Magda Gessler do wynajęcia jako prezent. Gwiazda TVN wkracza na parkiet i porywa pana młodego [VIDEO]

Magda Gessler. / foto: Instagram
Magda Gessler. / foto: Instagram

Prezenty ślubne potrafią naprawdę zaskoczyć. Przekonali się o tym państwo młodzi, którzy wyprawiali swoje wesele w Piekarach Śląskich w rezydencji Luxury Hotel. W pewnym momencie na salę wkroczyła znana restauratorka Magda Gessler. Jak sobie poradziła na parkiecie?

Spotkaliśmy się już z różnymi nietypowymi prezentami podczas ślubu. Wynajmuje się na przykład iluzjonistów czy znanych artystów muzycznych, by uświetnili państwu młodym uroczystość swoim występem.

Tym razem pomysłodawcy oryginalnych prezentów poszli o krok dalej i wynajęli Magdę Gessler. Znana w całej Polsce restauratorka wkroczyła niespodziewanie na parkiet i porwała do tańca pana młodego.

Jak zaprezentowała się na parkiecie gwiazda TVN? Cóż, moglibyśmy sparafrazować słowa pewnej piosenki i napisać, że „tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi”.

Nie ulega jednak wątpliwości, że państwo młodzi zapamiętają ten prezent do końca życia. W sieci pojawiło się sporo komentarzy entuzjastycznie odnoszących się do sprawy. Zachwycone były szczególnie kobiety, które nie ukrywają, że chciałby taką niespodziankę na swoim przyjęciu weselnym.

Rezydencja, w której odbyła się uroczystość weselna, udostępniła krótki film z nagraniem.

Comments are closed.