Najnowsze doniesienia z bazarku! Rośnie cena sałatki wielowarzywnej. Konfitury droższe od Biedronek?

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Polacy bardzo chętnie korzystają z niedzieli handlowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bazarki, na których można dostać warzywa w atrakcyjnych cenach. Z najnowszych doniesień wynika, że droższe niż 5 złotych są cztery produkty.

Jeśli ktoś chciał się wybrać po coś kruchego i jednocześnie słodkiego na bazar, gdzie sprzedaje się wyłącznie dobry towar w cenie powyżej 5 złotych, to będzie rozczarowany. Ciastek nie ma.

Jeżeli chodzi o słodkości dobrze sprzedają się tradycyjne konfitury, których cena ma nawet oscylować w okolicach 10 złotych, nieco tańsze są Biedronki, których cena wynosi 9 złotych.

Najdroższa pozostaje sałatka wielowarzywna, za którą trzeba zapłacić już ponad 41 złotych. Sporo tańsze są pistacje, za które płaci się jedynie 35 złotych. Inne towary chodzą w cenach niższych niż 5 złotych.

Ceny są zmienne, widać, że rano nieco drożej chodziły pistacje, a taniej sałatka. Pozostałe produkty utrzymują się na podobnym poziomie – wycena dotyczy godziny 16, a produkty będzie można nabywać jeszcze do godziny 21.

7 KOMENTARZE

  1. Niestety moja mama ślepo kocha mieszankę wedlowską,choć lokalnie ta kiedyś sugerowała spożywającym ją starym zamiast leków eutanazję. Tato tak nienawidzi pistacji,że pomimo kuponu za 888 zł powiedział ,że nie da sobie krukowi wykuć oka. Argumentowałem im ,że skoro dostali na zakupy ponad 1500 zł powinni kupić pistacje,a skoro ich irracjonalnie nie lubią to chociaż niech wezmą konfitury z Kresów. Nie wiem co zdecydowali.

    • To na tej zasadzie to komuna powinna rządzić do dzisiaj, bo za komuny wszystkie „pensje” były płacone przez państwo rządzone przez PZPR, tak samo wszystkie podwyżki tychże pensji, więc jak tu nie głosować na PZPR?

  2. 41 złotych za nadpsutą sałatkę wielowarzywną, tylko dlatego, że się nie lubi pistacji?

    • Niewdzięczność. Ludzie dostają pistacje w promocji z bonami na kolejne zakupy, a wybierają jakieś nie wiadomo co, bezpłciowe i bez smaku.

    • Nie. Pistacje mimo, że wydali 40 mld na łapówy to przez to, że łamią konstytucję i prawo nie są smaczne.

  3. wedle moich danych „janusze” wydają srednio 11 złotych na zakupy na sniadanie

  4. 41,5 + 35,8 + 10,4 + 9 = 3,7 na ciastka, zraziki, gwiazdki i inne rzeczy razem wzięte. Sprzedawca na tym bazarku chyba jakieś mocne zielsko pali. A NC się jara.

Comments are closed.