Turniej dla gejów w szkole podstawowej! Wrzawa w mediach społecznościwoych

Flaga LGBT
Flaga LGBT

Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” zorganizował mecz siatkówki dla osób ze środowiska LGBT! Dlaczego? Celem organizatorów jest promocja tego sportu wśród gejów i lesbijek. Oburzenia nie kryje warszawska radna i prezes Ordo Iuris.

– Czy to możliwe? To już? Pierwsze działania Deklaracji LGBT w Warszawie? W publicznej szkole podstawowej na Lokajskiego 3 na Ursynowie zaczyna się właśnie turniej LGBT w siatkówce – napisała na Twitterze Olga Semeniuk, radna Warszawy z ramienia PiS.

Zaniepokojenie w tej sprawie wyraził też prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. – Uczestnicy dostają produkty do stymulacji intymnej i ulotki propagandowe Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistow… – napisał.

Organizacja tego wydarzenia wywołała sporą wrzawę w mediach społecznościowych. – Od początku historii człowieka myślącego nikt nawet nie próbował tak zezwierzęcić ludzi jak robią to lgbt tak upodlić i sprowadzić życie wyłącznie do instynktu seksualnego szczególnie do jego najgorszych cech bez żadnych zahamowań do braku skrupułów nawet Hitler Pol Pot czy inni – napisał w dyskusji na TT jeden z internautów.

Kwaśniewski zaznaczył, że jego zdaniem szkoła publiczna nie powinna być miejscem do propagowania ideologii, która jest z konflikcie z przekonaniami wielu rodziców, którzy posyłają do niej swoje dzieci.

Źródła: nczas.com, wpolityce.pl

28 KOMENTARZE

 1. Geje,lesby,transy i parchy żydowskie z lewakami,mają już zapewnione miejsce eksterminacji.

  • Przywrócić stosy Inkwizycji ! Niech zatryumfują wartości chrześcijańskie !

 2. Co dalej!?… Kiedy filmy tylko dla lgbt i w-uj wie kto!? Kiedy tramwaje, szkoły, przychodnie i wszystko tylko dla lgbt i w-uj wie kto!? I kto tu jest FOBEM!? – Hetero fobem!? Czy heteroseksualni urządzali kiedykolwiek jakiekolwiek imprezy z zaznaczeniem, że są to tylko imprezy dla osób heteroseksualnych!? Od kiedy to jakiekolwiek turnieje urządza się wg. kryteriów seksualnych!?

  Od jakiegoś czasu mamy dwa najgorsze TERRORY w NASZYM! kraju: homo terror i stepowo-handlowy terror. Jeśli ktoś myśli, że któryś jest lepszy to zapewniam, że myśli błędnie. Jedni z drugimi mają baardzo wiele wspólnego. Czyżby ci dwaj terroryści połączyli siły, żeby tylko szybciej zniszczyć NORMALNOŚĆ i NORMALNYCH LUDZI w NASZYM! kraju!?

 3. PIS dużo zaplaci za pozostawienie obcej bolszewickiej i po-geremkowskiej sitwy w obsadzie tak ważnych resortów jak MEN,MNiSW czy Kultury.I coraz bardziej widoczny jest tego efekt w postaci coraz niższego poziomu nauki ,homo-indoktrynacji i deprawacji dzieci i młodzieży czy degrengolady często tworzonej za pieniądze z budżetu RP tzw. postepowej , jewropejskiej kultury.Ps. czy wprowadzanie obcego elementu na teren szkoły i ich indoktrynacyjna działalność uzyskało zgode rodziców uczących się tam dzieci.Jeśli nie to jest złamanie prawa i dyrekcja powinna ponieśc kare.

 4. Podejrzewam że dyrekcję szkół to siedlisko spedalonych dewiantów skoro pozytywnie odpowiedzieli na wezwanie Trzaskowskiego i rabieja. Wymienić to zdegenerowane towarzystwo na ludzi zdrowych i nie zaburzonych a bedziemy mieć powrót normalności.

 5. Nie wierzę…terroryści z LGBT poczynają sobie coraz śmielej. Musimy skończyć z tym szaleństwem.

 6. Ciekawe czy w Polin mozna urzadzic sobie w szkole publicznej turniej siatkówki tylko dla białych mężczyzn albo tylko i wyłącznie dla katolików? Ciekawi mnie jak dlugo taka szkola by podziałała?

 7. Dzisiaj zostałem spenetrowany w kakao i buzię przez Roberta B. i Krzysztofa Ś. I to się nazywa nowoczesność i europejsizm.

 8. produkty do stymulacji intymnej ???
  wytłumaczcie ciemnemu człowiekowi

  • zacznij od produktów higieny intymnej. od tego właśnie powinny zacząć mikkolubnne marszczyfredy.

 9. A turniej dla zoofilikow w przedszkolu panstwowym?? Koze lub owce dostarczy Rabin Szwajse Gewajse? Chlopcy poyebia owce albo barana zaleznie od orientacji seksualnej? Albo turniej trzepania kapucyna dla starszych dzieci? Turniej skrobankowy prowadzony przez mgr Sroda ?

 10. A co w tym złego, że mają swój turniej? Po co zaraz to nagłaśniać w takim histeryczno-wrogim duchu?

Comments are closed.