Megaskandal w „Big Brother” TVN. Uczestnicy udają romans dla fejmu? „Poza programem nawet by na nią nie spojrzał”

Igor i Magda z programu
Igor i Magda z programu "Big Brother". / foto: Instagram/Facebook

Widzowie „Big Brother” są w szoku. Wygląda na to, że zostali oszukani przez uczestników programu, którzy dla fejmu udawali romans.

Czy Igor udaje romans z Magdą? Wiele na to wskazuje. Jak informowały media, wielu internautów było oburzonych faktem, że to kobieta zaleca się do mężczyzny.

Jednak to i tak okazuje się być nie wszystko. „Klika Pudelka” informuje, że cała sytuacja może być zwykłą grą pod publiczkę i poszukiwaniem atencji.

Powiedział, że poza programem nawet by na nią nie spojrzał – informuje pudelek.pl.

Internauci nie mogą uwierzyć, że to prawda. – Traktuje ją z szacunkiem i mówi szczerze!!!! Dlaczego szczujecie na niego? – pisze w komentarzu jeden z fanów „Big Brother”.

Dziewczyny mówicie że faceci lecą na wygląd a gdy facet się zakochał w jej jako osobie dostrzegł w niej serce to zarzucacie jej ze jest nie ładna a same co robicie oceniacie przez pryzmat wyglądu nie dziwie się potem ze facetów fajnych brak skoro takie z was fipokrytki – zauważa inny.

Źrodło: pudelek.pl

9 KOMENTARZE

  1. Dla jakiego „fejmu” ???? Co to jest? To wy sie nazywacie „narodowcy” z ta wasza pseudo-amerykanska polszczyzna !!!!!????

    • Jeśli narodowcy to skąd to zdziwienie. Pokaż jednego narodowca, który umie pisać. To samo z czytaniem. Niektórzy wcale nie umieją, a reszta duka jak czyta.

  2. Po pierwsze trzeba nie mieć mózgu, jeśli ktoś to ogląda dla rozrywki.
    A po drugie jak widzowie mogą być zszokowany, skoro każdy myślący człowiek wie ze wszystko w tym programie jest ustawione…

  3. Ależ wy durnoty piszecie. Komu Igor powiedział, że by na nią nie spojrzał? Komu kulwa? Siedzi w zamknięciu, ona doszła później więc kiedy i komu mógł tak powiedzieć? Ja nie wiem skąd pochodzą redaktorzy pudełka.

  4. Wątpię żeby mu się naprawdę podobała bo jest niezbyt urodziwa. Inna sprawa że w tym programie wszystko jest ustawione i prawdopodobnie od początku wiadomo kto ma wygrać.

Comments are closed.