Dorota Wellman ostro o pedofilii. „Gdyby ktoś dotknął moje dziecko w niewłaściwy sposób, zabiłabym”

Dorota Wellman. / foto: Wikipedia: Ralf Lotys, CC 4.0
Dorota Wellman. / foto: Wikipedia: Ralf Lotys, CC 4.0

Po filmie Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”, w którym pokazano kilka przykładów pedofilii w kościele, emocje sięgają zenitu. Już nikt nawet nie udaje w to, że wnika, iż za przypadkami molestowania stali księża związani z SB, a większość relacji miała charakter homoseksualny.

Po głośnym filmie głos postanowiła zabrać także gwiazda „Dzień Dobry TVN” Dorota Wellman. Mówi ona między innymi o tym, jak zareagowałaby, gdyby problem pedofilii dotknął jej dziecko. – Gdyby ktoś dotknął moje dziecko w niewłaściwy sposób, zabiłabym – mówi.

Zdaniem prowadzącej „Dzień Dobry TVN” edukacja seksualna powinna odbywać się w domu, podobnie jak przekazywanie kwestii dotyczących spraw obyczajowości. – Musimy przygotowywać dzieci na różne wydarzenia, zwłaszcza, że oddajemy je w obce ręce. Bardzo często bezmyślnie – powiedziała.

Niestety w swojej wypowiedzi Dorota Wellman użyła też krzywdzących dla katolików i wiernych uogólnień. – Najbardziej mnie wkurza, gdy ludzie Kościoła bardzo się dziwią i mówią, że Kościół się musi oczyścić. To co, wcześniej nie widzieli, nie słyszeli? – zapytała.

Ale wierni też są bierni. Widzieli czasami rzeczy, które wołają o pomstę do nieba. Ze skażonej, obleśnej ręki brali komunię, która jest dla nich rzeczą świętą, nie protestowali, a czasami bronili księdza pedofila, bo to ich proboszczunio – dodawała Wellman.

Źródło: Wprost

15 KOMENTARZE

 1. To kiedy dotkniesz” Czosnkosia z Rabiejem,Ciociu Chrum-Chrum?

  • Zgadza się. Przy nadarzającej się okazji powinna zostać spytana o jej stosunek do kary śmierci. Ciekawe czy będzie konsekwentna?

 2. Dorota Not Well -man zapewne jednocześnie nie ma nic przeciwko edukacji seksualnej w szkołach, która wprost służyć ma spełnianiu potrzeb pedofili! Hipokryzja level hard. Odnoszę wrażenie, że ośrodek sterowania myśleniem mieści się u tej pani w mega rozbudowanym podgardlu.;))

 3. Przecież ona dzieci do synagogi posyła, to co się tak martwi o mój Kościół?
  Niech pilnuje sobie rabina.

 4. ale jest po stronie zboczencow, pedalow,ktorzy w szkolach maja dotykac dzieci innych rodzicow.

 5. – zboczenia seksualne wśród homo sapiens i innych ssaków to zjawisko przyrodnicze – normalni to wiedzą.
  – wrogowie normalnych robią z tego to co robią – widać i słychać
  Ale trzeba im podpowiedzieć że przegapili 50% populacji: KOBIETY – PEDOFILICE !!!
  No, do roboty Well-media!

 6. KOMUNOFASZYSTOWSKIE PODŻEGANIE JEDNYCH PRZECIW DRUGIM ODWRACA UWAGĘ OD PODŻEGACZY

  Nie ma jak to jakiś kozioł ofiarny odwracajacy uwagę od tego skąd wasz ród, komunofaszyści, i co wy dziś wyprawiacie z narodem polskim. Oraz od tego skąd ród waszych dziadków i tatków, i co wyprawiali oni z narodem polskim w przeszłości. Takim kozłem ofiarnym waszych dziadków i tatków byli między innymi „kułacy”, „wróg klasowy”, „reakcyjne podziemie”, „elementy antysocjalistyczne”. Waszym, ich dobrze urządzonych potomków, kozłem ofiarnym był do niedawna „Rydzyk”. A w tej chwili „księża-pedofile”. Prawda komunofaszole, potomkowie komunistów, stalinowców, ubeków, esbeków, zomowców, trepów?

Comments are closed.