Ostro! Ziemkiewicz przeorał Dulkiewicz! „Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko?”

Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)
Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)

Skandal podczas Trójmiejskiego Marszu Równości! Uczestnicy pochodu, w którym szła nawet prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz, przygotowali znak, w którym wagina zastąpiła Najświętszy Sakrament. Szokującą instalację bez skrępowania niesiono w marszu.

„„Miłość może tylko łączyć”. Pamiętacie, kto powiedział te słowa? Wiem, że pamiętacie. Bardzo się cieszę z tego, widząc ile jest tu rodzin, bo to w rodzinie rozpoczyna się nauka równości, a potem kiełkuje w naszym dorosłym życiu” – mówiła Dulkiewicz.

„Chcę was zapewnić, że w Gdańsku nie ma miejsca na przejawy nienawiści i zgody nie będzie. Zrobię wszystko, żeby Gdańsk był miastem otwartym, solidarnym, wrażliwym na każdego człowieka. Ale to zależy od każdej i każdego z nas – ja sama mogę niewiele. To my wszyscy musimy reagować na to, gdy dzieje się zło. Bądźmy odważni i postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu. Kiedy widzimy, że ktoś słabszy potrzebuje pomocy – wyciągnijmy mu rękę. Bo taki marzy mi się mój Gdańsk. Wierzę, że marzenie o tym podzielacie wszyscy, jak tu jesteście” – dodawała prezydent.

Czy tak przejawia się tolerancja i wrażliwość na drugiego człowieka? Profanacją i wyszydzaniem świętych symboli?

„Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości 🏳️‍🌈@gdansk nie boi się różnorodności❣️” – napisała Dulkiewicz.

Dobitnie skomentował to Rafał Ziemkiewicz, który bez ceregieli wygarnął co sądzi nie tylko o pochodzie, ale także o nowej, urzędującej prezydent.

„Naprawdę? Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? Z prowokacyjnego profanowania świętości? Ze wspierania gówniarstwa, którego jedynym celem jest nasrać Polakom na wycieraczkę i napluć do zupy? Bosh, ależ wy „fajnoplacy” jesteście żałośni” – pisał.

Źródło: Rafał Ziemkiewicz, Radosław Kuleta, Aleksandra Dulkiewicz/Twitter

63 KOMENTARZE

 1. Pan Ziemkiewicz sponiewierał tą dzicz, ale to niestety nic nie da. To jak plucie do spluwaczki. Ich trzeba lać po bydlęcych mordach (dosłownie), a kiedy padną, to kopać. Zasady fair play obowiązują tylko w relacjach z ludżmi honoru, a chama trzeba nahajem przez łeb.

  • Masz racje. Oni chcą wprowadzić totalitaryzm. To tak jakby dyskutować ze Stalinem, Polpotem, Hitlerem itp. Muszą czuć fizycznystrach. Bez tego bedą dalej zwyciężać. Poza tym trzeba ich dyskryminować , nawet w stosunkach prywatnych, jednostkowych.

    • Niestety jest, ale czy wezwałem kogokolwiek do stosowania przemocy ? Otóż nie. Stwierdziłem tylko, co uważam, że należy robić. Przecież nikt ( czego żałuję ) nie musi mnie słuchać, szanowny Prawniku.

    • @ Prawnik

     Pytasz kogoś: „Wzywasz do przemocy fizycznej? Wiesz, że jest na to paragraf?”

     A czemu pytasz? Bo ty masz skłonność do wzywania do przemocy fizycznej? Lubisz nastawiać jednych przeciwko drugim, i korzystać kiedy sie naparzają? Jesteś papuga? Dla ciebie im więcej konfliktu, tym lepiej, nie?

     • Pytam, bo ludzie tutaj nawołują do zabijania, strzelania, odmawiając przy tym człowieczeństwa innym ludziom, inaczej myślącym. Pytam dla dobra tych agresywnych nieszczęśników, bowiem nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności, a oni, być może, nie wiedzą, że właśnie wchodzą w konflikt z prawem i podejmują dzisłania zagrożone sankcją karną.

 2. Còż,nastepczyni ,a swego czasu I nałoznica Gauleitera ,MUSI być osobą godną by kontynułowac „dzieľo” tego wybitnego posiadacza 8 mieszkam, 36 kont bankowych ,żonki jak ze złego snu ,oraz milosnika ciapuchow ktòrych chcial hordami sprowadzac do grodu nad Motlawą…

 3. To co jest sprzeczne z prawami natury, nazywa się zboczeniem i z tym trzeba walczyć bezwzględnie. Wynika, że prezydent Gdańska jest zboczona lub poważnie cierpi na chorobę alkoholową. Jakby nie patrzeć i jedno i drugie to poważne choroby. Innej opcji nie ma.

 4. Witam. red. Ziemkiewicz. Powiedział dosadne, ale PRAWDĘ, to co większość Polaków sądzi o tego typu „Patologii” … Niech, sodomici spróbują zamiast chrześcijan, obrażać mahometan lub żydów w „Ich Religii” …

  • No chyba jednak nie, bo wybory były całkiem niedawno a linia Pani Prezydent była oczywista dla wszystkich. Chyba więc jednak to większość Polaków lubi popedałować.

 5. Było tam tyle rodzin. Czyli pani prezysenta z córką i trzema gorylami. Czyżby nie czuła się bezpiecznie wśród swoich?

 6. To wizerunek prezydent Gdańska tępej ukrożydówki Dulkiewicz…? Zabawne co LGBT+ jeszcze wymyśli…

 7. Podobno chodzą słuchy że Lechia będzie pierwszym tęczowym klubem w Polsce

 8. Takiego GNOJA jak Ziemkiewicz tylko sympatycy pis-u mogą popierać.

  • Daj Boże Polsce więcej takich „GNOJÓW”, jak Czcigodny Pan Ziemkiewicz. I uważaj, bo jak znowu wypijesz po drodze „krówkę”, po którą posłała Cię ta idiotka to już nawet gdańska filia folksdojczów da Ci smrodku kopa w dupę!!!

  • Nie tylko.
   A gdyby tęczulki na swoich „paradach” nieśli np penisa w jarmułce, co byś napisał na forum NCz? Nu?

 9. Czas najwyższy zdefiniować co to jest ZŁO, co to jest DOBRO, co to jest TOLERANCJA, co to jest MOBBING, co to jest TERROR.
  Czy DOBREM jest zgwałcenie dziecka, bo taką olbrzymią potrzebę miała osoba gwałcąca? Czy ZŁEM jest uniemożliwienie takiej osobie gwałtu na dziecku? Z resztą na kimkolwiek? A może TOLERANCJĄ jest niereagowanie na zadawany gwałt przez osobę spragnioną tego czynu? Nikt przecież nie dokonuje wbrew sobie czynów, czyli złych czynów.
  Tak to te wszystkie marsze ” RÓWNOŚCI” wyglądają. A najbatdziej przykre jest to że część ludzi daje się ogłupić takim fałszywym hasłom.
  Niektórzy popierają taką ideologię bo mają w tym swój wielki interes.
  Wszyscy uczestnicy takich zdarzeń świadomie dobrze się bawią terroryzując zmuszane społeczeństwo do uczestnictwa.

 10. Jest paragraf na obrażanie uczuc religijnych , dlaczego gdańszczanie z tego nie skorzystają zamiast wylewac na forach krokodyle łzy? Skoro nie można mówic o zboczeńcach prawdy bo jest mowa nienwiści to na takie zachowanie tez sa paragrafy.

  • Gdańszczanom się nie chce, a poza tym będąc otoczonym w większości ludźmi nie chcącymi się wychylać, machają ręką na takie sprawy. Trzeba byłoby angażować prawnika, a banda zboczonych śmieci, której twarzą jest Dulkiewicz, przed takimi „ewenentami” jest dobrze przygotowana, również prawnie.

 11. „Prawdziwi” chrześcijanie plują jadem w komentarzach. To takie Nasze. Narodowe. Katolickie. A w tym pochodzie to sami innowiercy?

  • A takie wredne lewackie misie jak ty będą może nas uczyły jak powinien zachowywać się katolik ? Pamiętaj o tym, że katolicy to nie są owieczki, które milcząco idą pod nóż tak jak żydostwo szło bez oporów do komór gazowych. Katolicyzm to wspaniała historia wypraw krzyżowych i skutecznej walki przeciwko zacofanemu islamowi, czas sobie tą historię przypomnieć.

  • Następna szliucha podszywająca się pod kogoś. Nie masz odwagi, to wyp_laj.

 12. Cynik napisał że jest na to paragraf to ja się pytam dlaczego będąc odpowiedzialnym za swój kraj robi się dobrze dla obcego mocarstwa a ze swoich rodaków niewolników? Gdzie moje pieniądze z 0FE? Dlaczego na to paragrafu nie ma? I na wiele innych grzechów nie ma? Nie słyszałam żeby ktoś się butrzyl jak nas kamieniamy jak w dinozaury itp

 13. nasuwa się jedno pytanie.. dlaczego Polacy, co nie zauważają co się dzieje w ich kraju, to nadal ciemnogród? Dlaczego wciąż popierają patologię kiedyś ze wschodu a dziś z zachodu. A może ktoś w tym kraju chcę wprowadzić swoją patologię nie z zachodu i nie ze wchodu. Polacy obudźcie się i szanujcie swoją wolność ale nie tolerujcie wszystkiego co prowadzi do ograniczenia tej wolności. Ś.P. Jan Paweł II mówił: wolność to trzeba szanować i pielęgnować, ale wolności nie wolno nadużywać. Z wolności trzeba umieć korzystać.

 14. Gdańsk dał głos. Głos ludu głosem Boga. Zawsze jak jestem w Gdańsku to mam wrażenie, że tam lubią kopać glinę. Takie to już kolarskie miasto.

 15. ziemkiewicz jest bardzo czesto sam nazywany idiotą za swoje nie poparte nA ZADNYCH źródłach rewlacje na temat historii Polski…
  desperacja.

 16. Typowy prawicowy dżentelmen, katolik, tradycjonalista, konserwatysta, wielbiciel wiktoriańskiej kindersztuby i rewerencji wobec niewiast oraz świętości ich łon… Biorąc pod uwagę, że przy tym wszystkim chlubi się gwałceniem pijanych kobiet, takie słowa z jego strony nie dziwią – to tylko kolejna ofiara prawicowej schizofrenii…

 17. Schizofrenie mają Ci co chcą z wolności zrobić gnój a Ci co chcą szanować wolność mają się temu grzecznie tylko przyglądać. Uspokójcie się Zboczeńce Waszej zboczonej kapitalistycznej tzw wolności – patologi! Nie każdy co się przeciwstawia głupocie i złu musi być prawicowcem, katolem czy Pisiakiem… durnie!

  • Niestety, Ziemkiewicz publicznie przyznaje się do endeckości, więc ma zaawansowaną postać dysonansu poznawczego.

   • A jeśli nie przyznawał by się nikomu, czy jego dysonans poznawczy byłby we wstępnej postaci? Czy w ogóle miałby dysonans poznawczy? Czy tylko utrodniało by to diagnostykę @Etykowi?

 18. prezydent zostala wybrana przez Gdanszczan i tyle , a jezeli sie komus cipka nie podoba to niech odwroci wzrok ! Nie wszyscy Polacy chca czcic wiszacego na krzyzu Zyda , tak jak nie wszyscy sa zboczencami …

  • Ty lewacki i pedalski śmieciu, tacy jak ty żydobolszewicy Boga wzywali będąc rannymi, umierającymi podczas wojen nie Stalina, czy Hitlera. To tyle mendowszo w temacie twych wypocin..

  • Ty lewacki sku…wielu, pomiocie POPów nigdy nie będziesz zaliczony do Polaków. Was trzeba unicztorzyć jak o was mówią ci co was tu przysłali.

 19. oni ich nie przysłali, tylko wszczepili im głupotę i zboczenia po przez zastrzyk przez konta bankierów. Moskwa i Bruksela zaciera ręce jak Polacy się szanują. Nie dajmy zrujnować kraju. Nie dopuśćmy do kolejnego cichego rozbioru, jak to nie dawno już było do 2016 roku

Comments are closed.