Oburzający film! Tak imigranci traktują zwierzęta. Film dla ludzi o mocnych nerwach [VIDEO]

fot. screen video Twitter.com/czarymarybum777
fot. screen video Twitter.com/czarymarybum777

Zasłużył na potężnego buta na ryj… – to jeden z najłagodniejszych komentarzy, który znaleźć można pod krótkim, acz bardzo bulwersującym filmem, który krąży po sieci. Widać na nim, prawdziwe barbarzyństwo wobec zwierząt.

„Poznasz ich po tym jak traktują swoje zwierzęta”. Gwalca, mordują, torturują… Ludzie bez sumienia – napisał użytkownik Twittera pod pseudonimem PanSkoczylas i trzeba przyznać, że trafił w punkt.

Film, który krąży po sieci przedstawia mężczyznę, który początkowo z uśmiechem na ustach głaszcze małego, rudego kota. To co dzieje się kilka godzin później jest jednak przerażające i wywołuje tak ogromne napięcie emocjonalne, że trudno jest powstrzymać się od wulgaryzmów.

Uwaga! Materiał dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Źródło: Twitter.com/czarymarybum777 / NCzas.com

17 KOMENTARZE

 1. Naprawdę, ludzkość wiele zyska gdy tych człekokształtnych podda się ubojowi sanitarnemu.

 2. a widziales u zyda ,psa kota ,to samo co ciapaki jedna rodzina,,,talmud i koran nakazuja wrecz mordowac zwierzeta,,

  • Tak samo jedni i drudzy są też tacy „dobrzy” dla „niewiernych” jak ten gNój dla tego kota. Jeśli ktoś liczy na coś innego i na to, że tą dzicz pustynną i stepową można ucywilizować, wyłuskać skądś choć odrobinę człowieczeństwa, to jest tylko głupcem.
   Poza tym brawo za spostrzegawczość. Trzy grupy, czyli: islamiści, tzw. u nas potocznie nazywani żydami i te zaburzone istotki ukrywające się pod literkami lgbt i w-uj wie kto!? bardzo wiele łączy…Prawie, że to trojaczki syjamskie…

 3. Gdyby to biały zrobił,to: wykastrować,zabić,a potem zamknąć w więzieniu na 1000 lat!
  Ale jeśli to zrobił „biedny skrzywdzony uchodźca”,to nie można powiedzieć ani słowa! Trzeba wykazać się zrozumieniem dla „różnic kulturowych”,a kto się z tym nie zgadza jest: faszystą,homofobem,nacjonalistą i szowinistą nawet! Hahahahahaha! Lewactwo jest żałosne!

 4. To ścierwo nawet do użyźnienia ziemi się nie nadaje!!! sq…….n. Mam nadzieję, że ktoś np. nadzieje go na pal. I to szybko.

 5. U nas też jest taka patologia i właśnie dlatego należy bronić się za wszelką cenę przed importem dodatkowej patologii.

 6. Akurat niedawno w telewizorze gościł u mnie papież Franciszek, który – podpierając się nauką Chrystusa – stręczy nam takie dwunożne bydlęta.

 7. Czy może być coś bardziej ewidentne na temat mentalności dzikich ? Będą się uśmiechać i udawać przyjaźń a w najmniej oczekiwanym momencie sprzedadzą nam kosę. Ten film powinien być pokazany wszystkim tępym lewakom jako memento. Zanim ich podopieczni „rozerwą się z nimi na mieście”.

 8. Nienawiść małpy do małego kotka ewidentna. Myślę że karma powróci i wkrótce taki większy kotek zapoluje na to ścierwo i tym samym uniemożliwi mu dalsze marnowanie tlenu i przestrzeni na ziemi. .nie obejrzałem filmu bo musiałbym odnaleźć tą qrwę i zatłuc siekierą . Dopiero wtedy odzyskałbym spokój.

Comments are closed.