Konfederacja pozywa OKO.press za kłamstwa na temat Kai Godek! Rusza proces w trybie wyborczym

Kaja Godek/fot. PAP/Rafał Guz
Kaja Godek/fot. PAP/Rafał Guz
REKLAMA

Prawnicy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy złożyli dzisiaj pozew w trybie wyborczym przeciwko OKO.press. O sprawie poinformowała na Twitterze Kaja Godek.

„Prawnicy @KONFEDERACJA_ złożyli rano pozew przeciw Okopress, który wczoraj napisał, że mam zdjęcia z hajlujacymi kolegami” – czytamy na profilu Godek.

REKLAMA

„Jest to nieprawda wielokrotnie dementowana, a zdjęcia to fejki. Rozpoczyna się proces w trybie wyborczym” – oznajmiła pro-liferka.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

„Proszę o modlitwę, aby prawda zwyciężyła w sądzie” – dodała.

Wczoraj na portalu oko.press ukazał się tekst Klementyny Suchanow „Konfederacja jak koń trojański. Antyaborcyjny nacjonalizm chce zniszczyć UE”. Autorka podała oszczercze informacje na temat liderki mazowieckiej listy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy Kai Godek, sugerując związki z neonazistami.

„Matka dwójki dzieci, w tym jednego z zespołem Downa, związana także z ONR, organizatorem marszów 11 listopada na Dzień Niepodległości. Znane jest jej zdjęcie z heilującymi kolegami. To byłby jej pierwszy krok w karierze politycznej” – czytamy na portalu.

Źródła: Twitter/oko.press

REKLAMA