HIT DEBATY WYBORCZEJ! Tym zagraniem Krzysztof Bosak zaorał kandydatkę PiS [VIDEO]

Krzysztof Bosak podczas
Krzysztof Bosak podczas "Debaty Europejskiej". / foto: Prt Sc TVP

Podczas debaty unijnej w TVP Info doszło do incydentu, który wyraźnie zaniepokoił poseł PiS Jadwigę Wiśniewską oraz prowadzącego debatę. Krzysztof Bosak z Konfederacji wręczył przypinkę STOP447 i powiedział, że „jeśli jest przeciwko roszczeniom, to niech ją przypnie”.

Debata rozpoczęła się o godz. 20.30. Obecni byli przedstawiciele wszystkich komitetów ogólnopolskich.

Konfederację reprezentował Krzysztof Bosak, jedynka na liście warszawskiej oraz wiceprezes Ruchu Narodowego.

PiS reprezentowała Jadwiga Wiśniewska, poseł.

Krzysztof Bosak skorzystał z prawa riposty. Wówczas zwrócił uwagę na żydowskie roszczenia i ustawę 447. Wyciągnął przypinkę z napisem STOP447.

Jeśli jest pani przeciwko roszczeniom, to niech ją pani przypnie – powiedział chcąc wręczyć pani poseł przypinkę.

Poseł Jadwiga Wiśniewska z PiS przestraszyła się symbolu sprzeciwu wobec żydowskich roszczeń, jak diabeł święconej wody i jej nie przypięła.

To też jedyny przypadek, gdy prowadzący przerwał wypowiedź w trakcie czasu na wypowiedź przedstawiciela. Potem podczas podsumowania, gdy pojawił się temat ustawy 447, prowadzący również wtrącał się Krzysztofowi Bosakowi.

Warto też zaznaczyć, że poseł PiS Jadwiga Wiśniewska aż pięciokrotnie próbowała przerywać wypowiedzi innych przedstawicieli komitetów wyborczych. Poza nią, jeden raz próbował to zrobić Śmiszek z Wiosny wobec Pawła Kukiza.

Źródło: tvp.info/nczas.com

2 KOMENTARZE

  1. Czy ,można oskarżyć USA i Wielka Brytanię do Sądu w Hadze ?! Pytam się dlatego że ,to co wyprawiają Żydzi ,w palestyńskiej ziemi przechodzi ludzkie pojęcie !. To ,że poniżają Naród polski we wszystkich państwach europejskich i USA. Gdzie są oklaskiwani przez te kraje ,gdyż.,nikt z rządzących w Polsce ,dobitnie i wyraźnie nie przeciwstawił się zydkom. Dlaczego ,myślę że dlatego ,iż w Polsce w rządzie i innych instytucjach najważniejszych ,POLSKICH ,są zydki. To naród morderców ,zlodzieji ,podburzaczy którzy sklycania narody ,to ludzie bez żadnego poczucia odpowiedzialności za swoje zbrodnie. To mordercy Narodu POLSKIEGO ,to ci którzy w znacznej mierze przyczynili się do wywózki Polaków na Sybir ,to ci co po tych Polakach otrzymywali akt własności ,oczywiście odpowiednio sformułowany. To wreszcie ci ,co byli razem z banderowcach i ounowcow największymi zbrodniarzami IIWS ,Mengele ,lekarz obozowy przeprowadzający eksperymenty na ludziach ,przedewszystkim na Polakach to żyd !!! To ,my powinniśmy głośno mówić w każdym możliwym miejscu w Polsce i poza jego granicami . Jeszcze głośniej niż zydostwo krzyczy. Tak krzyczy od lat ,i jest słuchana ,my zaczniemy teraz i id pisowcow rządzących oraz opozycji która niczym się nie różni od PiSu . Cicho siedzą ,nic nie mówią ,nie reagują na te wulgaryzmy którymi sypią jak z rękawa. Teraz jest nasza ,Polaków pora na mówienie głośno o zydkach !! Tylko że my ,będziemy mówić prawdę i nikt ani nic nas nie powstrzyma ,nawet żyd z Ukrainy Andrzej Duda ,Kaczyński żydek i reszta tych patchów z Morawieckim na czele ,nie mówiąc o opozycji i jego liderze schrtynir i innych zydkow.

Comments are closed.