Chamskie prowokowanie katolików. „Ksiądz pedofil już się zbliża.” Skandaliczne wideo sekty z Lublina [VIDEO]

Kowalski Chojecki partia Ziemia ewolucja
Marian Kowalski i Paweł Chojecki. / źródło: yotube

To nagranie można skomentować wyłącznie w kategorii skandalu. Wszelkie granice dobrego smaku zostały w tym przypadku przekroczone. Kontrowersyjna telewizja „Idź pod prąd”, prowadzona przez pastora Chojeckiego z Lublina, dokonała profanacji katolickiej pieśni religijnej pt. „Pan Jezus już się zbliża”, śpiewanej często podczas Komunii św. 

Nie da się uciec od wrażenia, że całość przygotowana jest w taki sposób, aby wzbudzić oburzenie katolików.

Telewizja, której „gwiazdą” przez długi czas był Marian Kowalski, promująca regularnie w sojusz polsko-amerykańsko-izraelski – wyemitowała nagranie pt. „Ksiądz pedofil już się zbliża”.

Całość aż ciężko skomentować. Śpiewający obrazoburczą piosenkę „bard IPP” – jak określają go w komentarzach wyznawcy – przeplatany jest ujęciami mężczyzny przebranego za księdza, chwiejącego się pod wpływem spożywanego alkoholu.

Ksiądz pedofil już się zbliża #TylkoNieMówNikomu [Music Video]

Ksiądz pedofil już się zbliża #TylkoNieMówNikomuNajnowsza produkcja Projektu #Megakościół w reakcji na film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".https://www.youtube.com/watch?v=NI7PDASkfVk—Masz dość grzechu i obłudy kleru? Zacznij czytać Biblię i poznaj prawdziwy Kościół Jezusa!

Opublikowany przez idź Pod Prąd Piątek, 24 maja 2019

Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

Źródło: Idź pod prąd