Język miłości gwiazdy „Dzień Dobry TVN” w praktyce. Kinga Rusin drze się na ulicy na Zofię Klepacką [VIDEO]

Zofia Klepacka i Kinga Rusin / Fot. Facebook/Instagram
Zofia Klepacka i Kinga Rusin / Fot. Facebook/Instagram

Błyszczą w telewizji, a nie potrafią zachować się na ulicy. Kinga Rusin postanowiła w praktyce pokazać, jak walczy z „mową nienawiści”. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” używając języka miłości zwyzywała na ulicy Zofię Klepacką.

Rusin wraz dwoma osobami z rodziny wybierała się na wybory do parlamentu Europejskiego. W centrum Warszawy po przeciwnej stronie ulicy zauważyła polską żeglarkę Zofię Klepacką i krzykiem nie omieszkała przekazać, co o niej sądzi.

Klepacka znana jest ze stanowczego sprzeciwu ws. karty LGBT, czym dorobiła się masę hejterów. – Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się – konkretnie oświadczyła w lutym Klepacka.

Oczywiście spotkało się to z wyciem postępowych lewicowców, którzy są tolerancyjni, ale nie tolerują odmiennych poglądów. Od razu przyczepili Klepackiej łatkę „faszystki” oraz wzywali do usunięcia zawodniczki z Yacht Klubu Polskiego i odebrania jej zdobytych medali.

Kiedy wydawało się, że sprawa nieco przycichła… do akcji wkroczyła Kinga Rusin. Obie panie przypadkowo spotkały się na ulicy w dniu wyborów. Były od siebie wprawdzie dość daleko, bo dzieliła ich szerokość ulicy, ale nie przeszkodziło to Rusin zaatakować Klepacką.

Piękna niedziela, dziś wróciłam z Pucharu Europy i z moim tatą spacerkiem wybraliśmy się na wybory oczywiście na śródmieściu, w moich rejonach…. Niestety prezenterka pewnej tv :) zaatakowała mnie krzycząc z drugiego końca ulicy „wstyd”. Zobaczcie sami – napisała Klepacka i udostępniła nagranie potwierdzające zdarzenie.