Janda znów pokazała butę i arogancję! Śmieje się ze starszych ludzi głosujących ma PiS. Ostre komentarze internautów: „Za ile ona daje głos?”

Krystyna Janda kpi z biednych starszych ludzi. Foto: PAP/ Facebook
Krystyna Janda kpi z biednych starszych ludzi. Foto: PAP/ Facebook

Po raz kolejny aktorka Krystyna Janda kpi ze starszych ludzi. Jeżeli nie głosujesz na Koalicję Europejską to jesteś dla aktorki nikim, zwykłym plebsem przekupionym przez PiS. Tak wynika z grafiki polubionej i podanej dalej przez zwolenniczkę czarnych marszów i KOD-u.

Po wyborach do parlamentu europejskiego Krystyna Janda w mediach społecznościowych udostępniła grafikę, która w internecie wywołała lawinę komentarzy. „Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia”. Internauci mocno komentują pogardliwy komentarz kiedyś dobrej aktorki.

Na grafice udostępnionej przez Krystynę Jandę widać mężczyznę, który trzyma banknot nad klęczącą przed nim kobietą. Kieruje do niej następujące słowa: „Daj głos”. Opisywana grafika wywołała oburzenie użytkowników mediów społecznościowych.

„Najpierw Stuhr teraz Janda. Oni wszyscy uważają się za kogoś lepszego. A czy taka Janda wnosi coś do świata? Raczej nic” – pisze jeden z internatów.

„Krystyna Janda kolejny raz wysrała się na ciemnych Polaków, publikując rysunek Mleczki. Przypomnę, że artystka Janda otrzymała od rządu PIS zaledwie 200 tys. zł na swoje teatry, zamiast wnioskowanego półtora miliona zł! To skandal, by reżim tak srał na głowy celebrytanów III RP!” – pisze drugi.

„Krystyna Janda zamieściła taki obrazek: uśmiechnięty od ucha do ucha polityk partii rządzącej, który w dłoni trzyma banknot, macha nim nad głową starszej, biednej pani. Ta pani przed nim klęczy. A obok napis: „Daj głos!” Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia” – napisał z kolei dziennikarz Onetu – Janusz Schwertner.

Wielu innych wypomniało za to aktorce dotacje, które dostaje od państwa:

Źródło: Facebook/ Twitter

Reklama / Advertisement

Comments are closed.