HIT INTERNETU! Braun w debacie w TVP przestawia flagę Polski i Unii Europejskiej! „Telewizja PiS-Polin” [VIDEO]

Grzegorz Braun poprawia flagę biało-czerwoną i niebieską szmatę na kiju/fot. prnt scrn rzeszow.tvp.pl
Grzegorz Braun poprawia flagę biało-czerwoną i niebieską szmatę na kiju/fot. prnt scrn rzeszow.tvp.pl
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

W TVP Rzeszów w programie „Konkrety i opinie” odbyła się debata z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu nr 9 obejmującego województwo podkarpackie. Konfederację reprezentował Grzegorz Braun.

W debacie wzięły udział jedynki list zarejestrowanych na Podkarpaciu. Konfederację – z przypinką STOP447 reprezentował Grzegorz Braun. Wiosnę Roberta Biedronia reprezentowała Anna Skiba. Z KE obecny był Czesław Siekierski, z PiS Tomasz Poręba, Lewicę Razem reprezentowała Elżbieta Wisz, zaś Kukiz’15 Alicja Bobola.

„Debata” zaczęła się od minuty własnych deklaracji, potem odbyła się dyskusja.

Po namyśle, wezwę tylko Państwa do głosowania na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy. Wolnościowcy, prolajferzy, za życiem, obrońcy wiary, rodziny, polskiej własności. Własności, m.in. przed nieuzasadnionymi i całkiem już bezczelnymi, które wspiera w tym imperium amerykańskie – powiedział Grzegorz Braun eksponując plakietkę STOP447.

Resztę czasu wykorzystam, by poprosić kogoś z obsługi planu tego studia, byśmy jednak dokonali koniecznej korekty, ponieważ te flagi są tu osadzone sprzecznie z kodem, który obowiązuje w Rzeczypospolitej – powiedział pokazując na flagę Polski oraz niebieską szmatę na kiju z 12 gwiazdami.

Z flagą biało-czerwoną należy się obchodzić należycie. Regulamin przyjęty na najwyższym szczeblu przez ustawodawcę stwierdza, że polska flaga powinna być z prawej strony patrząc od masztu flagowego bądź też fasady budynku bądź mówcy. A zatem szanowni koledzy, może ktoś podejdzie, bym sam nie musiał tego robić – zakończył swoją część Braun.

Prowadzący się jednak nie przejął tym apelem mając w nosie przepisy i szacunek dla flagi. Grzegorz Braun więc sam poprawił flagę polską i niebieską szmatkę.

W telewizji rzeszowskiej, zwanej dla zmylenia przeciwnika „publiczną”, nie szanuje się flagi narodowej, bo wszystko tu się już pomyliło. Telewizja PiS-Polin – podsumował Grzegorz Braun.

Źródło: rzeszow.tvp.pl

Comments are closed.