Timmermans twierdzi, że też był molestowany przez księdza. Ziemkiewicz: „Mam wrażenie, że wszyscy wrogowie normalności, to ofiary patologii, mszczące się na świecie”

Frans Timmermans i Rafał Ziemkiewicz/Fot. PAP/EPA/PAP/Leszek Szymański (kolaż)
Frans Timmermans i Rafał Ziemkiewicz/Fot. PAP/EPA/PAP/Leszek Szymański (kolaż)

Film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” niezwykle ucieszył lewaków, którzy przypuścili kolejny atak na Kościół. Do chóru tych, którzy przypadkiem przypomnieli sobie, że w przeszłości byli ofiarami księdza-pedofila dołączył sam Frans Timmermans. Lewacką tendencję ostro skomentował Rafał Ziemkiewicz.

Na swoim Twitterze publicysta odniósł się do słów wiceszefa Komisji Europejskiej, wypowiedzianych w Warszawie.

Ja także byłem ofiarą księdza-pedofila. Dlatego mówię to wszystkim ofiarom: nie wstydźcie się. To nie jest Wasza wina. Nie zrobiliście niczego złego. To wy jesteście ofiarami – wyznał Timmermans, który przyjechał do Polski, aby wesprzeć lewaków w kampanii wyborczej.

Mówię to jako ofiara pedofilii. Wybaczenie to jedna z najbardziej wyzwalających rzeczy, jakich doświadczyłem. Ale żeby tak się stało, sprawcy muszą przyznać się do winy i ponieść karę. A nie milczeć i być bezkarnymi – dodał.

„Mam wrażenie, że wszyscy wrogowie normalności, od skrajnej lewicy do centrolewu, to po prostu ofiary patologii i strasznych nadużyć w dzieciństwie, mszczące się na świecie za doznane traumy. Tylko jeszcze nie wszyscy o tym opowiedzieli” – skwitował Rafał Ziemkiewicz.

Źródła: nczas.com/Twitter