HIT MIESIĄCA. Cejrowski wprost przed eurowyborami. „Po tej ciszy widać kto jest dobry, a kto zły”

Wojciech Cejrowski. Foto: print screen yt/Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski. Foto: print screen yt/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski w swoim wpisie na Facebooku odniósł się do blokady medialnej nałożonej na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Znany podróżnik i publicysta skomentował kwestię porównując sytuację Wiosny Roberta Biedronia i właśnie Koalicji Propolskiej.

Wojciech Cejrowski to znany podróżnik i publicysta, który za swoje poglądy był wyrzucany z TVP Info, gdzie przez pewien czas występował w programie „Minęła 20”. Sielanka skończyła się jednak po tym, gdy otwarcie skrytykował Jarosława Kaczyńskiego za przyzwalanie na aborcję w Polsce.

Teraz Cejrowski w krótkim wpisie w sieci porównał sytuację jaka wytworzyła się wokół Wiosny Roberta Biedronia, która choć pojawiła się znikąd, to od razu promowana jest w mediach głównego ścieku. Z drugiej strony koalicja partii o ugruntowanej pozycji, czyli Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy jest starannie zamilczana.

Gdy Biedroń założył partię dla chłopców z torebkami, był/jest we wszystkich mediach. Gdy Polacy z bardzo różnych opcji dogadali się w sprawie kilku rzeczy kluczowych tworząc #Konfederacja, w mediach cisza i się ich nie zaprasza. Po tej ciszy widać kto jest dobry, a kto zły – napisał na Facebooku.

W kolejnym wpisie Wojciech Cejrowski poparł postulaty Konfederacji i jej liderów. – Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację – napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

– Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki – podkreślił Cejrowski.

– Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy, nikt nie da ci wszystkiego na czym ci zależy – wyznał.

– Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość – wyliczył Wojciech Cejrowski.

– A reszta partii i koalicji – WSZYSCY WON – podsumował.

14 KOMENTARZE

 1. Doktryna Pana Cejrowskiego „Wszyscy won!” sprawdza się w sytuacjach teoretycznie beznadziejnych :)

  • Cejro, zawsze taki prawilny, gdy chodzi o święte prawa prywaty, a teraz krzyczy, że prywatne media, nie mogą zapraszać i promować, kogo chcą!

 2. Wiadomo na kogo na pewno będzie głosował Cejrowski.
  Na Bosaka.

 3. Cejrowski frajerze wolę chłopców z torebkami od gnoja o brudnym ryju i stopach. Won do Amazonii.

 4. Od kiedy lubicie pływać w ścieku? ( wiem, wiem. Od zawsze. Ale przeciez nikt wam tutejszego bagna nie osusza.)

 5. Będę głosował na KONFEDERACJĘ bo chcą zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u

 6. A Ty Cejrowski gdzie mieszkasz i płacisz podatki ze się do państwa polskiego wp……asz

 7. Tylko KONFEDERACJA.
  Reszta WON !!!
  Jutro zobaczymy jak zachowało się postkolonialne społeczeństwo.

Comments are closed.