Grzegorz Braun mówi jak jest! „Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci, nie będą Żydzi i Niemcy uczyć nas historii” [VIDEO]

Grzegorz Braun na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl
Grzegorz Braun na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl

Grzegorz Braun podczas swojego przemówienia w czasie konwencji Konfederacji dał mocny występ. Przypomniał, o co walczą zjednoczone ugrupowania i czym jest „tajna, jawna broń” Konfederacji. Zwrócił też uwagę, że musiało minąć wiele czasu, nim w końcu prawica w Polsce się zjednoczyła.

Uuu… nieładnie. Dużo mowy nienawiści – zażartował Grzegorz Braun przemawiając po swoich przedmówcach.

W telegraficznym skrócie: wiara, rodzina, własność. Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii – powiedział Braun „dorzucając” od siebie to, co lewactwo nazwałoby „mową nienawiści”.

Byłbym zapomniał – śmierć wrogom ojczyzny – dodał.

Nazbierało się, prawda? Te remanenty, które w dramaturgicznej, przyspieszonej formule naszej konwencji wyborczej sami czynimy, także i wewnętrzne rachunki sumienia środowiskowe. Jak długo to trwało zanim żeśmy się zebrali, moi drodzy. Żeby żuraw przyszedł do czapli, czapla do żurawia. Dobrze, że się to w końcu stało – powiedział lider Konfederacji.

Nie udajemy tu niczego i to jest nasza „tajna”, całkowicie jawna broń. Nasz wdzięk i bezpretensjonalność w naszej Konfederacji. Że my po prostu mówimy, jak jest – zaznaczył Braun.

Nie musimy czekać na przesłanie dnia czy instrukcje oficera prowadzącego funkcjonariuszy frontu ideologicznego. Bo my mówimy z serca, a co w sercu, to na języku – podkreślił.

Stop roszczeniom i uroszczeniom, które ma wobec nas zagranica. Nie będą eurosowieciarze i imperialiści – ze wschodu czy zachodu – pouczać nas, jak mamy się rządzić we własnym państwie – zapewnił.

Następnie Grzegorz Braun podał dwa „ogłoszenia parafialne”.

Dziś rano w intencji naszej akcji odprawiona została Msza święta wszechczasów [w rycie trydenckim – red.] w Niepokalanowie w kaplicy św. o. Maksymiliana. To dobra wiadomość. Ale uważajmy – jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. To jest nie gwarancja, ale promesa, zobowiązanie, a nie przepustka dla VIP-ów życia politycznego. To jest wielkie zobowiązanie – powiedział lider Konfederacji.

W ramach wywiązywania się z zobowiązań – wczoraj skromna silna reprezentacja naszej Konfederacji pielgrzymowała do Gietrzwałdu. Wszystkich tam zapraszamy – dodał Braun.

250 lat temu w pięknym miejscu, Strzyżowie na Podkarpaciu, konfederaci barscy modlili się po klęsce bitewnej przed tamtejszym obrazem Najświętszej Maryi Panny i tu w tym momencie proszę was o pilny i natychmiastowy udział w kweście, którą w tej chwili rozpoczynamy. Zbieramy na ryngrafik dla NMP Strzyżowskiej od Konfederatów. 250 lat później, ale lepiej później niż wcale – zachęcił.

Źródło: MediaNarodowe/wRealu24/nczas.com

5 KOMENTARZE

    • Chcesz żeby tym krajem rządzili faszyści?! Chyba ci na mózg poszło. Na pewno jesteś kobietą? Może jeszcze matką? Wstydu nie masz.

  1. Pan Braun powinien zostać Prezydentem Polski, to bardzo mądry człowiek. Tylko Konfederacja może zakończyć żądy magdalenkowo-okrągłostołowego POPIS-u który trwa przez 30 lat i tyle samo czasu niszczy Polskę!

  2. 99%pedofili to pedały. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler zydzie. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler

Comments are closed.