Młodzieżówka Biedronia przebiła wszystkich! Internauci w szoku. „Popieracie niepełnosprawnych w Indonezji?” [FOTO/VIDEO]

Robert Biedroń. Foto: PAP
Robert Biedroń. Foto: PAP

Robert Biedroń zbiera elektorat gdzie tylko się da. Na dziś w Warszawie zaplanowano protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Iwona Hartwich zapewnia, że protestujący najchętniej wróciliby na sejmowe korytarze, a Robert Biedroń wypuszcza spot. Przebiła ich młodzieżówka Wiosny.

Powstaliśmy dlatego, żeby nikt nie pozostawał z tyłu – zapewnił Biedroń.

Wiosna zawsze będzie stała po waszej stronie – zwrócił się do niepełnosprawnych.

Dla nas postulaty osób z niepełnosprawnościami są naturalne. Wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami jest w naszym kodzie DNA – przekonywał.

Dalej lider Wiosny postulował podwyższenie świadczenia podstawowego o 500 zł, urlopy wytchnieniowe dla opiekunów, mieszkania wspomagane, czy likwidowanie barier dla uczniów.

Wydawałoby się więc, że próba przekupienia elektoratu dotyczy Polski. Tymczasem młodzieżówka Wiosny o szumnej nazwie „Przedwiośnie” udostępniła grafikę przedstawiającą… Hindusa na wózku inwalidzkim.

„Jesteśmy różni, ale równie ważni – dlatego popieramy protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów” – podpisano zdjęcie.

„Popieracie niepełnosprawnych w Indonezji?” – pytali zdziwieni internauci.

Źródła: rmf24.pl/Twitter

Comments are closed.