Nowe szokujące fakty na temat zgwałconej 9-latki z Gorzowa. Pedofil najpierw odurzył ją tabletkami

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube

9-letnia Sara powoli dochodzi do siebie w szpitalu, a śledczy sprawdzają, czy matka nie naraziła swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Na jaw wychodzą szokujące fakty dotyczące zwyrodnialca z Gorzowa Wielkopolskiego i jego zachowania wobec dziewczynki.

To nieprawda, że nie obchodziło mnie, co się dzieje z Sarą. Dzwoniłam do niej, a kiedy nie odebrała, od razu pojechałam do mieszkania Mateusza. Powiedział mi, że uciekła mu podczas spaceru. Nie uwierzyłam! Poszłam do domu na wypadek, gdyby Sara wróciła, a szukać jej zaczęli Boguś z kolegą – mówi Anna W. matka dziewczynki, w rozmowie z dziennikarzami gorzowianin.com.

Jak informują lokalne media, Mateusz K. wcześniej przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Jak twierdzi kobieta, nie zdawała sobie z tego sprawy, a rodzina znała go od blisko dwóch lat.

Dzieci bywały u niego, bo dostał od nich na przechowanie trzy szczury. Odwiedzały swoje zwierzaki. Nigdy nic się nie stało. A o przeszłości Mateusza, że był w psychiatryku, nie mieliśmy pojęcia. Gdybym wiedziała, że on miał taka przeszłość, na pewno nie powierzyłabym mu dziecka – komentowała W.

W rozmowie z dziennikarzami matka dokładnie opowiedziała, co usłyszała od 9-letniej Sary.

Dał jej jakieś tabletki, a później zgwałcił moją córkę, związał, zakleił jej usta taśma i zamknął ją w wersalce. Udało się jej odkleić taśmę z ust, przez kilka godzin wołała o pomoc, aż w końcu usnęła. Obudziło ją kopanie w drzwi Bogusia (red. starszego brata) – opowiadała kobieta.

To właśnie dzięki 14-latkowi udało się zawiadomić policję i po kilku godzinach zatrzymać pedofila, zwyrodnialca. Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie, prokuratura postawi mu zarzuty gwałtu ze szczególnym okrucieństwem i czynów pedofilskich.

Źródło: Gorzowianin.com / NCzas.com

10 KOMENTARZE

  1. Panie Prokuratorze; jeszczed porwanie i przetrzywanie, nie można ot tako sobie pominąć tej oczywistej klasyfikacji.

    • Powiedzmy bezprawne pozbawienie wolności ale to nic nie zmienia.
      Sprawiedliwą karą za coś takiego jest czapa.

  2. Mój kumpel dorwał raz takiego na gorącym uczynku (dwuletnia dziewczynka). Nie zabił zwyrola, ale niewiele brakło bo czterech policjantów ledwo go odciągnęło od śmiecia. Końcem końców to jego wlekano po sądach bo śmieć go oskarżył o pobicie. Śmieć dostał 12 lat, zostało mu 9. Czekamy aż wyjdzie.

  3. Na początku pewnie tylko pogłaskał delikatnie po pupie. A to przecież jest ok według Janka. Takie kreatury oczywiście na dożywocie do więzienia, kara śmierci drugim rozwiązaniem.

Comments are closed.