Sławomir Mentzen po sukcesie Konfederacji. „Zaczęliśmy odbijanie Europy z rąk bardzo złych ludzi”

Sławomir Mentzen. / foto: YouTube: Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen. / foto: YouTube: Sławomir Mentzen
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy osiągnęła bardzo dobry wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Według wstępnych wyników exit poll przygotowanych przez IPSOS środowiska antyunijne uzyskały poparcie na poziomie 6,1 procent.

Jeśli wyniki exit poll się potwierdzą, Konfederację w europarlamencie będzie reprezentować 3 posłów. Sukces jest tym większy, że frekwencja wyniosła aż 43%, a wiadomo, że im wyższa, tym bardziej sprzyja duopolowi POPiS.

Prawi ludzie nie muszą całe życie głosować na Błaszczaka, Szydło czy Pawłowicz. Tego niestety nie można w TVP pokazać. Żeby nas zaprosili do TVP, to musielibyśmy powiedzieć „Panie Putinie, melduję wykonanie zadania”, ale koniec żartów – zaczął Mentezn.

Dzisiaj zaczęliśmy odbijanie Europy z rąk z bardzo złych ludzi. Strzelali do nas z Czerskiej, Nowogrodzkiej, Wiertniczej, wielu miejsc, a my wyskoczyliśmy z tych barek i zaczęliśmy się okopywać. Nie będziemy się na tych plażach opalać, ale budujemy kolejną ofensywę, którą przeprowadzimy jesienią – dodawał.

Dzisiaj jesteśmy świadkami pięknego finału pierwszego sezonu, ale już niedługo czeka nas drugi sezon. Dziękuję wszystkim za obecność, za pracę w kampanii – podsumował wiceprezes partii KORWiN.

Comments are closed.