Sensacja! Mamy nagranie Pawła Kukiza, w którym podsumowuje swoją kampanię wyborczą i karierę polityczną [VIDEO]

Paweł Kukiz. / foto: PAP
Paweł Kukiz. / foto: PAP

Paweł Kukiz okazuje się prorokiem. Już wiele lat temu nagrał piosenkę, która może podsumować jego karierę polityczną.

W wyborach prezydenckich w 2015 roku Paweł Kukiz zdobył prawie 21% głosów. Tak się upoił swym znakomitym wynikiem, że w wyborach parlamentarnych na jego ugrupowanie głosowało już tylko 8,81%.

Przyłączyli się do niego m.in narodowcy. W ciągu 4 lat wielu posłów opuściło jego ugrupowanie nie zgadzając się na chaotyczne zarządzanie i niekonsekwencję polityczną.

Narodowcy, Jakubiak, Liroy, Wilk połączyli swe siły m.in z Korwinem Mikke, Braunem, ruchami antyaborcjonistów tworząc Konfederację, która ma wielkie szanse wprowadzić swych posłów do Parlamentu Europejskiego.

Kukiz’15, cztery lata po błyskotliwym i pełnym wigoru rozpoczęciu kariery politycznej swego lidera dziś ledwie dobija się do progu wyborczego i może go nie przekroczyć, marnując tym samym głosy swych zwolenników. Kukiz nie chciał połączyć sił z Konfederatami.

Swa karierę polityczną podsumował proroczo kilka lat temu nagrywając własną wersję wielkiego przeboju Black Sabath „Paranoid”.

10 KOMENTARZE

  • Ignacy Malkiewicz z tego co wiem to tam są konserwatywni liberałowie a komunisci stalin i naziści prześladowali narodowców jak nie kogo innego. Wiec idź się chłopie leczyć na głowę.

 1. Kukiz był pomysłem naczelnika. A PIS trzeba usunąć jak najszybciej, zrujnowali ten kraj gospodarczo, politycznie, moralnie.

  • Wcześniej zrujnowali je PO,PSL,SLD a PIS nie zrobił z nimi porządku więc jedyna opcja to KONFEDRACJA.

 2. Faszyści, bandyci, antysemici i wszelka nacjonalistyczna swołocz z Konfederacji w natarciu !

  • Po twoim wpisie sama się pozycjonujesz jako faszystka i bandytka. Poczytaj czym był faszyzm oraz czym jest nacjonalizm i antysemityzm. A potem bluzgaj na innych.

 3. Podsumujmy:
  1. Pogonić należy to złodziejskie i zdradzieckie bydło z PO, SLD i PSL.
  2. „władza korumpuje a władza absolutna korumpuje absolutnie” – dlatego PiS, obecnie najlepsza politycznie opcja dla prostego Kowalskiego musi mieć nad sobą bat, który nie dopuści do żydowskich umizgów tego zakompleksionego kurdupla JK. Trzeba bronić PiS przed Pisem, tymi Brudzińskimi, Kuchcińskimi, Błaszczakami itd., żałosnymi kopiami z czasów gomółkowszczyzny.
  3. Musi, ale już w polskim parlamencie być propolski zawór bezpieczeństwa, np. właśnie Konfederacja, który zablokuje te bezkrytyczne, żydowskie popychadła, typu właśnie JK

Comments are closed.