Przestępcy kochają Koalicję Europejską i Biedronia. Schetyna musi być zadowolony ze swoich wyborców

Więzienie fot. Wikimedia Commons / Grzegorz Schetyna fot. PAP
Więzienie fot. Wikimedia Commons / Grzegorz Schetyna fot. PAP

Preferencje wyborców lubią ulegać zmianom, ale zdecydowanie nie w tym przypadku. Osadzeni w zakładach karnych i aresztach śledczych od lat są wiernymi wyborcami Platformy Obywatelskiej, a od niedawna także całej Koalicji Europejskiej i partii Roberta Biedronia. 

Szczegółowe wyniki prezentowane przez PKW nie pozostawiają wątpliwości, więźniowie są zdecydowanie zwolennikami totalnej opozycji. We wczorajszych wyborach Koalicja Europejska i partia Wiosna Roberta Biedronia wręcz miażdżyły swoich przeciwników.

Przykładem może być chociażby Areszt Śledczy Warszawa Grochów w którym to zagłosowało 259 osadzonych. Spośród nich, aż 110 oddało głos na Koalicję Europejską. Najwięcej uzyskał oczywiście lider listy Włodzimierz Cimoszewicz.

Drugie miejsce zajęła Wiosna Roberta Biedronia, na którą zagłosowało 61 osób. Dla porównania na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowało tylko 28 więźniów, a na Konfederację 13.

Aby pokazać, że nie jest to tylko warszawski trend można spojrzeć na zdecydowanie bardziej PiSowski Radom. W tym przypadku na KE zagłosowało 72 więźniów, przy zaledwie 22 głosach na Prawo i Sprawiedliwość.

Idąc jeszcze dalej, a mianowicie do bastionu PiSu, czyli na Podkarpacie, zaglądamy do wyników zakładu karnego w Rzeszowie. Tam Koalicja Europejska uzyskała 142 głosy, zaś Prawo i Sprawiedliwość zaledwie 63.

Źródło: PKW / NCzas.com

12 KOMENTARZE

 1. No i Konfederację kochają! W więzieniach przekroczyła przecież próg. Wielki sukces, czemu się wstydzicie nim pochwalić?:))))

  • polaczki to głupki co wybrali :
   popis+frühling(z germański’ego=niemieckiego = wiosna)

   • Tylko 4% z nich to głupki, ewentualnie można jeszcze Wiosnę dorzucić. Tak, jak przewidywałem. Ja nie mam kompleksów zatem, ty może powinieneś jednak mieć, tylko Polaków w to nie mieszaj i nie obrażaj. Do siebie miej pretensje:)

 2. Podobno w (h)ameryce-us(r)a(elu) ci co „kiblują” (siedzą w więzieniach) NIEmogą głosować (NIEmają praw wyborczych czyli są ich prawnie pozbawieni)…
  Aaaaa feeeee…
  No w takim d(upo)emokratycznym amerykanskim państwie przestępcy NIEmogą głosować ?????

 3. powinno być tak że w każdej komisji robi się zdjęcia protokołów po głosowaniu i ktoś to powinien zliczyć wszystko i ciekawe czy było by zbieżne z oficjalnymi wynikami, ogrom pracy by był ale weryfikacja też odporna na oszustwa w głównej komisji w wsiórszawce

  • Oczywiście, zadanie dla mężów zaufania, od czego oni są? Jak dotąd do rozgłaszanie nieistownych, pikantnych szczegółów.

 4. Kiedyś w Simpsonach był taki dowcip jak aresztowali mordercę, który zaczął się wygrażać: ” Kiedyś demokraci wrócą do rządów, a wtedy wypuszczą nas na ulice!”. Jakie to prawdziwe.

 5. Tradycyjnie.
  Kryminały-KE,Wiosna etc…etc…szumowiny ciążą ku szumowinom.

 6. To niesamowite, jak bardzo kłamliwy i manipulujący jest ten artykuł,a szczegolnie jego tytuł. Czy wy macie naprawdę czytelników za ostatnich durni, że wierzycie, że łykną taki przekaz?

  I jeszcze przymiotnik warszawski z błędem ortograficznym.
  Żenada.

 7. Bo oni lubią kochających inaczej. Sami maja codziennie niewielki wybór albo lewa albo prawa ewentualnie cwe’’l z celi😉

Comments are closed.