Mateusz Kijowski znowu w akcji! Skompromitowany działacz mówi na kogo zagłosuje w eurowyborach i atakuje Kościół

Mateusz Kijowski
Mateusz Kijowski

Mateusz Kijowski to postać, która zasłynęła nie tylko z organizowania antyrządowych wieców, ale również ze swoich problemów finansowych. Jeden z najsłynniejszych polskich alimenciarzy wskazał wprost, kogo poprze w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jak się okazuje, najlepszą kandydatką jest, zdaniem Kijowskiego, Danuta Huebner. Były przewodniczący KOD wskazał, że wspiera ją z całych sił.

Pomimo utraty władzy w KOD, Mateusz Kijowski myśli, że wciąż cieszy się dużym autorytetem w tej organizacji. Dlatego też odniósł się on do ostatniego zamieszania z działkami żony premiera Mateusza Morawieckiego.

– Czy to przestępstwo, czy to oszustwo, czy wykorzystanie nadzwyczajnych znajomości? Trudno powiedzieć. Premier pokazał, że jest wśród tych ludzi, z którymi walczy. Partia, którą reprezentuje, to partia, która walczy z każdym kto coś ma, czegoś się dorobił, z każdym, kto dysponuje jakimś majątkiem – powiedział Kijowski.

Mało tego, najbardziej skompromitowany polski alimenciarz skomentował także sytuację zaistniałą po publikacji filmu braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu”. – Pojawiają się pomysły na specjalne komisje śledcze. Trwają dyskusje czy komisja ma się zajmować pedofilią w Kościele czy w ogóle pedofilią. A może wszystkimi przestępstwami? Wydaje się, że partia rządząca chciałaby stworzyć komisję, która zajmowałaby się wszystkimi przestępstwami opisanymi w kodeksie karnym, po to żeby rozmydlić problem – tymi słowami wyraził swoją opinię.

Kijowski przedstawił również swoją niechęć wobec Kościoła katolickiego. – Nie dajmy się zwieść. Problemem jest oczywiście instytucja Kościoła w Polsce i ludzie, którzy w tej instytucji ukrywają przestępstwa – tego typu oskarżenia wysunął były lider KOD.

Źródło: Facebook.com

8 KOMENTARZE

  1. Pani Danuta Maria Hübner (z domu Młynarska) wsponima o swoich korzeniach, przemilczając fakt, że jej tatuś Ryszard Młynarski, bz szefem krwawego UB w Nisku, a wcześniej był w MO). warto też pamiętać o tzw. Liscie zdrajców – europosłów PO którzy głosowali za nałożeniem sankcji na Polskę przez Unię Europejską (15.11.2017). I tutaj większa jasność co do wpływów na Mateusza Kijowskiego. Chyba już nic dodawać nie trzeba.

  2. A mnie to gówno obchodzi na kogo ty pajacu głosujesz i czy wogóle głosujesz !!!

  3. Ten złamas powinien wsadzić swój fałszywy ryjek do szamba i nie powinien bulgotać.

  4. Witam. Danuta Maria Hübner (Młynarska) w latach 1970–1987 była członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, Należała do Stowarzyszenia „Ordynacka” Stowarzyszenie założyli – i należą do niego aktualni działacze SLD, a poprzednio PZPR. Rada Naczelna Stowarzyszenia ORDYNACKA – kolejno mamy:
    Belka Marek, Cimoszewicz Włodzimierz, Ciosek Stanisław, Czarzasty Włodzimierz, Kaczmarek Wiesław, Kołodko Grzegorz, Koźmiński Jerzy, Kwaśniewski Aleksander, Kwiatkowski Robert, Łybacka Krystyna, Oleksy Józef, Piechota Jacek, Siwiec Marek, Waniek Danuta. A, propos; Dziadek Danuty Marii Hübner Józef Młynarski (1897 – 1946) do komunistów przystał 1 października 1944r., wstępując do bezpieki, a konkretnie do Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Nisku. Szybko awansował. Już półtora miesiąca później był kierownikiem tamtejszej Sekcji Śledczej. przełożonym Józefa Młynarskiego w niżańskiej bezpiece był kat Polaków Stanisław Supruniuk. Błyskotliwą karierę Józefa Młynarskiego w niżańskim UB przerwała śmierć 5 marca 1946 r. Jego bestialstwo nigdy nie zostało rozliczone. Jednak przykład dyspozycyjnego i zbrodniczego ubeka nie poszedł na marne rodzinną tradycję kontynuował syn – Ryszard Młynarski – ojciec Danuty Marii Hübner, Ryszard Młynarski trafił pod skrzydła ojca, zatrudniając się jako “oficer” śledczy PUBP w Nisku. W lipcu 1946 r.czyli po śmierci Józefa Młynarskiego, przejął obowiązki szefa niżańskiego UB, zastępując przeniesionego do PUBP w Krośnie Stanisława Supruniuka.Czyli dość, że wnuczka i córka zbrodniarzy komunistycznych z UB. To zdrajczyni narodu, kolaborantka niemiecka. Pamiętajcie o tzw. Liscie zdrajców – europosłów PO którzy głosowali za nałożeniem sankcji na Polskę przez UE (15.11.17). Historia magista, viae, est.

  5. Już 3 lata ciągnie się sprawa tego złodzieja z KOD. Ciekawi mnie ile jeszcze ten cyrk potrwa i kiedy i jaki wyrok będzie.

  6. Mateusz jest największym autorytetem opozycji ulicznej i won od niego redaktorku

Comments are closed.