Anna Samusionek/Fot. Instagram
Anna Samusionek/Fot. Instagram
REKLAMA

Znana z roli Ilony w serialu „Na Wspólnej” Anna Samusionek chciała zrobić swojej mamie prezent z okazji Dnia Matki. Przesyłka co prawda dotarła do adresatki, jednak po drodze jej wartość dramatycznie spadła.

Aktorka wysłała mamie kartkę z życzeniami z okazji Dnia Matki. Dołączyła do niej także kilka banknotów, aby – jak piesze – adresatka „mogła sobie zrobić jakąś przyjemność”.

REKLAMA

„List nadałam tzw. poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa, płacąc za to wcale niemało” – relacjonowała Samusionek.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

„JAKAŻ DZIŚ OGARNĘŁA MNIE FURIA ZA LUDZKĄ PODŁOŚĆ I NIEUCZCIWOŚĆ,GDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE KARTKA DOSZŁA BEZ BANKNOTÓW 😡😡😡 TO OBRZYDLIWE I MAM NADZIEJĘ,ŻE TEGO,KTO TEGO DOKONAŁ (nie wiem na jakim etapie przesyłki,u siebie nigdy nie miałam problemów,mam super listonosza i obsługę poczty) SUMIENIE BĘDZIE PALIĆ BEZ KOŃCA 😤😤😤” – pisała na swoim Instagramie.

„JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! 🥶🥶🥶 ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE 😬” – zakończyła swój dramatyczny wpis Samusionek. Aktora oznaczyła pod nim Pocztę Polską.

Pod wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym również Poczty Polskiej.

„Pani Anno, jest nam przykro słyszeć o takim zdarzeniu. Uprzejmie prosimy o przesłanie numeru tego listu, w celu ustalenia trasy. Jeśli możemy jeszcze tylko coś doradzić, to gotówki nie należy wysyłać listem poleconym – to zasada, która obowiązuje u wszystkich operatorów. Można ją wysłać listem wartościowym lub przekazem pocztowym” – napisano.

View this post on Instagram

KOCHANI CHCIAŁAM WAS OSTRZEC,BYŚCIE NIE POPEŁNILI MOJEGO BŁĘDU😌 WYSŁAŁAM MOJEJ MAMIE ŚLICZNĄ KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI W ZWIĄZKU Z JEJ NADCHODZĄCYM ŚWIĘTEM.Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas,włożyłam też do niej kilka banknotów,by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność.List nadałam tzw.poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa,płacąc za to wcale nie mało.JAKAŻ DZIŚ OGARNĘŁA MNIE FURIA ZA LUDZKĄ PODŁOŚĆ I NIEUCZCIWOŚĆ,GDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE KARTKA DOSZŁA BEZ BANKNOTÓW 😡😡😡 TO OBRZYDLIWE I MAM NADZIEJĘ,ŻE TEGO,KTO TEGO DOKONAŁ (nie wiem na jakim etapie przesyłki,u siebie nigdy nie miałam problemów,mam super listonosza i obsługę poczty) SUMIENIE BĘDZIE PALIĆ BEZ KOŃCA 😤😤😤 I już nie chodzi o te pieniądze (choć wiem jak mamie by się przydały) ale o to,że zrobiono jej straszną przykrość,bo martwi się jeszcze i za mnie,że je straciłam.JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! 🥶🥶🥶 ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE 😬 @polskapoczta #kradzież #pieniądze #Olsztynek #pocztapolska #ostrzeżenie #uwaga #money #irytacja #stopzłodziejom #dzieńmamy

A post shared by Anna Samusionek 🇵🇱 Official (@anna_samusionek) on

Źródło: Instagram

REKLAMA