Mieszkańcy w szoku! Co znaleźli w kontenerach? Na miejscu służby chemiczne

Radioaktywne/Fot. pxHere

Jak informuje Radio ZET, w miejscowości Topólka w kujawsko-pomorskim odkryto ogromne składowisko odpadów. Na tę chwilę nawet ciężko przypuszczać co znajduje się w 48 kontenerach po 1000 litrów.

Na miejscu są już ratownicy chemiczni z Torunia. Prokuratura prowadzi już śledztwo w tej sprawie. Na razie nie wiadomo kto jest właścicielem niebezpiecznych odpadów. Wiadomo tyle, że specjaliści z dziedziny chemii pobierają próbki do badań. Policja zabezpieczyła teren.

Czy znalezione kontenery są kolejnym przykładem nieuczciwej polityki śmieciowej, jaką prowadzą zachodnie państwa? Miliony ton śmieci trafia do Polski. Nie tak dawno, światło dzienne ujrzała informacja o przemycie 70 ton śmieci przez Niemców, którzy chcieli podrzucić nam swoje nieczystości. Straż graniczna przyznaje, że proceder ma ogromną skalę. A jeśli w grę wchodzą także odpady, które nigdy nie powinny znaleźć się w pobliżu ludzi? Co na to mieszkańcy?

Źródło: Radio ZET

5 KOMENTARZE

  1. Cyt:”Na chwile obecna trudno przypuszczac co jest w srodku”…
    Wy ku.. y jeb.. ne ,ale nie przeszlodzilo wam to w umieszczeniu ten klamliwej grafiki na gorze artykulu ?

    • Tępaku każda chemiczna substancja nie będąca naturalnym produktem środowiska jest szkodliwa.A praktyka pokazuje że zachodni „przyjaciele” za pomocą skorumpowanej mafii IIIrp obsadzającej jeszcze samorządy zachodniej i płn. Polski podrzucają najgorsze i najbardziej szkodliwe śmiecie.Grafika jest jak najbardziej na miejscy i do puki mieszkańcy tych terenów nie oprzytomnieją i pogonią tej antypolskiej mafii taki syf może trafiać do Polski

  2. Polska – rezerwuar taniej siły roboczej i wysypisko śmieci. To spuścizna rządów mafii magdalenkowej. Taką Polskę zostawiły wszystkie poprzednie gangi polityczne następnym pokoleniom.

  3. Kamery nad bramownicami przy wjazdach i wyjazdach z kraju (a także na innych drogach), ścisła inwentaryzacja tego kto wjeżdża do Polski i kto z niej wyjeżdża, z identyfikacja twarzy. Dodatkowo wprowadzić ograniczenia wjazdu dla pojazdów o masie powyżej 3.5 tony – tak by mogły wjeżdżać tylko określonymi przejściami granicznymi. Do tego wagi wbudowane w drogę. To można i należy zrobić.

  4. zdjęcie przypadkowe ? bo po razzzawartośc radioaktywana po dwa 200 l a nie 1000

Comments are closed.