Tak się bawi unioparlament za nasze pieniądze. Che Guevara, Castro i pochwały dla Armii Czerwonej

Komunizm w unioparlamencie/fot. Facebook wSensie.pl
Komunizm w unioparlamencie/fot. Facebook wSensie.pl

Okazuje się, że w unioparlamencie można znaleźć całą masę materiałów wychwalających komunizm oraz jasno ocenianych jako zbrodniarzy komunistów. Wszystko to w ramach legalnie działających w Unii ugrupowań politycznych.

Chciałbym zaprosić was na wycieczkę po jednym fajnym miejscu, o którym jakoś media w Polsce nie chcą mówić. Widocznie ze strachu. Ale z pewnością to, co wam pokażę, rzuci nowe światło na postrzeganie Unii Europejskiej oraz frakcji, które tutaj się znajdują – mówi Oliver Pochwat.

Jak się okazuje, chodzi o siedzibę Zjednoczonej Lewicy Nordyckiej Zielonej. – Zwiedzanie pięter zajmowanych przez europejską lewicę jest silnie rakotwórcze i powoduje zawroty głowy. Wszystko za sprawą treści tu prezentowanych – zaznacza.

Widzimy tam zdjęcia komunistycznych bandytów, jak np. Fidel Castro, Ernesto Che Guevara, Lenin czy Marks. Nie zabrakło także sierpa i młota. Wszystko to w legalnie działającym w unioparlamencie ugrupowaniu.

Gloryfikuje się tam także Armię Czerwoną.

9 KOMENTARZE

      • To szambo wybiło i zaczęło nas zalewać. Od początku czułam, że ta ch.ujnia gejropejska ma coś wspólnego z komunistami.

  1. Na pewno nie za „wasze pieniądze”. Do was, polaczki, UE wciąż dokłada.

    • Nie masz powodu psychopato żeby czuć się lepszym od Polaków. Póki co nikt mi nic nie zwrócił z moich podatków.

  2. Śmiecie podludzkie, to powinno być zabronione podobnie jak kandydowanie niezlustrowanych oszołomów.

  3. Dobry Czerwony to martwy Czerwony. Zachód zbudował swój dobrobyt na naszej krzywdzie. Sprzedali nas w Jałcie i ssali cyca Wuja Sama. A teraz odpi3rdala im szajba z nieróbstwa i dobrobytu za cudze pieniądze. Karmagedon nadchodzi na tą bandę debili. Będzie dobrze. Cierpliwości !

Comments are closed.