HIT INTERNETU! Braun w debacie w TVP przestawia flagę Polski i Unii Europejskiej! „Telewizja PiS-Polin” [VIDEO]

Grzegorz Braun poprawia flagę biało-czerwoną i niebieską szmatę na kiju/fot. prnt scrn rzeszow.tvp.pl
Grzegorz Braun poprawia flagę biało-czerwoną i niebieską szmatę na kiju/fot. prnt scrn rzeszow.tvp.pl

W TVP Rzeszów w programie „Konkrety i opinie” odbyła się debata z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu nr 9 obejmującego województwo podkarpackie. Konfederację reprezentował Grzegorz Braun.

W debacie wzięły udział jedynki list zarejestrowanych na Podkarpaciu. Konfederację – z przypinką STOP447 reprezentował Grzegorz Braun. Wiosnę Roberta Biedronia reprezentowała Anna Skiba. Z KE obecny był Czesław Siekierski, z PiS Tomasz Poręba, Lewicę Razem reprezentowała Elżbieta Wisz, zaś Kukiz’15 Alicja Bobola.

„Debata” zaczęła się od minuty własnych deklaracji, potem odbyła się dyskusja.

Po namyśle, wezwę tylko Państwa do głosowania na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy. Wolnościowcy, prolajferzy, za życiem, obrońcy wiary, rodziny, polskiej własności. Własności, m.in. przed nieuzasadnionymi i całkiem już bezczelnymi, które wspiera w tym imperium amerykańskie – powiedział Grzegorz Braun eksponując plakietkę STOP447.

Resztę czasu wykorzystam, by poprosić kogoś z obsługi planu tego studia, byśmy jednak dokonali koniecznej korekty, ponieważ te flagi są tu osadzone sprzecznie z kodem, który obowiązuje w Rzeczypospolitej – powiedział pokazując na flagę Polski oraz niebieską szmatę na kiju z 12 gwiazdami.

Z flagą biało-czerwoną należy się obchodzić należycie. Regulamin przyjęty na najwyższym szczeblu przez ustawodawcę stwierdza, że polska flaga powinna być z prawej strony patrząc od masztu flagowego bądź też fasady budynku bądź mówcy. A zatem szanowni koledzy, może ktoś podejdzie, bym sam nie musiał tego robić – zakończył swoją część Braun.

Prowadzący się jednak nie przejął tym apelem mając w nosie przepisy i szacunek dla flagi. Grzegorz Braun więc sam poprawił flagę polską i niebieską szmatkę.

W telewizji rzeszowskiej, zwanej dla zmylenia przeciwnika „publiczną”, nie szanuje się flagi narodowej, bo wszystko tu się już pomyliło. Telewizja PiS-Polin – podsumował Grzegorz Braun.

Źródło: rzeszow.tvp.pl

17 KOMENTARZE

 1. i redaktorek jak i cala dyrekcja powinna za to ……znewazenie FLAGI BEKNAC …..chyba jest na to paragraf

 2. Brawo.
  W czasie ciszy wyborczej proponuję puszczać neutralną wyborczo „Pieśń konfederatów” Słowackiego. W wykonaniu Kaczmarskiego
  youtube .com/watch?v=6R9Q1V0OROU

 3. To mie pis dojechal dzisiaj, cisza miala byc od polnocy a jest od 19 tuz przed zydowskimi wiadomosciami w tvpejs! tvpejs se Bosaka zjechał o 19:30 a kontrargumentow nie mozesz dac bo cisza wyborcza od 19:00
  Pejsy wypier….e z Polski szybciej niz tu wlezliscie!!!!!!!!!

 4. Właśnie wyprałem onuce, do niedzieli wyschną i będę mógł owinąć nogi i włożyć gumo-filce idąc na wybory. Jak wypada na „prawilnego i nastojaszczewo” agenta Putina zagłosuję na Konfederację, lista nr 1, na pohybel PO-PISowi!

  • Pan Ironiusz” mile mnie pan rozśmieszył z porankiem… Bog zaplac…tylko KONFEDERACJA… To co ta zydo-komuna POPIS robi w Telewizjii zwanej tylko Polska w Rzeszowie to zdrada jawna i skandal!!!!!
   Jest tak samo lub gorzej niz 1964 kiedy moj sp Ojciec niewinnie byl wieziony a nas 4-ka malych dzieci glodna i zmarznięta (nie bylo opalu)…………………………………………!

   Rodacy ratujmy POLSKE glosujmy KONFEDERACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. PO-PiS,lewactwo i pedalstwo u mnie nie ma szans na poparcie.Tylko Konfederacja!!

 6. No Ziemkiewicz zjdlbys go w pytaniu o sodomitow!
  Ty? twoi koledzy z pisu by zjedli Brauna na sniadanie.
  Widac cos mu sie odmienilo dzisiaj. Albo ziemkiewicz pomylil kierunki lewy z prawym i niewie gdzie jest!

  • Nic, bo tzw. flaga UE nie podlega ochronie prawnej. Z tym, że w podobnych sytuacjach (w czasie marszu koło mnie spalona została ta flaga) policja może oskarżać o spowodowanie zagrożenia pożarowego itd.:). To dlatego m.in. w czasie marszu 11 maja tę flagę pocięto nożycami, bo tu już trudno zarzucić cokolwiek:). Jest oczywiście prawdopodobne , że ta okrągłostołowa żulia może objąć to logo UE ochroną prawną , skoro bajają o ty , aby wpisać członkostwo w Unii do Konstytucji. To tego czasu niszczyć flagę UE bezkarnie i publicznie.

Comments are closed.