Timmermans twierdzi, że też był molestowany przez księdza. Ziemkiewicz: „Mam wrażenie, że wszyscy wrogowie normalności, to ofiary patologii, mszczące się na świecie”

Frans Timmermans i Rafał Ziemkiewicz/Fot. PAP/EPA/PAP/Leszek Szymański (kolaż)
Frans Timmermans i Rafał Ziemkiewicz/Fot. PAP/EPA/PAP/Leszek Szymański (kolaż)

Film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” niezwykle ucieszył lewaków, którzy przypuścili kolejny atak na Kościół. Do chóru tych, którzy przypadkiem przypomnieli sobie, że w przeszłości byli ofiarami księdza-pedofila dołączył sam Frans Timmermans. Lewacką tendencję ostro skomentował Rafał Ziemkiewicz.

Na swoim Twitterze publicysta odniósł się do słów wiceszefa Komisji Europejskiej, wypowiedzianych w Warszawie.

Ja także byłem ofiarą księdza-pedofila. Dlatego mówię to wszystkim ofiarom: nie wstydźcie się. To nie jest Wasza wina. Nie zrobiliście niczego złego. To wy jesteście ofiarami – wyznał Timmermans, który przyjechał do Polski, aby wesprzeć lewaków w kampanii wyborczej.

Mówię to jako ofiara pedofilii. Wybaczenie to jedna z najbardziej wyzwalających rzeczy, jakich doświadczyłem. Ale żeby tak się stało, sprawcy muszą przyznać się do winy i ponieść karę. A nie milczeć i być bezkarnymi – dodał.

„Mam wrażenie, że wszyscy wrogowie normalności, od skrajnej lewicy do centrolewu, to po prostu ofiary patologii i strasznych nadużyć w dzieciństwie, mszczące się na świecie za doznane traumy. Tylko jeszcze nie wszyscy o tym opowiedzieli” – skwitował Rafał Ziemkiewicz.

Źródła: nczas.com/Twitter

20 KOMENTARZE

    • Ktoś kto mógłby wyglądać na księdza gdyby miał na sobie sutannę odwrócił się w stronę Fransa kiedy Frans darł się na podwórku i Fransowi się teraz wydaje, że wtedy odniósł wrażenie, że tamto spojrzenie mogłoby być lubieżne.

 1. Musiał być naprawdę młody gdy to się stało, bo widać że mu pedofil mózg ujem wydrapał.
  Może tym pedofilem jest żyd Daniel Cohn Bendit?

 2. Panie Timmermans ….. gdyby nie film Sekielskich ,tajemnica poszła by do grobu , wstrząsające ;)

 3. Panie Z.! Polska pod rządami debilnej zmiany niewiele ma wspólnego z normalnością. Możesz Timmermansa cmoknąć w d…! Dla nieuków takich jak Kozorro : Holandia nie jest wyłącznie protestancka.

  • Jack….ty zapewnie nie raz cmokałeś go w d..ę.?.Ten pajac Timmermans w Holandii jest zerem.Jedynie
   w Polsce pozwala sobie na takie ekscesy wycierając swoją brudną gębę o moją ojczyznę.Znalazł sobie
   kolegę Biedronia,być może jest on homo niepewny skoro tak do siebie lgną.

 4. Tummanns to kreatura i polonofob obcy, zaś Ziemniakicz to kreatura i polonofob rodzimy.
  Pamiętacie jak oskarżał o „antysemityzm” młodych patriotów manifestujacych pod siedzibą Prez. Dudy za podpisaniem ustawy IPN? Pamiętacie jak pomstował, że nie pozwoli na „antysemityzm”? Było to w zeszłym roku, gdy ważyły sie losy ustawy IPN. Z. powiedział był wtedy w TV coś o Żydach – bełkotliwie, mgliście, jak to on. Jednak część Żydów obraziła sie na niego. Zaczęto go oskarżać o „antysemityzm”. Wkrótce potem Z. potępił młodych patriotów polskich manifestujacych za podpisaniem niemiłej szowinistycznym Żydom ustawy IPN. Ostatnio Z., wraz z innym pajacem, Posoką czy jak mu tam, ganił Berkowicza za jego żart jarmułkowy.
  To fatalny polski błąd narodowy przyjmować z powrotem na łono domowe i trzymać na nim osobników, którzy gnębili lub wciąż gnębią rodaków.
  Po „potopie” szwedzkim, wybaczono głupio zdrajcom Ojczyzny, takim jak Radziejowski. Po 1989 r. równie głupio przygarnięto część komunistów i ich dzieci. Na tej samej zasadzie sommery i lisickie popieraja i lansują Z., prawda?
  Odsyłam do wielkiego J.R. Nowaka i jego opinii o tym szkodniku.
  Nie lubie Gazety Oszczerczej i jej naczelnego Michniaka. Ale w jedym z nim się zgadzam: w odrazie do nadętego i świniowatego przygłupa Z.

  Anglicy mówia: „Once a whore, always a whore”. Wykłada się: „Kto raz był dziwką, zawsze będzie dziwką”. A jak nazywamy tych, co chronią i lansują dziwki?
  Alfonsami, prawda?

  • Możesz Waćpan nie lubić kogo chcesz. Ja natomiast mam prawo napisać, że pierd… Waćpan jak potłuczony.

   • Masz wolność pisania co tylko chcesz o mnie i o kimkolwiek albo czymkolwiek innym.
    Podobnie każdy inny Polak (zakładajac, żeś Polak).
    W tym ja.

    Oki, zatem twierdzisz, że mój wpis powyżej jest trefny, kłamliwy?
    Co konkretnie takiego w nim trefnego, kłamliwego? Zacytuj. I udowodnij, że trefne, kłamliwe.
    Dasz radę, król egipski?

 5. A nie mówił, że wcześniej był uprowadzony i molestowany przez kosmitów???

 6. Jeśli nie byli molestowani,to przynajmniej musieli zostać upuszczeni przez rodziców z dużej wysokości.Ten debilizm nie mógł wziąć się z niczego…

 7. Mnie jeszcze nikt nie molestowal, ale czuje, jak chcą mi sie dobrac do tylka. Jak nie AmberTusk czy SzwjcarskiBank to Judeopolonisci.

 8. Może jego tatuś przebrał się za księdza a ile raz nie PO wiedział chazarzy są sprytni w okłamywaniu i okradaniu.

 9. Tomuś może i był molestowany, ale w odróżnieniu od innych , on to lubił.
  Prawda o zboczeńcach jest taka, że w kościele są oni eksponowani, ale w branży filmowej, wśród nauczycieli, czy innych pracowników kultury nikt na nich nie patrzy- lepiej się kryją.
  To nie księża, czy promotorzy, nauczyciele stają się pedofilami, to pedofile wybierają zawody, aby mieć dostęp.
  Na to jest tylko jedno rozwiązanie: maksymalizacja wymiaru kary!

 10. Wszystko wyjdzie na jaw jak prawica zacznie władać Europą biada wam obłudnicy 😀😀😀😀🍌😭

Comments are closed.