Horror we wrocławskim szpitalu! Naćpany pacjent zaatakował nożem pielęgniarkę i zbiegł

fot. twitter.com

17-letni pacjent szpitala zaatakował nożem pielęgniarkę, a następnie uciekł z oddziału. Poszkodowana musiała przejść trudną operację. Obecnie nie ma zagrożenia jej życia. Policja zatrzymała sprawcę.

W nocy 17-letni pacjent przebywający w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu zaatakował nożem pielęgniarkę. Zadał jej trzy ciosy w plecy i zbiegł.

Wbił jej nóż w plecy na wysokości płuc. Na szczęście nie uszkodził narządów wewnętrznych. Nasza 43-letnia pracownica przeszła w nocy zabieg, który wykonali nasi chirurdzy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi rzecznik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, Monika Kowalska.

Jak wyjaśniają lekarze z Kliniki Chirurgii Serca USK we Wrocławiu, gdzie po ataku przewieziono pielęgniarkę, ranna doznała trzykrotnego ugodzenia nożem w klatkę piersiową, a każda z ran była głęboka, drążąca do klatki piersiowej. Kobiecie wykonano drenaż jamy opłucnowej i obecnie jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja na swojej stronie opublikowała wizerunek poszukiwanego napastnika i nad ranem został on zatrzymany. Obecnie toczą się w tej sprawie czynności śledcze.

Według nieoficjalnych ustaleń, nożownik trafił do szpitala z powodu powikłań po zażyciu nieznanej substancji chemicznej, prawdopodobnie dopalaczy.

Źródło: PAP/Gazeta Wrocławska

8 KOMENTARZE

    • Był naćpany … sąd złagodzi wyrok na podstawie niepoczytalności i to jest właśnie chore w tym kraju.

  1. Typowy sebix „z dzielni”, zapewne wierny kibic lokalnej drużyny i jak wskazują badania w tym środowisku wyborca Konfederacji. Wspaniały obywatel, który w razie potrzeby będzie bronić granic Polski.

    • Może i pustostan umysłowy, ale pewnie lepiej bije się po tabletkach niż niejeden lewacki rurkowiec. Wyślemy go na pierwszą linię, gdzie jako berserk szwadronów prawicowej siły będzie siał spustoszenie w szeregach lewaków tobie podobnych.

      • Lewakiem nie jestem. Jestem konserwatywnym liberałem, który z obrzydzeniem zagłosuje na Konfederację. Bawi mnie tylko hipokryzja i gloryfikowanie pewnych grup społecznych, które są siedliskiem patologi. A są „fajne” bo głosują na „naszych”. Wyszukiwanie i dopasowywanie na siłę pozytywnych cech jest śmieszne. Jedynym miejscem gdzie tego patola powinno się wysłać to więzienie, w przypadku jakby kobieta nie przeżyła powinno wysłać się to do piachu.

  2. WINNE NARKOTYKI!!! KARAĆ UŻYTKOWNIKÓW I HANDLARZY SUROWIEJ!!! – taki przekaz idzie z tego typu artykułów. A może by odpowiedzieć na pytanie jaki był powód ataku?

Comments are closed.