Tak działa Deklaracja LGBT w Warszawie! W szkole podstawowej organizują mecz siatkówki dla homo. Rodzice oburzeni

Flaga LGBT/foto: pixabay
Flaga LGBT/foto: pixabay

Rozrywka tylko dla gejów – tak jeden z internautów skomentował wydarzenie do jakiego doszło w jednej ze szkół podstawowych w Warszawie. Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” zorganizował mecz siatkarski dla osób ze środowiska LGBT.

Jak stwierdzili organizatorzy przedsięwzięcia, celem była promocja sportu wśród osób o odmiennej orientacji seksualnej. Pytanie, które wręcz automatycznie nasuwa się po przeczytaniu opisu, czy siatkówka LGBT jakkolwiek różni się od tej uprawianej na co dzień m.in. na lekcjach wychowania fizycznego?

Czy to możliwe? To już? Pierwsze działania Deklaracji LGBT w Warszawie? W publicznej szkole podstawowej na Lokajskiego 3 na Ursynowie zaczyna się właśnie turniej LGBT w siatkówce – napisała na Twitterze radna Warszawy z ramienia PiS Olga Semeniuk.

Jak się okazało, nie tylko polityk wyraziła oburzenie pomysłem organizacji takowych „rozrywek”. Rodzice bardzo szybko zareagowali na informacje i wyrazili swoje obawy co do podobnych inicjatyw w innych szkołach. Szczególnie oburzający dla nich jest fakt, iż całość przedsięwzięcia zorganizowana została w publicznej szkole podstawowej, która powinna z natury być wolna od ideologii.

Wczoraj dokument o ideologii #gender i #lobbyLGBT a już dzisiaj w szkole podstawowej na Lokajskiego w Warszawie turniej siatkówki LGBT.
Uczestnicy dostają produkty do stymulacji intymnej i ulotki propagandowe Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistow… – napisał na Twitterze Jerzy Kwaśniewski, adwokat, prezes Ordo Iuris.

Źródło: SE.pl / Twitter.com/jerzykwasniewski / NCzas.com

Comments are closed.