Chamskie prowokowanie katolików. „Ksiądz pedofil już się zbliża.” Skandaliczne wideo sekty z Lublina [VIDEO]

Kowalski Chojecki partia Ziemia ewolucja
Marian Kowalski i Paweł Chojecki. / źródło: yotube

To nagranie można skomentować wyłącznie w kategorii skandalu. Wszelkie granice dobrego smaku zostały w tym przypadku przekroczone. Kontrowersyjna telewizja „Idź pod prąd”, prowadzona przez pastora Chojeckiego z Lublina, dokonała profanacji katolickiej pieśni religijnej pt. „Pan Jezus już się zbliża”, śpiewanej często podczas Komunii św. 

Nie da się uciec od wrażenia, że całość przygotowana jest w taki sposób, aby wzbudzić oburzenie katolików.

Telewizja, której „gwiazdą” przez długi czas był Marian Kowalski, promująca regularnie w sojusz polsko-amerykańsko-izraelski – wyemitowała nagranie pt. „Ksiądz pedofil już się zbliża”.

Całość aż ciężko skomentować. Śpiewający obrazoburczą piosenkę „bard IPP” – jak określają go w komentarzach wyznawcy – przeplatany jest ujęciami mężczyzny przebranego za księdza, chwiejącego się pod wpływem spożywanego alkoholu.

Ksiądz pedofil już się zbliża #TylkoNieMówNikomu [Music Video]

Ksiądz pedofil już się zbliża #TylkoNieMówNikomuNajnowsza produkcja Projektu #Megakościół w reakcji na film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".https://www.youtube.com/watch?v=NI7PDASkfVk—Masz dość grzechu i obłudy kleru? Zacznij czytać Biblię i poznaj prawdziwy Kościół Jezusa!

Opublikowany przez idź Pod Prąd Piątek, 24 maja 2019

Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

Źródło: Idź pod prąd

91 KOMENTARZE

  1. Masa sekciarzy się zjechała w komentarzach. Szkoda że Małpian Kowalski nasrał wam w 6 sekund na stół. To był dobry kabaret Choj-Kow.

  2. W porownaniu do wspolczesnych stand upow to jest lajcik niesmaczny moze tak ale na temat i sory batory IPP ma racje ze przedstawia sytuacje w sposob kabaretowy bo Kosciol Katolicki to kabaret i pedofilska zboczona klika gdzie jeden kryje drugiego.

  3. Czy katolicy mają syndrom bitej żony? Przecież problem pedofili w kościele to nie kwestia jakiś pojedynczych księży tylko całej hierarchii wspierającej ten proceder. Musicie być sami molestowani lub wasze dzieci żebyście zaczęli widzieć problem?
    PS. czy określenie „sekta” do legalnie zarejestrowanego związku wyznaniowego, tym bardziej chrześcijańskiego to czasami nie dyskryminacja bądź obraza uczuć religijnych i nie powinna być karana? W dzisiejszych czasach to określenie pejoratywne. Choć pewnie nikt z redakcji nie słyszał o sekcie nazarejczyków…

  4. Piosenka super, cala prawda brawo IPP i Ruchh11Listopada. Od dawna wiadomo ze mowia prawde, wystarczy czytac Biblie. Ludzie zacznijcie myslec!

  5. A jak Kukiz to śpiewał to wszyscy się zachwycali . A no tak bo teraz to sekta zaśpiewała . Brawo IPPTV !!!!!

Comments are closed.