Najnowsze doniesienia z bazarku! Rośnie cena sałatki wielowarzywnej. Konfitury droższe od Biedronek?

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Polacy bardzo chętnie korzystają z niedzieli handlowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bazarki, na których można dostać warzywa w atrakcyjnych cenach. Z najnowszych doniesień wynika, że droższe niż 5 złotych są cztery produkty.

Jeśli ktoś chciał się wybrać po coś kruchego i jednocześnie słodkiego na bazar, gdzie sprzedaje się wyłącznie dobry towar w cenie powyżej 5 złotych, to będzie rozczarowany. Ciastek nie ma.

Jeżeli chodzi o słodkości dobrze sprzedają się tradycyjne konfitury, których cena ma nawet oscylować w okolicach 10 złotych, nieco tańsze są Biedronki, których cena wynosi 9 złotych.

Najdroższa pozostaje sałatka wielowarzywna, za którą trzeba zapłacić już ponad 41 złotych. Sporo tańsze są pistacje, za które płaci się jedynie 35 złotych. Inne towary chodzą w cenach niższych niż 5 złotych.

Ceny są zmienne, widać, że rano nieco drożej chodziły pistacje, a taniej sałatka. Pozostałe produkty utrzymują się na podobnym poziomie – wycena dotyczy godziny 16, a produkty będzie można nabywać jeszcze do godziny 21.

Comments are closed.