Szokująca relacja Latkowskiego. Biseksualny celebryta jest pedofilem, a atakuje Kościół wmawiając, że katolicy są siedliskiem pedofilii [VIDEO]

Sylwester Latkowski/fot. Twitter Artur Stelmasiak
Sylwester Latkowski/fot. Twitter Artur Stelmasiak

Sylwester Latkowski na antenie Polskiego Radia ujawnił szokujący proceder oraz pełną hipokryzji postawę biseksualnego celebryty-pedofila, który jednocześnie atakuje Kościół za rzekomą masową pedofilię w Kościele.

Latkowski nie ujawnił, o kogo dokładnie chodzi, ale jest to pewien celebryta. – To jest jego sprawa, że jest gejem, biseksem, bo się sprzedaje jako „miłośnik kobiet”. Okazuje się, że korzysta z tej agencji. Problem jest taki, że to odbywa się w ten sposób, że przywożą mu trzech specjalnie przygotowanych chłopców, bo on ma pewne upodobania – powiedział Sylwester Latkowski.

I on wybiera zawsze najmłodszego – dodał Latkowski.

Agencja, która nie przestrzega tych 18 lat, to wiadomo, że podaje tych najmłodszych – zaznaczył.

Odbyłem rozmowę i pamiętam, że z pretensjami jeden z szefów nadzorujący karierę tego człowieka zaczął mi wyrzucać „jak ty możesz ciągle atakować, czemu”. A ja mówię wprost: niech on zacznie kontrolować dowody osobiste w czasie tych swoich castingów. Bo inaczej powiem z imienia i nazwiska, że tego nie robi – oświadczył dokumentalista.

Za to widzę go, że bardzo zwalcza pedofilię, ale w Kościele. To bardzo bym chciał, żeby zajął się tą inną pedofilią. Bo ostatnio go zobaczyłem jak dyskutował o pedofilii w Kościele. Niech zajmie się kontrolowaniem dowodów osobistych chłopców, z których korzysta – stwierdził.

– I mamy gwiazdora, który „zwalcza” oraz krytykuje pedofilię w Kościele, a sam jest homoseksualistą i pedofilem, który korzysta z pedofilskiej prostytucji – podsumował szef warszawskiej „Niedzieli” Artur Stelmasiak.

Źródło: twitter.com

19 KOMENTARZE

  • Chyba masz rację – „miłośnik” kobiet, tłity i ataki na Kościół, lanser i pozer – twój trop się potwierdza.

  • Wszystkie te „jego kobiety” są bardzo wysokie i chude, w dodatku co jakiś czas się zmieniają, no to dla każdego psychologa sprawa jest jasna

  • Ten to raczej wygląda na takiego, co za rogi lubi trzymać. Poza tym za dużo mamy cwelebrytów żeby zgadywać.

 1. Pedofilia, hebefilia, efebofilia – te terminy należy rozróżniać, aby się odróżnić od „dyskutantów” z pod budki z piwem.

 2. A to nie jest tak, że jak się zataja informację o przestępstwie, to się również jest przestepcą?

 3. Latkowski znów w dobrej akcji?

  Przypomnijmy, że to on ujawnił rozmowy polityków POkomuny nagrane w pewnej restauracji warszawskiej i dzięki temu potężnie pomógł odsunąć od władzy Tyfuska i POkomunę.

  Czy obecnie Latkowski ujawni równie radykalnie fakty o domniemanej bandzie nienawistników antykatolickich systematycznie winiacej za pedofilie Kościół Katolicki i w ten sposób chroniacych olbrzymią większośc pedofilów?

 4. Kim są ci pedofile, których nazwisk przezornie nie wymienia się?
  Ten biseks-celebryta to może Kammel?
  Ten znany reżyser z Warszawy to może Zanussi?

 5. Szokujące to były dzisiaj informacje, że sam kardynał Gulbinowicz wsadzał rękę za majtki pewnemu seminarzyście.

Comments are closed.