Gwiazdy TVN szaleją w czasie ciszy wyborczej! Zobacz, co zrobiły Magda Gessler i Anja Rubik [FOTO]

Magda Gessler oraz Anja Rubik. / foto: Instagram
Magda Gessler oraz Anja Rubik. / foto: Instagram

Największe gwiazdy w czasie ciszy wyborczej apelują o udział w głosowaniu w jutrzejszych wyborach Parlamentu Europejskiego. Oczywiście ciszy nie łamią w tym przypadku, ale pozowanie na tel unijnej flagi jasno wskazuje, że popierają ugrupowania prounijne.

Już w niedzielę 26 maja zagłosuje w wyborach do unioparlamentu. W trzynastu okręgach wybierzemy kilkudziesięciu unioposłów z Polski. W każdym okręgu listy zarejestrowało sześć komitetów wyborczych.

Od północy trwa cisza wyborcza, zabroniona jest agitacja wyborcza na rzecz kandydatów lub ugrupowań, nie jest jednak zakazane namawianie do głosowania. Jednak takie namawianie na tle unijnej flagi można odebrać, jako zachętę do głosowania na ugrupowania prounijne.

W niedzielę 26 maja idź zagłosuj w wyborach✌! 🤜 Zrób selfie 📸 w czasie głosowania ✖ 🤜 Wrzuć zdjęcie 👻 na instagram i zaznacz mnie @anjarubik i #voteforfriendship – A ja zrobię REPOST na swoim instastory! – pisze znana z „Top Model” TVN Anja Rubik.

Zdjęcie modelki udostępniła dalej Magda Gessler, znana z prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje” w TVN. – Taaak Polska to Europą .., Aniu jestem za …. – napisała Gessler.

19 KOMENTARZE

 1. Moi drodzy od lewa do prawa, nieważne na kogo oddajecie głos, ważne abyście kartę wypełniali WŁASNYM długopisem.

 2. przestańcie wypisywać głupoty, dla was to tzw. gwiazdy, a dla prowyncji, gdzie żyją i mieszkają normalni ludzie, to jakieś istoty, podobne do ludzi

 3. ile jest 5-4 ??
  z czego słynie znajdujące się obecnie w granicach Ukrainy miasto Bar ???

 4. Analya Roohbeek.Że niby taka pyenkna top modelka.Tylko troshetshke końska gęba .No ee poosta głoophka.

 5. A podobno Gesler to pukał papież-znaczy się Adamczyk.Współczuję mu.

 6. ja także zachęcam do wzięcia udziału w wyborach, mamy do wyboru: schwabską komunę, homo-komunę, klasyczną komunę, żydo-komunę i euro-komunę, i jest jeszcze tylko JEDNA NACJA, tylko i wyłącznie KONFEDERACJA, kto na komunę zagłosuje na kopa w du.e zasługuje, RACJA!

 7. Za zdegenerowanym eurokołchozem stworzonym z udziałem USA
  Magda Gessler i Anja Rubik to się nadają do rozbierania promowania dewiacji, może uprawiają seks z R. Biedroniem a on udaje że to Marian i Adam :)
  A. Rubik wypomina Kai Godek homofobie, niewyedukowanie …
  Sodomici chcą wejść do szkół, przedszkoli ze zboczeniami, adoptować dzieci by je gwałcić, co widać na zachodzie mimo zakłamania w mediach głównego ścieku

 8. Bez trudu znajdę w wiosce, w której mieszkam mnóstwo dziewczyn o całe niebo bardziej atrakcyjnych pod każdym względem od wydmuszek typu „rubik” itp.
  Na temat pani od kucharzenia „nie chce mi się gadać”…

 9. Jejku, jak mi wstyd za takie kobiety… Jak mi czasem głupio, że jest tyle durnych bab. I takie cielaki później stają się „wzorami” dla kobiet… Wygląda jak straszydło, dziwno to jakieś… Szkoda słów.

Comments are closed.