W Hollywood miał powstać film o rotmistrzu Pileckim. Warunek był jeden. Miał być Żydem

Rotmistrz Pilecki przed komunistycznym sądem.
Rotmistrz Pilecki przed komunistycznym sądem.

W słynnym Hollywood miał powstać film o polskim bohaterze rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Synowi rotmistrza postawiono jeden warunek. Rotmistrz miał być Żydem.

Taką informację przekazał dziennikarz Wojciech Sumliński podczas debaty w Morawicy pod Krakowem na temat stosunków polsko-żydowskich.

Wojciech Sumliński otrzymał tę informację od syna polskiego bohatera, Andrzeja Pileckiego w 2007 r.

Rotmistrz Witold Pilecki żołnierz wojny o wolną Polskę (1981-1921) oraz z bolszewikami (1920) a także żołnierz wojny obronnej (1939) zgłosił się na ochotnika, żeby trafić do niemieckiego obozu koncentracyjnego i zaświadczyć o panujących tam warunkach.

Otrzymał taki rozkaz od gen. Grota-Roweckiego, dał się ująć w łapance i trafił do Auschwitz. Uciekł stamtąd i przekazał informacje o tym piekle. Po wojnie został aresztowany przez komunistyczne władze za działalność niepodległościową, skazany na karę śmierci i stracony w 1948 r.

Według informacji przekazanej przez Andrzeja Pileckiego ważni panowie z Hollywood pofatygowali się do Polski, w celu odbycia wstępnych rozmów o filmie o rotmistrzu Pileckim.

Przekonywali, że rotmistrz ma korzenie żydowskie, tylko syn o tym jeszcze nie wie. Kiedy Andrzej Pilecki zaprotestował, poradzili mu, żeby dobrze się zastanowił. Andrzej Pilecki nie zgodził się na zmianę narodowości ojca.

Wojciech Sumliński tak komentuje, ten niedoszły film: „Powstałaby historia o żydowskim bohaterze, który ucieka z ‚polskiego’ obozu koncentracyjnego i w końcu dopadają go ci straszni Polacy”.

Źródło: wRealu24

22 KOMENTARZE

 1. Czy są jeszcze granice nieprzekroczone przez syjonistów? To przechodzi ludzkie pojęcie!

  • jest pewna granica ,ktorej nie przechodzili: piece w Auschwitz

   • „jest pewna granica ,ktorej nie przechodzili: piece w Auschwitz”

    Katoliku,

    obawiam sie, ze te piece od jakiegos czasu nieczynne. A nawet jak sie dadza uruchomic – to zywe paliwo do tych piecow znajduje sie raczej daleko. Myslisz ze dasz rade. nawet _z kumplamy_?

    • Poganinie,
     obawiam się, że znowu chcesz winy twojego plemienia przerzucić na innych.
     A tu nie da rady… Żywe paliwo to twoi przodkowie nie musieli szukać daleko. Denuncjowali na miejscu w Europie i bez problemu dostarczali do obozów. Pogadaj ze swoimi, może ktoś się pomyli i powie prawdę a najlepiej przeczytaj wywiady z Dżordżusiem, chyba najmłodszym waszym „biznesmenem” w tamtych latach?

 2. Jak przerobili Tewje Bielskiego na bohatera, to niech przerobią Goldberga vel Różańskiego. Podczepiają się pod Pileckiego jak gówno do okrętu.

  • „Jak przerobili Tewje Bielskiego na bohatera, to niech przerobią Goldberga vel Różańskiego. Podczepiają się pod Pileckiego jak gówno do okrętu.”

   To chyba wy sie podczepiacie pod Hollywood jak.. no wlasnie. Jak wam urrwal Hollywood nie pasi to chyba nie musicie sie tam wpitalac? Najlepiej zrobcie se embargo i blokade na filmy z Hollywood i ogladajcie „Smolensk” oraz arcydziela kinematografii iranskiej. Bo Hollywood raczej nie zacznie sie was sluchac.

   • To wy się wszędzie „wpitalacie”. A co ja będę oglądał to nie twój geszeft, szmondaku. Jak będę miał ochotę, to napierdalanki Palestyńczyków.

   • poganinie,
    znowu się do nas wpitoliłeś? Znowu brzydzisz się swoim czy to oni brzydzą się tobą? Co tak nie doceniasz swoich? Mnie najbardziej urzekają „arcydzieła filmowe” pewnego plemienia stepowego, które nie wiedzieć dlaczego najlepiej czuje się na cudzych terenach, które to plemię z minami pokerzysty obserwuje, jak ich wojska mordują rdzenną ludność państwa, którego przywłaszczyliście sobie tereny. No ci obserwatorzy to prawie jak sam Neron obserwujący chrześcijan pożeranych przez lwy? Ponoć bilety na to krwawe widowisko są drogie? Ale co ja cie będę uświadamiać. Sam wiesz najlepiej…

 3. Nic nie jest w stanie uchronić żydów przed nimi samymi.
  Sami sobie gotują ten los.

 4. Wiadomym jest że Hollywood to instytucja żydowska,ale żeby z Żyda zrobić bohatera to ‚koniec świata’.
  Jak mawiał Pan Popiołek.

 5. Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 6. Wielki szacunek Panie Andrzeju Pilecki. Co bym nie powiedziała czy napisała, to moje słowa i tak będą zbyt skromne dla Pańskiej reakcji wobec naszych wrogów.

Comments are closed.