Megaskandal w gdańskim oddziale TVP. Operator z flagą LGBT. Samowola czy prikaz Kurskiego? [FOTO]

Operator TVP Gdańsk z flagą LGBTTVP/fot. Facebook Fundacja Pro - Prawo do Życia: Trójmiasto
Operator TVP Gdańsk z flagą LGBTTVP/fot. Facebook Fundacja Pro - Prawo do Życia: Trójmiasto

Tego nawet najtwardsi fani mogą nie wybaczyć reżimówce. Jeden z operatorów kamery gdańskiego oddziału telewizji reżimowej zwanej dla zmylenia przeciwnika „publiczną” hasał po mieście z flagą LGBTTVP. Najwyraźniej eksponował flagę ruchu homoseksualnego w trakcie swojej pracy.

Nie wiemy, czy to tzw. „prikaz” od centrali lub samego Jacka Kurskiego, czy samowola pracownika regionalnego oddziału reżimówki. Jedno jest pewne: W godzinach pracy paradował z „tęczową” flagą po mieście.

Dziennikarze TVP dumnie kroczą z tęczowa flagą. Czy to jeszcze kogoś dziwi? – pyta trójmiejski oddział Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Jedna z internautek zasugerowała, że być może ktoś mu wsunął chorągiewkę LGBTTVP, gdy kręcił materiał i nie był tego świadomy. Jednak odpowiedź administratora profilu nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Zwróciliśmy mu uwagę i dalej z tym szedł – napisano.

11 KOMENTARZE

 1. Może sam jest pederastą i się afiszował, po prostu? Może szukał sobie innych sodomitów do zabawy?

  • Nie można od razu ludzi krytykować. Każdy ma prawo nosić, co chce. I gdzie chce to mieć wetknięte.

    • Oczywiście, że wolno. Takie jest prawo. Jak NSDAP wygrała demokratyczne wybory, to uchwaliła sobie Ustawy Norymberskie i na ich podstawie, całkowicie zgodnie z prawem, niemcy obrabowali i wymordowali miliony ludzi. Wolno im było bo takie było prawo.

     • to co ktoś sobie uchwalił to ja mam gdzieś, to nie prawo tylko zwykły bandytyzm, dobrze, że później chociaż część tego niemieckiego gówna powywieszano po wojnie.

 2. Kurski to zyd i komunista, falszywy i dwuilicowy dla koryta i pieniędzy matke do burdelu by oddał, pasuje do pisu idealnie

   • rozumiem, tutaj sie mowi „libertarian” – co niczego nie zmienia… facet lubi sodomitow…gdzie jest ten „megaskandal”?

Comments are closed.