PILNE! Kaja Godek wygrała z oko.press. Lewacki portal szkalował działaczkę pro-life

Kaja Godek / Fot. PAP/Tomasz Gzell
Kaja Godek / Fot. PAP/Tomasz Gzell
REKLAMA

Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina oraz kandydat Konfederacji na liście lubelskiej poinformował, że Kaja Godek wygrała proces w trybie wyborczym z redakcją oko.press. Chodzi o użycie fejkowego zdjęcia i oskarżanie Kai Godek o powiązania z narodowymi socjalistami.

Pierwsze sądowe zwycięstwo w walce z fejkowym zdjęciem którym szkalowala lewica @GodekKaja ostatnio @oko_press i @KSuchanow Kolejne kilkanaście spraw w normalnym trybie w toku. Lewactwo będzie płacić – napisał na Twitterze Krzysztof Kasprzak.

REKLAMA

Na portalu oko.press ukazał się tekst Klementyny Suchanow „Konfederacja jak koń trojański. Antyaborcyjny nacjonalizm chce zniszczyć UE”.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Autorka podała oszczercze informacje na temat liderki mazowieckiej listy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy Kai Godek, sugerując związki z neonazistami.

Matka dwójki dzieci, w tym jednego z zespołem Downa, związana także z ONR, organizatorem marszów 11 listopada na Dzień Niepodległości. Znane jest jej zdjęcie z heilującymi kolegami. To byłby jej pierwszy krok w karierze politycznej – czytamy na portalu.

Źródła: twitter.com/nczas.com

REKLAMA