We Francji szykuje się siostrzano-bratobójcza wojna. Lesbijki żrą się z homoseksualistami i oskarżają ich o męski szowinizm

Zdjęcie ilustracyjne. / Źródło: Twiitter/The Transgender Law Center
Zdjęcie ilustracyjne. / Źródło: Twiitter/The Transgender Law Center

Osiem francuskich działaczek LGBTcośtam podpisało się pod listem otwartym, w którym oskarżają „towarzyszy bojówkarzy homoseksualistów” o dyskryminację i prześladowanie ich. Według lesbijek wychodzi z nich męski szowinizm.

Catherine Tripon ze Stowarzyszenia Profesjonalistów LGBT i Catherine Michaud, szefowa organizacji GayLib poczuły przemożną chęć napisania listu, po tym jak usłyszały, że do klubu homoseksualistów nie wpuszczono 2 lesbijek, bo wyglądały „zbyt kobieco”. Ich i 6 innych „towarzyszek lesbijek” list otwarty: „Seksizm, list otwarty do naszych towarzyszy bojówkarzy homoseksualnych” opublikował magazyn “Têtu”.

„Seksizm i mizoginia królują w środowisku LGBT” – narzekają lesbijki. „Wszystkie byłyśmy świadkami okropnych scen przypominających nam, że oprócz bycia homoseksualistami jesteście przede wszystkim mężczyznami”. Według lesbijek „towarzysze homoseksualiści” (camarades gays) nie uświadamiają sobie, że lesbijki są podwójnie dyskryminowane. Jako kobiety i jako kochające dziwaczniej.

Cybèle Vigneron, szefowa organizacji Caelif (Kolektyw Stowarzyszeń Studentów LGBT) wyznała, iż wielokrotnie słyszała od homoseksualistów, że została wybrana tylko z powodu stosowania płciowych parytetów. Według niej to ‚klasyczny” przejaw seksizmu.

Jak mówi Vigneron na zebraniach kolektywu LGBTHIV panuje „męska atmosfera”. Zwłaszcza kiedy odbywają się one wieczorem. Lesbijka wypłakuje się, że towarzysze homoseksualiści nie chcą z nią rozmawiać. Opowiada, że np. jak lesbijki stały w kolejce do toalety, to mijający ich homoseksualiści rzucali w ich kierunku uwagi, że powinny się w ogóle cieszyć, że zostały na wieczorek zaproszone.

Fany Corral szefowa festiwalu Loud & Proud ujawnia, że jak sobie takie wieczorki przebierańców (soirée queer) urządzają, to na nich jest 70% homoseksualistów, a tylko 30% lesbijek.

Véronique Godet, jedna z szefowych organizacji SOS Homophobie wyżala się w magazynie „Inrocks”, że mężczyźni w ogóle nie zwracali na nią uwagi i traktowali ją tak, jakby była „przeźroczysta”. Według niej miała ewidentnie do czynienia z przejawami lesbofobii.

Siostrzano-bratobójczej wojnie pomiędzy lesbijkami, a homoseksualistami starają się zapobiec niektóre Kolektywy LGBT z całej Francji, które podpisały wspólną deklarację o poszanowaniu praw kobiet i wspieraniu idei feministycznych i „uwidocznieniu problemów lesbijek”.

Będziemy śledzić jak przestawia się sytuacja na froncie lesbijsko homoseksualnym we Francji. Szczególnie wstrząsnęła nami historia o lesbijkach stojących w kolejce do toalety w czasie wieczorku przebierańców. Rozumiemy, że ciężko im się otrząsnąć po ciosie zadnym przez podstępnych homoseksualistów. Czekamy ąz ten nowy, postępowy trend przywędruje do Polski.

35 KOMENTARZE

     • A co na to prawdziwy Kierownik Episkopatu ? Obojnie we dwa/dwie naruszacie prawa autorskie episkopatu.

     • Nie klnij tyle hamie to nudne i nikogo nie interesuje twoje użytkowanie prawa do cudzego pseudo.
      Do redakcji portalu wiem, że nie stosujecie cenzury, ale hamskie posty należy usunąć, nikt tego nie chce oglądać.

 1. Co za idiota pisal ten tytuł? Lesbijki też sa homoseksualistkami.
  Wiemy że maryja była dziewicą, ale co z seksem oralnym? Myślicie że józef jej wylizał pieroga? A ona mu szarpała szable? To bardzo ciekawe…

   • Do Kierownika Episkopatu (sztuk 2).
    Musisz w końcu zakumać, że twoja rozmowa z samym sobą i udawane podejrzewanie samego siebie o skubnięcie nicka jest naprawdę przygłupiastą zabawą kretyna. Weź może zajmij się czymś pożyteczniejszym, np zapodaj ogłoszenie na portalach: „zgubiłem 5 klepkę, uczciwego znalazcę proszę o zwrot na adres….” może ktoś znalazł i ci odda…

    • To nie jest „udawanie podejrzewanie”.
     Jakiś zas.. eć od x-miesięcy pisze swoje brednie i bluznierstwa pod MOIM nickiem ,a ja na to nie pozwolę.
     Bezkarnie…

     • Nie wierzę.
      Ale nawet GDYBY to była prawda (załóżmy czysto hipotetycznie)
      to na co liczysz ? Że jak mu kolejny raz wrzucisz swoje : „ty ch..u prdly!”, to on się wzruszy, „odda” ci nicka i wyśle jeszcze flachę na zgodę ? Serio tak myślisz ?! :)))

 2. Hahaha można się z nich przynajmniej pośmiać zanim zaczniemy ich używać za worki z piaskiem.

 3. Będą walczyć do ostatniego sodomity i ostatniej gomorytki. Deus vult !

 4. Raczej zachowania mizoginiczne przywędrowały z Polski do Francji.Wystarczy na waszym portalu przejrzeć wpisy kobiet, które ośmielają się was nie popierać ( z przed transformacji przedwyborczej)
  Takiego wymyślnego plugastwa i żałosnej pogardy do kobiet, nie znajdziecie nigdzie, jak na polskojęzycznych katonacjonalistycznych forach.

 5. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA umiałem się jak nigdy

 6. lesbijki skarżą się na rzekomo „męsko-szowinistyczne” zachowania gejów….Tutaj wchodzą w grę raczej stosunki cioteczno-genderowe. Poza tym konieczne są pieniądze na badania o różnicach pomiędzy lesbofobią homoseksualną a heteroseksualną.

  • Tutaj w grę wchodzi jedynie widmo władzy. Geje tak sobie myślą „jest patriarchat, i git, geje górą” no ale jak geje górą to ktoś dołem, nieprawdaż ? I to jest ta niewygodna prawda.

 7. Lekarze od chorób mózgu powinni im przypominać o systematycznym zarzywaniu leków.

 8. Dla nas lepiej od razu niech za noże chwyca i do boju…
  Można by im wiązkę granatów dodać w gratisie i trochę butelek z benzyną mieli by wojnę na całego a my św spokój.

Comments are closed.