Co zrobi Edyta Górniak, gdy znajdzie właściwe męskie ramię? Piosenkarka zdradza swoje plany

Edyta Górniak. / foto: YouTube
Edyta Górniak. / foto: YouTube

Jakiś czas temu, podczas pobytu w Kalifornii, Edyta Górniak podjęła spontaniczną decyzję, że zostanie tam na dłużej. W tym czasie miała poważne kłopoty w Polsce, z mężem skazanym za śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych z byłymi teściami oraz z niezrównoważonym psychicznie właścicielem mieszkania, które wynajmowała na peryferiach Krakowa. Czy zamierza wrócić do Polski?

Ciągłe przeloty z Los Angeles do Warszawy okazały się niezwykle kłopotliwe. Ponadto stan zdrowia matki piosenkarki wymaga większej uwagi.

Tak się złożyło, że Górniak nawiązała bliższą relację z Mateuszem Zalewskim, który mieszka w Łodzi. Również jej syn Allan miał plany związane z Polską, albowiem chciał rozpocząć naukę w liceum wojskowym pod Warszawą. Wszystko to spowodowało, że piosenkarka wynajęła mieszkanie w Warszawie.

Związek z Zalewskim rozpadł się jednak jesienią zeszłego roku. Teraz Edyta spotyka się ze byłym sportowcem mieszkającym w Sopocie. Mimo wszystko, póki co nie planuje przeprowadzki.

Myślę, że zatrzymam się dopiero wtedy, kiedy znajdę właściwe męskie ramię. Póki to się nie stanie, nie kupię domu i nie uwiję swojego gniazda, w którym będę swobodnie mieszkać przez całe życie. Mój syn dorasta i niestety coraz mniej mnie potrzebuje. Ale dzięki temu dał mi dodatkową przestrzeń, mogę podróżować po świecie i się nim inspirować. Mam nadzieję, że jeśli w końcu oprę się o męskie ramię to mój mężczyzna też będzie lubił podróżować – wyznała piosenkarka.

Comments are closed.