Gwiazdy TVN szaleją w czasie ciszy wyborczej! Zobacz, co zrobiły Magda Gessler i Anja Rubik [FOTO]

Magda Gessler oraz Anja Rubik. / foto: Instagram
Magda Gessler oraz Anja Rubik. / foto: Instagram

Największe gwiazdy w czasie ciszy wyborczej apelują o udział w głosowaniu w jutrzejszych wyborach Parlamentu Europejskiego. Oczywiście ciszy nie łamią w tym przypadku, ale pozowanie na tel unijnej flagi jasno wskazuje, że popierają ugrupowania prounijne.

Już w niedzielę 26 maja zagłosuje w wyborach do unioparlamentu. W trzynastu okręgach wybierzemy kilkudziesięciu unioposłów z Polski. W każdym okręgu listy zarejestrowało sześć komitetów wyborczych.

Od północy trwa cisza wyborcza, zabroniona jest agitacja wyborcza na rzecz kandydatów lub ugrupowań, nie jest jednak zakazane namawianie do głosowania. Jednak takie namawianie na tle unijnej flagi można odebrać, jako zachętę do głosowania na ugrupowania prounijne.

W niedzielę 26 maja idź zagłosuj w wyborach✌! 🤜 Zrób selfie 📸 w czasie głosowania ✖ 🤜 Wrzuć zdjęcie 👻 na instagram i zaznacz mnie @anjarubik i #voteforfriendship – A ja zrobię REPOST na swoim instastory! – pisze znana z „Top Model” TVN Anja Rubik.

Zdjęcie modelki udostępniła dalej Magda Gessler, znana z prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje” w TVN. – Taaak Polska to Europą .., Aniu jestem za …. – napisała Gessler.

Comments are closed.