skoro kasa była jej to wystarczyło pójść do sądu. Chyba że to lewa kasa więc teraz mają problem. Doda nie doda a sprawiedliwości zadość.

 3. Hahahaha! Zawsze sądziłem, że wyrok zależy od dowodów w sprawie, a nie od zażyłych relacji z policją i prokuraturą. Hahaha.

 4. Zawsze była pyskata i bezczelna , ma to co chciała. Jeśli jest winna powinna siedzieć , dość tych układzików.

 5. @ My Naród będziem bronić obywatelkę Dodę niczym naszą Młodą DEMOKRACJE. Kto dokucza DODZIE JEST FASZYSTOM I ANTYSEMITOM !

 6. Ach te burzliwe związki Żydówek z Arabami… dobry temat na jakiś wodewil

 7. związek powiązania między glinami – sądem – PrOkuraturą
  był , jest i będzie ….
  czy to się zmieni wątpie …
  Surowe kary dla tych kast upadłych , pozbawienie całkowite majątków nawet tych przepisanych na innych
  i Zobaczymy czy coś się zmieni
  na lepsze

 8. Męczennica Doda. Zaczął się objazdowy cyrk po szmatławcach i zgrywanie pokrzywdzonej. Wiecznie niewinna, zawsze honorowa, mamusia i tatuś chorzy przez nerwy, ojoj. Serduszko ją boli. A samochód sam się porysował, zbiry szantażyści sami wpadli, na ciasto. Jeśli jest niewinna, to żaden UKŁAD jej nie wsadzi i może spać spokojnie. Ale widać fakty wychodzą na wierzch i pali jej się grunt pod nogami. Codziennie jojczy zaprzyjaznionym dziennikarzom, aby wzbudzić litość.

 9. A mało jest takich układów w sadach i prokuraturze. Mnie tez kiedyś syn naczelnika więzienia we spolnym porozumieniu i układami jego ojca z sądem policja i prokuratura kręcili mi kiedyś wyrok na lewo, ale zmiana składu sędziowskiego i kontakcie z adwokatem który mi pomógł aby nie było powiązania ze znajomościami wyładowała sprawa w innym sądzie i zostałem uniewinniony a miałem być karany dwuletnia odsiatka. Te sady antypolskie to mafia niesprawiedliwości tutaj się liczą pieniądze a nie uczciwe wyroki

 10. Hajdar skacze, bo to beżowy i nie może pogodzić się z tym, że Doda go kopnela w 4 literki!

 11. Nawet się nie ździwiłem bo dla pokazówki i układu są gotowi zrobić wszystko aby im się do tyłków nie dobierali

 12. Jakie pożyczyć? Z tego co czytałam juz dawno temu chodzi o to ze mieli umowę ze gdy on będzie pic czy tam brać substancje to zaplaci jej milion „kary”. A z nagrania wynika że panowie chcą pieniędzy. Nigdzie nie jest powiedziane że w ramach zwrotu pożyczki. I słychać ze szantażuja gościa. Troche obiektywnych faktów dawajcie nie ubarwiana wersje

 13. Czego nie wiedział ? Pożyczasz należy oddać bez względnie Jest dłużny niech spłaca . Brawo Dorota!!..

Comments are closed.