Jonny Daniels cieszy się z wyników wyborów. „It’s a very very good morning”

Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er
Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er

Jonny Daniels najwyraźniej bardzo cieszy się z wygranej PiS. Nie ma się co dziwić – w końcu jest nieoficjalnym „doradcą” rządu a organizacje żydowskie mają zajawkę poparcia na jesieni dla ugrupowania, które milczało o ustawie 447, zaś społeczeństwo polskie nie widzi problemu w spłatach miliardów pod hasłem „restytucji”. Byleby 500 zł się zgadzało.

Jonny Daniels, Żyd o nieznanym statusie pojawiający się wśród głównych osób w państwie, już wczoraj entuzjastycznie podszedł do wstępnych wyników podkreślając zwycięstwo PiS.

Frekwencja 43 proc. była ogromnym skokiem wobec poprzednich lat w polskich wyborach do Parlamentu Europejskiego, co sprawiło, że zwycięstwo PiS (w exit polls) jest jeszcze większe – napisał na Twitterze Jonny Daniels.

Dzisiejszy tweet zaś mówi jeszcze więcej o jego podejściu.

Dzień dobry – it’s a very very good morning – napisał na Twitterze Daniels.

Jak widać, ze zwycięstwa PiS – oprócz starych socjalistów – cieszą się żydowscy poplecznicy rządu. Co nas absolutnie nie dziwi…

103 KOMENTARZE

 1. @Głupi Dzban
  „Każda licząca się polska opcja zawsze była troszkę adwokatem Izraela”

  jasne, że Państwo rozdaje obywatelstwa polskie, dogadane z żydostwem,
  a zatem PO, PiS, i lewaccy sodomici,
  wszyscy chcą zaspokojenia żydów,
  różnią się jedynie sposobem zaspokojeniem żydów,
  jedni lasami, drudzy ziemią Skarby Państwa, przedsiębiorstwami, kamienicami, papierami dłużnymi, asygnatami na złoża, bogactwa, zakupami uzbrojenia, itd.

  a Polacy śpią …
  a imperator żydowski kalkstejn rozdaje karty,
  obudza się, jako „wolni” Palestyńczycy

  • @iwa. Nie wszędzie są spiski. Część tych ludzi naprawdę uważa Żydów za biedny narodek, którym trzeba się opiekować.

  • @iwa. „…adwokatem Izraela w UE.” Tak brzmi cały cytat z mojego komentarza, bez dopisku o mandatach Komfederacji. Ciekawe metody.

  • Tak, każda duża opcja po 1989 musiała liczyć się z Izraelem, bo każda stawiała na sojusz z USA, a kto chce żyć dobrze z USA, nie może przeciwstawiać się Żydom. Z tym, że w odróżnieniu od PO i SLD PiS stawia WYŁĄCZNIE na sojusz z USA, z całą resztą nas skłócił. Nie ma więc pola manewru, nikt mu nie pomoże w sporach z Żydami. Musi spełnić wszystkie ich żądania.

 2. fajne zdjęcie do artykułu – „Grupa SATANA”

  i to im, Polacy powierzyli władzę nad sobą i Polską,

 3. powinno być tak że w każdej komisji robi się zdjęcia protokołów po głosowaniu i ktoś to powinien zliczyć wszystko i ciekawe czy było by zbieżne z oficjalnymi wynikami, ogrom pracy by był ale weryfikacja też odporna na oszustwa w głównej komisji w wsiórszawce

 4. Zgadnij ilu żydów jest na zdjęciu powyżej? Prawidłowe odpowiedzi nie zostaną nagrodzone.

 5. REDAKCJA i psychol o ksywce „kierownik episkopatu”. W jakimś promilu Redakcja tutejsza też jest winna przegranej. Wielu znajomych zachęconych, którzy zaglądnęli na ten portal ZREZYGNOWAŁO z głosowania na Konfederację , widząc grasujących tutaj PSYCHOPATÓW jak w/w reproduktor „won ch….u, sprdlaj, cwelu, sprdlj od mojego nicka” itp., uznając Was za środowisko NIEPOWAŻNE tolerujące takie COŚ. GDZIE TU normalny, spokojny konserwatyzm ? Zróbcie coś z tym przed wyborami jesienią.

 6. Celem żydów jest ukraina bo, od teraz, tam będzie można najlepsze wałki kręcić. W polsce cała prawica odniosła się do mienia bezspadkowego, łącznie z pisem, twierdząc że nikt nic nie dostanie. Dlatego straszenie 447 nie poskutkowało. I chciałbym zauwarzyć iż do tego tematu starała się nie odnosić ta lewa strona, która podpisała deklaracje terezińską. To jest dopiero zagadka.

  • nie uchwalono ustawy anty447 a takie odnoszenia sie i ot jeszcze w kamapanii wyborczej sa nic nie warte

 7. Nawet nie kryją się, że skrajnie filosemicki rząd ma nas okraść, konieczna mobilizacja pzred jesiennymi wyborami, bo są ważniejsze dla przyszłości kraju. Przekupstwo PiS i propaganda Kurskiego poskutkowały, mimo wszystko dziwne, ze aż taka różnica miedzy exit polit z pólnocy i porannymi oficjalnymi i to tylko w wypadku Konferderacji.

 8. Przekręt to mało powiedziane. Tak robią od lat i wszystko musi pasować obcemu mocodawcy.

Comments are closed.