Rzeź prawicowych kont na Twitterze! „Usunięto profile związane z ustawą 447 i niemieckimi reparacjami dla Polski”. To dopiero początek?

Blokowanie kont Fot. Twitter

„Tysol” podaje, że tuż po wyborach usunięto między innymi konta: @KatynMemorialJC – informujące o działaniach podejmowanych dla obrony Pomnika Katyńskiego w Jersey City, konto @Reparations4POL – zajmujące się kwestią zaległych niemieckich reparacji dla Polski, konto @GerDeathCamps  – zajmujące się zwalczaniem fake newsów na temat tzw. „polskich obozów”, konto @StopAct447 – zajmujące się sprawą amerykańskiej ustawy JUST 447, konto @PMI_Online (Polish Media Issues) – zajmujące się zwalczaniem fake newsów na temat Polski w internecie.

Ofiarą poprawnych politycznie cenzorów padły też konta: @nsz_1942 – zajmujące się propagowaniem wiedzy na temat historii NSZ, konto @avanti_ultras89 – zajmujące się publikacją patriotycznych grafik, zdjęć i opraw meczowych, czy konto @Suwerenna – popularnego blogera zajmującego się miedzy innymi propagowaniem idei reparacji wojennych od Niemiec.

Reduta Dobrego Imienia zapowiedziała podjęcie działań prawnych. To zapewne tylko papierek lakmusowy do testowania zachowań internetu i metoda „etapowania” cenzury.

Źródło: Tygodnik Solidarność

35 KOMENTARZE

  • xxx,
   Mówisz: „prywatna firma”. A czy ta firma ma w swoim statucie, w którymś punkcie lub paragrafie działania dyskryminujące tylko NASZ! kraj i naród, tak samo jak walkę z wszelkimi objawami naszej obrony przeciw kłamstwu, potwarzy i innych niegodziwości!? Już za to w pierwszej kolejności powinna ta twoja „prywatna firma” karnie odpowiadać! Za gNojarski SZOWINIZM. Kto posuwa się do takich działań jeśli nie nasz wróg i ostatni gNój!?

   • @tekla,
    No to weź, idź i ich ukaraj. Pewnie odwołają się do swobody prowadzenia działalności i do prawa kontroli tego co mają na swoich własnych serwerach.
    No ale powodzenia.
    Musisz zrozumieć, że nie potrzebują nic uzasadniać odnosząc się do swojego regulaminu.
    Wystarczy luźny zapis typu „Moderator może usunąć treści, które uzna za nieodpowiednie albo konta, na których takie treści powstają.”
    Niestety jedynym prostym rozwiązaniem są prawicowe portale społecznościowe, które również będą mogły do woli usuwać lewackie treści.
    Można również podnosić zarzuty, że Pejs czy TT są globalnymi platformami służącymi wymianie poglądów i jako takie podlegają pierwszej poprawce do konstytucji USA (freedom of speach). Siedziby firm zlokalizowane są w USA, tak więc tamtejsze sądy wydają się właściwe.
    Potrzebujesz setek milionów USD na wieloletni proces a wynik sporu nie jest oczywisty.
    Tak, że powodzenia.

   • @Henio @Tekla

    „Można również podnosić zarzuty, że Pejs czy TT są globalnymi platformami ”

    katoliku,

    jak ty i te twoje urrwal ziomy lubia smierdzacy, wachmanski bkuzg („Pejs”) – to niech wy..laja z wymyslonego przez Zukerberga portalu Facebook. Rzeczywiscie macie gruntownie przes.. sorki, przefajdane – rozkrecic taka firme jak Facebook jest znacznie trudniej niz zalapac sie na „mienie pozydowskie” sposobem stodolowo-zapalczanym. Portal rozni sie stopniem komplikacji od siekiery, od widel i nawet od baniaka z benzyna.

    W tych waszych przekaziorach caly czas sie chwalicie, ze macie „najlepszych informatykow na swiecie”. No to jak tacy jestescie urrwal najlepsi to se zmajstrujcie Prawdziwy Aryjski Internet Bialej Rasy, taki z napisami „jude raus” na kazdym laczu i na kazdym swiatlowodzie.

  • Właśnie tak jest! Oszuści historyczni, kłamcy polityczni, manipulatorzy, złodzieje zawsze chętni na cudzą własność zaczęli swoje nędzne, nieuczciwe rozgrywki wobec NASZEGO! kraju i narodu. Ta ofensywa to tylko preludium w ich gangsterskim wykonaniu… Na tego gada trzeba być większym gadem, bo tylko taką gadkę ten gad rozumie. Pilna potrzeba chwili… Koniec z Wersalu w kierunku gadów, czas na działania Konkretne, systematyczne itd. całego narodu. Odkurzyć w pamięci „tradycje” naszych przodków wobec wrogów zwłaszcza śmiertelnych wrogów, bo będą jeszcze nie raz potrzebne…

   • Plują, oczerniają oszczerczo i kłamią już od dawna. Od dawna również zaczęli kneblowanie, nie tylko w sprawie zmienionej ustawy, ale wiele lat wcześniej w sprawie np. stodółki drewnianej… Teraz kneblują na całego, więc niebawem uderzą z całą mocą, aby kraść i rozdzierać między sobą krwawą zdobycz. Muszą mocne oparcie mieć tu, w tym kraju pod stopami… Muszą mieć tu wielu sług spolegliwych. Hardo poczynają psiewiary.

    • No w końcu mają poparcie całego narodu.
     Należy zauważyć że 2 dni temu 90% głosujących Polaków poparło Żydów.
     Cimoszewicz, który mówi wprost, że Żydom trzeba mienie oddać dostał 200 000+ głosów.
     Polacy chcą wszystko oddać Żydom, aby tylko przez parę lat dostawać po 500 PLN co miesiąc.
     Nie pozostaje w zasadzie nic innego, jak wolę narodu uszanować.
     Na głupków nie ma rady i tak widocznie musi być. Po prostu głupki wszystko stracą.
     Nie bez przyczyn od setek lat mamy w Polsce podobne problemy.

 1. „Nasza akcja medialna rozbiła kampanię Konfederacji… Od 16 maja zaczęły załamywać się zasięgi różnych kont i profili związanych z działaczami lub sympatykami Konfederacji” – chwali się Sakiewicz…już nawet się nie kryją z tym co robią. Ludzi którzy pilnują tej sprawy, żołnierzy hasbary jest sporo, pewnie już podczas wyborów w ramach tej akcji dostało się każdemu kto wyciągał niewygodne dla Żydów i PiS fakty. RDI, które jest tylko po to by Polakom mydlić oczy nic tu nie zdziała bo potrzebna jest ustawa regulująca działalność mediów społecznościowych w Polsce.

 2. Tę „rzeź” zrobili konkretni osobnicy czy osobniczki, żywi, z imionami, nazwiskami itp.
  A nie jakieś siły anonimowe czy boskie.

  Kim są? Jak sie nazywają? Jaka ich narodowość? Rasa? Kraj zamieszkania?

  Dobrze byłoby, gdyby w takim artykule jak ten, informujacym o danym postępku, była też informacja w stylu: „A dokonali tego czynu …(tu imiona i nazwiska, oraz inne szczegóły)”.

  Siła takich kanalii polega na ich anonimowości, tchórzliwym, psychopatycznym ukrywaniu swej tożsamości i działaniu z ukrycia.

  • „Siła takich kanalii polega na ich anonimowości, tchórzliwym, psychopatycznym ukrywaniu swej tożsamości i działaniu z ukrycia.”

   Katoliku,

   ty jakos tez nie podajesz imienia, nazwiska i numeru pesel. Dziabiesz w sposob anonimowy. Ukrywasz swoja tozsamosc.

   Jak tobie i twoim ziomom cos nie pasi – to urrwal WYPAD z tego, jak sie tam u was po wachmansku okresla, „pejsbuka”. Nie pasi? To WYPAD. Durne pierdy o „zydowskich zbrodniarzach” mozecie se pisac kreda na scianie slawojki. Albo farba na scianach domow. A dokopac i tak za bardzo nikomu nie dokopiecie. Za krotkie raczki.

 3. Jak widać, ciężko jest się przebić przez żydowską propagandę…
  …ale nie poddawajmy się!

  • A jak napiszę w internetach (pejsbuka i tt nie posiadam) „yebać żydowstwo” to mossad mnie odstrzeli? Sprawdzam.

   • Nikt ciebie gostek nie „odstrzeli”, darcie ryja na wachmanska nute („pejsbuka”„yebać żydowstwo”) moze tylko wywolac zdrowy smiech. Nie ma, katoliku, niczego bardziej zalosnego niz nienawisc wariacka, obledna. ludobojcza – ale zupelnie bezzebna. No bo jakos wszystko konczy sie na darciu ryja. Za krotkie raczki, katoliku, zeby komukolwiek dokopac.

 4. kiedy my goje polaken wypierdo.limy tych sku.rwy.syńskich parchów z naszego najpiękniejszego kraju?

  • „żyd to g.ówniany parch pejs-zbokowy”

   Hi, Mr Polish Catholic. Really nice to know what Poles _really_ say and think.

   You won’t have any occasion to do anything much. However, you and your illustrious compatriots are doing wonders to the collective picture of your nation. Keep up the good work!

 5. Wiadomo,że rząd reżimowy współpracuje z tymi portalami.Pomimo,że teoretycznie są to niezależne,niepolskie firmy (takie jak Twitter czy Facebook) to możecie być pewni,że PiS poprzez swój rządowy aparat administracyjny wpływa na decyzje w sprawie niszczenia prawicowych kont i usuwania treści niewygodnych dla pisowskiej propagandy (jak w sprawie 447)

Comments are closed.