Tak działa Deklaracja LGBT w Warszawie! W szkole podstawowej organizują mecz siatkówki dla homo. Rodzice oburzeni

Flaga LGBT
Flaga LGBT

Rozrywka tylko dla gejów – tak jeden z internautów skomentował wydarzenie do jakiego doszło w jednej ze szkół podstawowych w Warszawie. Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” zorganizował mecz siatkarski dla osób ze środowiska LGBT.

Jak stwierdzili organizatorzy przedsięwzięcia, celem była promocja sportu wśród osób o odmiennej orientacji seksualnej. Pytanie, które wręcz automatycznie nasuwa się po przeczytaniu opisu, czy siatkówka LGBT jakkolwiek różni się od tej uprawianej na co dzień m.in. na lekcjach wychowania fizycznego?

Czy to możliwe? To już? Pierwsze działania Deklaracji LGBT w Warszawie? W publicznej szkole podstawowej na Lokajskiego 3 na Ursynowie zaczyna się właśnie turniej LGBT w siatkówce – napisała na Twitterze radna Warszawy z ramienia PiS Olga Semeniuk.

Jak się okazało, nie tylko polityk wyraziła oburzenie pomysłem organizacji takowych „rozrywek”. Rodzice bardzo szybko zareagowali na informacje i wyrazili swoje obawy co do podobnych inicjatyw w innych szkołach. Szczególnie oburzający dla nich jest fakt, iż całość przedsięwzięcia zorganizowana została w publicznej szkole podstawowej, która powinna z natury być wolna od ideologii.

Wczoraj dokument o ideologii #gender i #lobbyLGBT a już dzisiaj w szkole podstawowej na Lokajskiego w Warszawie turniej siatkówki LGBT.
Uczestnicy dostają produkty do stymulacji intymnej i ulotki propagandowe Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistow… – napisał na Twitterze Jerzy Kwaśniewski, adwokat, prezes Ordo Iuris.

Źródło: SE.pl / Twitter.com/jerzykwasniewski / NCzas.com

15 KOMENTARZE

 1. Warto zadać szefowi [wej] MEN i rządowi PIS dlaczego zostawil jako obsadę Polskich Szkól cale to lewackie a nawet zboczone towarzystwo post komunistów z dawnej PZPR a potem z Geremkowego Plemienia.Czyż nauka i wychowanie Polskich dzieci nie jest przyszłością narodu?!

  • Jest! Dlatego polska młodzież ma być zdemoralizowana i zdehumanizowana, a nie wychowana.

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zmiana na gorsze.

 2. Dobrze, że zdają sobie sprawę z tego, że są „inwalidami” i muszą mieć swoją ligę specjalnej troski.

 3. Biedne pedały, armatnie mięso, po ostatecznym zwycięstwie marksistowskiej rewolucji pierwsi pójdą do pieca…
  Swoją drogą – cieszę się, że mam już dorosłe dziecko. Dzisiaj na wywiadówki trzeba chodzić z „kałachem”.

 4. To dyskryminacja normalnych, nie skrzywionych dzieci. To działania przestępcze, pokazywanie że zboczeńcy mogą więcej i są ważniejsi !

 5. Co na to ci..a minister oświaty czy jak to tam sie nazywa? Jakie to żałosne, tekturowe państewko.

 6. Przestancie pier— kocopoły samorzad ma wiecej do powiedzenia i on obstawia dyrektorow szkoł .

 7. Nie udała się marksistom polityka „walki klas”, bo w to już nikt nie wierzy, to spróbowali „politykę tożsamości”. Atomizacja społeczeństwa ma jeden cel : rozbicie jedności w narodach przez stworzenie sztucznych podziałów i sztucznych konfliktów. Globalnym celem przyszłego światowego rządu jest zniszczenie wszystkich państw narodowych i oddanie światowej ludożerki pod zarząd mega banków i korporacji. Niewybrana przez nikogo śitwa będzie rządzić tak, by zredukować światową populację do niezbędnego dla nich minimum.

 8. Zacofanie na całego, tak było w imperium rzymskim. Wracamy się do początków ery.

 9. Całymi siłami będę bronił swojej rodziny przed demoralizującymi podchodami tego dziadostwa, ale cieszy mnie to, że wśród normalnych ludzi moje poglądy nie są wyjątkiem. Normalnych jest więcej i musimy swój stosunek do tego zboczenia i obrzydliwości zdecydowanie manifestować, nie licząc sie z poprawnością polityczną. Taka homo postawa jest konsekwencją ich prywatnego wyboru i niech prywatną pozostanie.

Comments are closed.