Skandal! „Antysemityzm” na Wyspach Brytyjskich, a Światowy Kongres Żydów milczy

Plakat przeciwko zbrodniom wojennym Izraela na przystanku w Londynie/fot. Twitter Andrzej Zdzitowiecki
Plakat przeciwko zbrodniom wojennym Izraela na przystanku w Londynie/fot. Twitter Andrzej Zdzitowiecki

W Polsce wystarczy źle zaakcentować słowo „Żyd”, by być oskarżonym o antysemityzm. A jeśli spalisz kukłę przedstawiającą osobę narodowości żydowskiej – niezależnie od tego, co ta osoba konkretnie sobą reprezentowała – nawet w malutkim miasteczku na granicy Polski, to Światowy Kongres Żydów wytropi cię i potępi.

Ale to wiadomo – III RP. Nie każde państwo pozwala używać siebie jako wycieraczki wobec jakiejkolwiek narodowości. Szczególnie Wielka Brytania.

W ramach kampanii przeciwko zbrodniom wojennym Izraela wobec Palestyńczyków, na przystankach Londynu pojawił się napis przypinający, że żołnierze państwa żydowskiego zabijają dzieci.

To Londyn. A teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby na przystankach w Warszawie pojawiły się plakaty o treści: „Izrael znowu zabija dzieci. Miłego weekendu.” – pyta dziennikarz Andrzej Zdzitowiecki.

Nie słyszeliśmy, by Światowy Kongres Żydów wydał oświadczenie potępiające brytyjski antysemityzm wyssany z herbatą od matki.

Źródła: twitter.com/nczas.com

48 KOMENTARZE

 1. No to sprawdźmy. Trzeba pozawieszać takie same plakaty na polskich przystankach, dokładne kopie z angielskim tekstem – łatwiej będzie tłumaczyć, że to tylko kopia londyńskich plakatów:)

   • RODACY. Jestesmy niewolnikami pod rzadami obcych wrogow POPIS Ww POLSCE!
    Glosujmy na Grzegorz Braun–KONFEDERACJA , KONFEDERACJA, KONFEDERACJA!!!!

  • To ich nie ruszy. Ale jak wywiesisz plakat stop dla roszczeń pasożydów to dopiero będzie afera. Na cały świat aj waj

 2. Typowe dla żydów .Spolegliwi dla silnych a bezczelni dla słabszych.A przynajmniej dla takich co na taką bezczelność pozwalaja.

  • O ! Nie pogodziłeś się jeszcze z prawami rządzącymi tą planetą ? Czas umierać dziadku ! Nie siej defetyzmu ale ucz się od najlepszych. Tu nie ma miejsca dla nieszczęśliwych. Żydzi to pierwsza liga. To oni stworzyli tą cywilizację i albo grasz z najlepszymi albo idziesz do piachu.

   • O ile mnie uczono ta cywilizacje stworzyli Grecy,Rzymianie i Europejskie Narody czyli Aryjska Rasa.A zydzi zawsze wystepowali jako element pasożytujący.A co do pierwszej ligi też im sie tak zdawało w latach 30-40 XX wieku.

    • To nie jest na temat. Jest problem a ty sięgasz do tematu zastępczego. Do jakiego boga i w jakim języku modlił się Jezus Chrystus – Nasz Pan i Zbawiciel ?
     ——
     c.b.d.u. ?

     • Jezus modlił się w języku aramejskim do Boga Ojca wszystkich ludzi. I powiedział: „Nie masz Żyda ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety; albowiem wy wszyscy jedno jesteście w Jezusie Chrystusie”.

     • to jest akurat w 100% na temat, który sam zaczełeś i od którego teraz uciekasz.

    • @kowalski

     „tworzyli Grecy,Rzymianie i Europejskie Narody czyli Aryjska Rasa.A zydzi zawsze wystepowali jako element pasożytujący.”

     Dobrze cie uczyli.

     Tyle tylko, ze te wstretne zydowiny niechrzczone maja od ciezkiego zarabania artylerii – zwyklej i rakietowej. I bardzo duzo ciezkich czolgow. A lotnictwo i komandosow takiej klasy, ze jak trzeba bylo, to bez problemu wyratowali zakladnikow z samego serca Afryki, z Entebbe. Z odleglosci trzech i pol tysiaca kilometrow.

     „A co do pierwszej ligi też im sie tak zdawało w latach 30-40 XX wieku.”

     Tyle ze wtedy nie mieli swojego panstwa i swojego lotnictwa. I swoich bomb atomowych. A dzisiaj maja.

     Niech ci sie koles dymiace kominy przysnia.

     Bo na jawie to juz ich nie zobaczysz…

     • Kominów bym sie nie bał bo to nie ta epoka ale atomowe grzybki mogą być o wiele groźniejsze a żelazna kopuła wcale nie jest tak żelazna jak sie wydawało.

     • I jeszcze może sobie przypomnisz czyje banki finansowały budowniczych owych „dymiących kominów”.

     • Chwalisz się znowu czy żalisz ha-rlekin, bo tak ci ciężko z tej ciężkości?… Zawsze mafia, gangsterzy i inni przestępcy w pierwszej kolejności inwestowali w broń, więc czym chcesz zaimponować? Może i gdzieś tam ci, którzy posługują się nawet nazwą innego narodu ratowali swoich na cudzym terenie (a co w ogóle robili u innych!?) ALE! dlaczego ci, którzy kradną wszystko nie potrafią uratować się od cudzych nazwisk, cudzego mienia, cudzych krajów i wszystkiego cudzego. Niewiele jest „patentów” które są tylko tych, którzy przypisują się do historycznego narodu. Jak myślisz co to takiego?

      Ha, ha! Ty to potrafisz rozbawić ludzi… „Żydzi” mają swoje państwo, pewnie na swoich odwiecznie historycznych ziemiach i o którą to ziemie wszystkie pokolenia „żydów” walczyły i jej broniły!? ha, ha! Co z tego, że ci, którzy uważają się za Żydów mają lotnictwo i atom. Jeszcze więcej wrogów macie, jak tego sprzętu śmiercionośnego i jaką macie pewność, że wam tego arsenału tak ktoś nie „podgrzeje” i zostanie z piasku tylko szklane lodowisko? Na łyżwach już nauczyłeś się jeździć? Może będziesz jeździł kiedyś na wycieczki, żeby oglądać na jawie „swoje państwo” pod szkłem? Kto wie, życie bywa nieprzewidywalne…

    • Ptysiu Kwaśniewskiej ! Zmień dietę bo twoje pierdnięcie nie było na temat. Jakaś konstruktywna myśl ? Ad rem, debilu !

   • ha, ha, ha, taka liga co to w Niemczech boi sie nosić jarmułki , ha, ha, ha. Tchórze zawsze za czyimiś plecami

 3. Cóż, nie jest to żaden „głos wolności”.
  Tak to pozwalam sobie widzieć: „Lewacy” w Eur Zach, których prekuriorskimi guru i najbardziej prominentnymi są, a na pewno bywają Żydzi, realizując żydowską politykę :kolorozywania: swego społeczeństwa (pisał o tym mp. K. MacDonald) mają „pozwolenie” na krytykę Izrela, i tylko Izrela, nie jakichkolwiek innych przejawów działalnosci żydowskiej. Ponadto też mają monopol na tę krytykę, żadna partia czy środowisko „prawicowe” nie ma pozwolenia na taką krytykę. Ba może nawet realizując ordynowany odgórnie „podział ról politycznych w społeczeństwie”, nawet nie mają ochoty na takąkrytykę.

  Ci sami „lewacy”, co wywiesili te plakaty, pierwsi będą krzyczeć, byśmy realizowali to co stoi za ustawą 447.

  Niemniej, mimo wszystko, działania w ramach rozdanych ról, lepiej jak taki głos jest mozliwy, niż gdy jest „niemożliwy”.

 4. Znowu kłótnia w srulkowym plemieniu?… I dlatego też inni z tego plemienia milczą? Przecież nie zastosują wobec Brytyjczyków jakiejś urojonej w ich łepetynkach ustawy ss 447, bo wiedzą że sami sobie by musieli wypłacić.

 5. Żydzi to zbrodniarze jakich mało, idą pod rękę z jankiesami, ilość zbrodni, wojen i pogwałcenia praw człowieka nie ma końca. Jak Rosja zajęła Krym, zresztą słusznie, to „cywilizowany” zachodni świat wpadł w szał a sankcjom nie ma końca a jak żydzi mordują ludzi co dzień i aneksują co chwila kolejne tereny Palestyny to jest super, nikt nawet nie piśnie. Taką mamy demokrację i poziom zachodnich mediów, z naszymi na czele no ale jak się jest marionetką i sługusem usa+żydków to co się dziwić.

  • Te, DfetystaPL, Izrael to jedyny kraj, który wyciągnął logiczne wnioski z II Wojny Światowej. Szkoda, że spedalenie polskich mężczyzn i degeneracja umysłowa „polskich” elit doszła do poziomu kanalizacji i mało kto kuma na jakim świecie żyje. Tydzień bez prądu, „EMP” i się wszyscy pos3acie. I wtedy okaże się kto jest kim. Nie mogą się doczekać :-)))

   • Badania wykazały że dewiacje seksualne występują u 2-3% populacji środkowo europejski .3-5% na zachodzie UE ale u żydów to 5-10% .Więc skąd u ciebie to zmartwienie „spedaleniem” polskich mężczyzn.Ps. czy etatowi „polscy” pederaści jak Biedroń czy Rabiej to nie twoi ziomkowie.?

    • Więcej tych procentów, ale nie będę się sprzeczać o „drobiazgi”. Sprawdź tylko, jakie są najczęstsze choroby genetyczne w tym plemieniu, zwłaszcza choroby psychiczne. Tylko za bardzo się nie dziw, bo w chowie wsobnym tak jest.

  • @kowalski

   „jak żydzi mordują ludzi co dzień i aneksują co chwila kolejne tereny Palestyny ”

   Polaku-katoliku,

   az ciebie szkoda. A tych twoich ziomow podobnie.

   Te zydy takie zle i niedobre, nawet jeszcze gorsze – a ty im mozesz co najwyzej skoczyc. Znaczy na czubek.

   Jak ktos ma Uzi w szafie i Merkawe w jednostce, to mu zwisa ciezkim kalafiorem, czy go lubia, czy go nie lubia.

   • Ha-rlekin roi sobie w swoim kabarecie dalej… W pierwszej kolejności żałuj siebie. O innych nie „martw się” aż tak bardzo . Nie z takimi psychopatami świat sobie radził
    i !? … I sobie poradził…

 6. Mam ciekawsze zajęcia niż skakanie żydom na cokolwiek.Niech sobie żyją spokojnie byle by z daleka od Polski bo ich wpuszczenie i pozwolenie na osiedlanie gdy reszta Europy ich się pozbywała było jednak cięzkim błędem.

 7. żydy milczą, bo od nich nie chcą wyłudzić jakiegoś haraczu/przejąć ziemi.

 8. G.Taylor (WJRO): Po wyborach lepsza atmosfera na restytucję. Cynizm, cynizm, cynizm plus brak odwagi, honoru i godności.

  MOTTO

  „Trzymać żmiję – nieszczęścia oczekiwać”

  [polskie przysłowie.]

  “Polska będzie się rozwijać (…) ale nie stanie się to dopóki nie zmierzy się z przeszłością. Myślę, że Polska zdaje sobie sprawę, że to nie jest problem, który zniknie. Nie zniknie. To zbyt ważne. Zbyt zakorzenione w świecie żydowskim. I wierzę, że po wyborach będzie inna sytuacja, lepsza atmosfera. Zostaną tylko trzeźwo myślący. I będzie okazja, by przedyskutować to ponownie z Polską. I znaleźć jakieś rozwiązanie.” To fragment wypowiedzi szefa Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) sprzed kilku dni. Mówienie o “wyborach” jako linii granicznej, po której dopiero zaczną się prawdziwe rozmowy z rządem, po raz kolejny “wysypuje” rząd i pierwszy raz oficjalnie potwierdza “notatkę Michalkiewicza” i zakulisowe konszachty PIS-u z Żydami.Ciekawe jest, że Taylor mówi: „po wyborach zostaną tylko trzeźwo myślący” – czyżby miał na myśli JESIENNE WYBORY PARLAMENTARNE?? Warto obejrzeć rozmowę z Gideonem Taylorem w całości:

  Jeśli ktoś nie wiedział jasno do tej pory, czym jest cynizm, zjawisko zwane cynizmem – obserwując taktykę J.Kaczyńskiego w sprawie ustawy 447 zrozumie to zjawisko kompletnie.

  Co robił rząd w sprawie 447 na przestrzeni ponad roku? Spójrzmy na sekwencję wydarzeń:

  1. Zamykanie ust politykom i dziennikarzom poruszającym ten temat i ostrzegającym oraz presja na media społecznościowe i blogerów, by zamilczeli sprawę oraz tony wyzwisk (głównie ze stajni rządowej Sakiewicza) – „agenci Kremla, agenci Putina”, “potężna machina Moskwy” (copyright TaSak). Pamiętamy, jak byli zastraszeni przez cara prowadzący Wtylewizji, gdy zadzwonił telewidz i zadał pytanie o 447. Popadli w stupor. Przez ponad rok atak dyfamacyjny (dyfamacja – ulubione słowo prezesa)na ośmielających się mówić o 447 był NIESŁYCHANY. Prezes gwałcił nawet co odważniejszych swoich. W przeciągu roku Macierewicz zaczął mówić odwrotnie o sprawie 447, spacyfikowano nawet “odważnego Antoniego”. Nikt nie łamie charakterów, tak jak prezes. Ci, którzy zostali w partii, to są ludzie z przetrąconym kręgosłupem – dlatego rządzą tak jak rządzą i są międzynarodowym popychadłem. Zwykłe logiczne rozumowanie do tego prowadzi.

  2. Równolegle z zamordyzmem względem odważnych publicystów poruszających temat 447 – rząd PROWADZI PRZEZ 4 LATA TAJNE ROKOWANIA Z IZRAELEM NA TEMAT RESTYTUCJI. To już jest cynizm do kwadratu, albo – językiem ludu – pospolite suk*****two.

  3. Rząd zastrasza (wizyty policji u organizatorów kampanii “Nie dla roszczeń!”), cyngle Sakiewicza (czytaj: J.Kaczyńskiego) plują dzień i noc.

  4. Rząd zamilcza kompletnie 20-tys. demonstrację przeciw żydowskim wymuszeniom

  5. Rząd (czyli Jarosław Kaczyński, nauczmy się tak – zgodnie z prawdą – mówić) ukrywa umówiony przyjazd delegacji i planowe rozmowy o 447.

  6. Odwołując rozmowy – POD WPŁYWEM TYCH, KTÓRYCH JESZCZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ OPLUWAŁ -zmyśla powód odwołania wydając poprzez MSZ kłamliwy komunikat.

  7. Sejm (czytaj: Jarosław Kaczyński) usuwa z porządku obrad pierwsze czytanie projektu ustawy raz na zawsze rozwiązującej problem z 447.

  8. Zniesławianie środowisk walczących o polski interes trwa nadal a nawet NASILA SIĘ! Banda pismaków Sakiewicza wychodzi ze skóry by zniesławić środowiska walczące z 447.

  9. Wewnętrzne sondaże preferencji wyborczych oraz oporu społecznego względem roszczeń żydowskiej bandy oraz intensyfikacja akcji uświadamiającej przez niezależnych publicystów w sieci stawia PIS pod ścianą. Ziemia pali się pod nogami – i J.Kaczyński ogłasza zmianę o 180 stopni: Mówimy nie dla “odszkodowań wojennych komukolwiek”. I co? Nic. Cyngle dalej patrzą ludziom w oczy i w przeciągu 24 h zmieniają swoje przekonania, “myśli”, osądy i słowa. ZMIENIAJĄ… KU CZCI KREMLA???Oczywiście żaden płatny cyngiel nie przeprasza tych, którym teraz podkrada narrację. I oto Kurski produkuje serial informacyjny: PIS walczy z płaceniem komukolwiek za cokolwiek. To nam trzeba zapłacić! Wszyscy już szczekają Z NOWEGO KLUCZA. Z WSZYSTKICH – KTÓRZY DZIEŃ WCZEŚNIEJ CUCHNĘLI TCHÓRZOSTWEM NA SETKI KILOMETRÓW – wylewa się o d w a g a. Tak się podkrada rywalom idee, tak się robi kalafior z mózgu gospodyniom wiejskim.

  10. Zaczyna się festiwal odważnych, co przed sekundą wypełzli spod łózka. Parada ludzi bez grama honoru, łańcuchowych pismaków. Karnawał masek, bo prezes wcisnął guzik “Krzyczymy, że niczego nie damy!”. Wszyscy odważni dostają komendę, by roszczenia żydowskie ŁĄCZYĆ Z NIEMIECKIMI ZNISZCZENIAMI, choć Żydzi od razu to dementują, mówiąc, że chodzi o mienie, które przeszło na rzecz skarbu POLSKIEGO państwa.

  11. Szef izraelskiej organizacji restytucyjnej ROZUMIEJĄC GRĘ PiS-u mówi, że TERAZ JEST NIESPRZYJAJĄCA ATMOSFERA (domyślnie: w której partia rządząca nie może ludziom powiedzieć prawdy, bo straci głosy), więc wrócimy do załatwiania sprawy PO WYBORACH. Lemingi płaczą ze szczęścia, realistom zbiera się na wymioty, gdyż widzą powtórkę, IDENTYCZNĄ CO DO JOTY W KOLEJNOŚCI SEKWENCJI – jak w poddaniu ustawy o IPN, które to poddanie i sama “deklaracja” były zresztą stworzeniem podkładu do dalszego rozkręcenia kwestii restytucji. Cynizm, cynizm, cynizm plus brak odwagi, honoru i godności oraz bezczelność w przejmowaniu poglądu tych, których za ten pogląd mieszało się z błotem. Wszystko wskazuje, że pogląd, za który inni walczyli biorą tylko po to, by – po raz kolejny uśpić opinię publiczną – a potem potajemnie pertraktować. Jak powiedział Czaputowicz: rozmowy z delegacją izraelską odwołane, gdyż musimy się do nich przygotować. Znając kosmiczny cynizm rządu (czytaj: prezesa) nie można wykluczyć, że tchórzliwym kunktatorom uda się mataczyć i wywijać żydom nie tylko do najbliższych wyborów, ani nie do jesiennych, lecz aż do prezydenckich. Dzień po prezydenckich wszyscy zbierzemy owoce miłości prezesa do narodu i państwa przewyższającego wszystkie inne swoją bezprzykładną “siłą ducha i umysłu oraz determinacją i odwagą”. Jarosław Kaczyński wyznał 2 lata temu, że Izrael i naród żydowski dowodem na istnienie Boga i przykładem boskiej interwencji i opieki. Kiedy uzbrojony po zęby żołnierz izraelski, uzbrojony w sprzęt nabyty za odszkodowania niemieckie i za wyżebrany i wyłudzany trybut USA – z wielkim męstwem ducha mierzy z 2 m w głowę palestyńskich dzieci, to są tacy, którzy – jak Jarosław Kaczyński – w tym upadku człowieczeństwa i bestialstwie widzą interwencję ręki Boga. Po pierwszych, drugich lub najpóźniej trzecich wyborach – żydowski bóg przyjdzie do nas z dłuuugim rachunkiem po pieniądze dla narodu przez niego prowadzonego. Bogu – panie Jarosławie – nie tyle, że się nie odmawia, ale po prostu odmówić SIĘ NIE DA… Przyjdzie ten dziwny, bestialski, gangsterski Bóg do tego, który go czci i do jego partii. Po swoje, po gangsterskie. Do swoich, którzy dzisiaj zmuszeni taktyką wyborczą udają, że z nim nie spiskują od wielu lat. A na tych, którzy będą usiłowali uniemożliwić tę już dogadaną grabież – na tych najemne wojska, jak zwykle wyleją kubły pomyj, a jeśli i to nie pomoże, to przecież mają znowelizowany w ostatnich dniach art. 212 kk, który posłuży do skutecznej pacyfikacji oporu przed gangsterskim bogiem i ludem oraz państwem przodującym w natężeniu siły ducha i… determinacji.

  • ” wielkim męstwem ducha mierzy z 2 m w głowę palestyńskich dzieci, ”

   To wasi kudlaci kolesie, ci dorosli – posylaja swoje dzieci do walki? I nie bronia swoich dzieci przed Syjonistycznymi Zbrodniarzami? DZiwna sprawa – czy tam nie ma doroslych szachidow? Wylacznie dzieci sie do walki posyla?

 9. Ciekawe że się teraz obudzili. Przecież od wojny minęło 70 lat. Cały PRL od 1944 do 1989 było cicho … a twierdzą że zawsze pamiętali …i nic nie mówili, nie domagali się ? Dopiero za solidaruchów najpierw ograbili Polskę z majątku narodowego a teraz jeszcze chcą miliardów dla nie wiadomo kogo wbrew prawu Polskiemu. Pytanie : czemu teraz się obudzili ? Kasy im brakuje (ich chciwość jest nieograniczona), tracą wpływy w Polsce i chcą jeszcze wyszarpać co się da ? Stracili geszeft na karuzelach VATu i chcą to sobie zrekompensować ? Gdyby Polska była wobec nich uległa to by doili po cichu…ale oni jawnie starają się zgnoić Polaków. A może to jest całkiem odwrotnie.
  Może to ruska prowokacja by skłócić Polaków z mafią żydowską… by zmusić PiS do asertywności wobec żydów ? Nie wiadomo…ale się pewnie wyjaśni po wyzwoleniu Polski spod dyktatury solidaruchów.

  • Panie/pani Anonimka, wcale nie obudzili się dzisiaj. Sprawa zaczęła się już dawno, kiedy kanclerz Schroeder oświadczył, że Niemcy już dość zapłacili żydom za swoje wobec nich winy, więc trzeba było znaleźć nowego żywiciela. Poważni gracze planują swe działania na dziesiątki lat naprzód. Tylko u naszych pożal się Boże „polityków'” horyzont czasowy sięga od wyborów do wyborów.

  • @Anonimka

   „Ciekawe że się teraz obudzili. Przecież od wojny minęło 70 la”

   Jak na razie to twoje ziomy sie obudzily. I domagaja sie reperacji wojennych w siedemdziesiat cztery lata po wojnie. Malo tym twoim ziomom, ze dostaly w przyplywie dobrego humoru Stalina piecset kilometrow wybrzeza, Slask z kopalniami, niezmierzone bogactwa naturalne, malo tym twoim ziomomm ze sowieciarze, jak juz rozgromili hitlerowskie Niemcy, to pozwolili wam Niemcow-cywilow wygonic – teraz wpadliscie na pomysl, ze dostaniecie „reparacje”.

   Oczywiscie dostaniecie te „reperacje”, osiemset miliardow eurosow czy ile tam tego ma byc. Jak szkopy w zebach po dobroci nie przyniosa to wyslecie ekspedycje karna. Szamba odbierzecie. Zatetni ziemia czarna gasienic kopytami :-)

 10. @kowalski

  „Kominów bym sie nie bał bo to nie ta epoka ale atomowe grzybki mogą być o wiele groźniejsz

  Jak na razie to bomby wodorowe i rakiety o miedzykontynentalnym zasiegu maja wlasnie te pogardzane i znienawidzone w tym twoim kraju „pejsate moski”. Twoich kudlatych kolesi moga po prostu odparowac. Twoi kudlacto kolesie maja chetke na atom – ale jak na razie tylko chetke. A znienawidzone u was „zydki” maja taka kolekcje megaton, ze kontynent mozna obdzielic.

  „”a żelazna kopuła wcale nie jest tak żelazna jak sie wydawało.”

  Tez tak mysle, nic nie warta ta kopula, skrocic i wyrzucic. Najdziwniejsze, ze jak dlugo ja po swiecie chodze, tak dlugo te twoje ziomy zapowiadaja, ze na „pejsatych” koniec przyszedl. Ze tym razem kaput.

  Jak dzis pamietam jak sie ten twoj ziomal Gomulka wsciekal o „agresje Izraela na kraje arabskie”. Tak sie wsciekal ze sie zaplul. A towarzysze z Kremla jak sie wsciekali! Zapowiadali, zenie bedzie litosci! Reka, noga, mozg na scianie!

  Piecdziesiat lat minelo jak jeden dzien…

  Postrasz, straszycielu. Postrasz atomem – tyle, ze to akurat Zydzi maja atom. Ciekawe, ze wiesz tak samo dobrze jak te twoje ziomy, ze sami to mozecie… No wlasnie.

  • Jak na razie to tylko ty obrażasz, straszysz, szantażujesz, fantazjujesz, manipulujesz faktami etc. Ot, typowa dla twojego plemienia gangsterka. Co jeszcze oferujesz miszczuniu? Nie podejrzewam, nawet bym nie śmiała, że jesteś tylko takim gołodoopcem.

   • „gołodoopcem.”

    Gole doopy to raczej w tym twoim kraju reklamuja swoje wdzieki i uslugi, za sto zeta. Mlodsze i ladniejsze za sto piecdziesiat. Murzyni, Arabowie i kto tam jeszcze podlogi szoruje w Hamburgu czy w Kopenhadze bardzo sobie cenia te wasza witryne „Odloty”. Maja blizej niz do Tajlandii i znacznie taniej.

  • Dobrze mówisz i po raz pierwszy sie z toba zgodze bo to rzeczywiście -„jak na razie to te bomby my mamy’.I to jak bardzo szybko sie może skończyć.Więc gdzie nawiejecie zwłaszcza że amerykański byk nie na zawsze pozwoli się tak wodzić na postronku.Są juz skargi na narastający „antysemityzm” w USA a historia lubi się powtarzac zwlaszcza gdy ktoś niczego się z niej nie nauczył.

   • @kowalski

    „I to jak bardzo szybko sie może skończyć.”

    Dziwna sprawa, bo darcie ryja na te nutke to trwa dluzej niz ja po swiecie chodze. Dawno temu to Egipt sobie szykowal atom, zreszta z pomoca niemieckich uczonych. No i jaki pech – jednemu niemieckiemu uczonemu cegla na madra glowe spadla, drugi pod samochod wpadl przypadkiem… Potem Saddam Hussejn szyjowal sobie fest reaktor, znaczy zabojady mu ten reaktor budowaly. Reaktor nazywal sie Osirak. I juz, juz by byl atom – ale przylecialy zle i niedobre syjonistyczne samoloty, przyserdolily w ten reaktor – i frowno wyszlo z pieknych marzen. To bylo w roku 1981-ym. Prawie czterdziesci lat temu.

    Potem jeszcze Bratnia Syria usilowala se zmajstrowac bomny atomowe. I znowu – co za pech – przylecialy wredne i zbrodnicze syjonisty, zrabaly ten syryjski osrodek atomowy – i znowy frowno wyszlo z marzen o atomowej Treblince. Frowno wyszlo, Szanowny Panie Katolik. Znaczy w plasterkach.

    „historia lubi się powtarzac zwlaszcza gdy ktoś niczego się z niej nie nauczył.”

    Te znienawidzone i pogardzane w panskim kraju „pejsate moski” jednego sie doskonale nauczyly: Jak nie chcesz do gazu to kolekcjonuj megatony. Jak nie chcesz do gazu to musisz miec duzo ciezkich czolgow. I od zarabania rakiet. I na wszelki wypadek, jakby co – okrety podwodne z bronia jadrowa na pokladzie.

    I dlatego dziesieciolecia mijaja – a wszystko konczy sie na darciu ryja. Co innego bowiem drzec ryja – a calkiem co innego w tego ryja zarobic.

  • ciekawe co ma Iran skoro oświadczył, że sie nie boi
   „Ameryka (…) wysyła dwa okręty wojenne w ten region. Jeśli zrobią najmniejszą głupotę, wyślemy te statki na dno morza wraz z ich załogą i samolotami za pomocą dwóch pocisków lub dwóch (sztuk) nowej tajnej broni” – powiedział doradca irańskiego dowództwa wojskowego gen. Morteza Korbani.

   • @Basia

    „ciekawe co ma Iran skoro oświadczył, że sie nie boi”

    Ciekawe, na kiego grzyba wpakowala sie Ameryka w sojusz z krajem, w ktorym Ameryki sie nienawidzi jak morowej zarazy a popiera sie wrogow Ameryki. Pod tym akurat wzgledem Amerykanie to cienkie bolki. Nie wiedza, ze wy tak serdeczna miloscia kochacie Bratni Iran. Miejmy nadzieje, ze sie teraz dowiedza.

 11. A można P R Z Y P I Ą Ć Redaktorka DC, w ramach antysemityzmu, na kracie zamykającej wylot kolektora kanalizacyjnego w Warszawie – w ramach kampanii „przypinającej” cokolwiek żołnierzom państwa żydowskiego…
  Vide : akapit w centrum „artykułu”.

Comments are closed.