Francuzów tresują coraz ostrzej. Propaganda LGTBQI w Disneylandzie. 1 czerwca nie zabieraj tam dziecka

Nowa pamiątka z Disneylandu Fot. Twitter
Nowa pamiątka z Disneylandu Fot. Twitter

Podparyski Disneyland po raz pierwszy organizuje przy okazji Dnia Dziecka jego… deprawację. W tym dniu w parku atrakcji odbędzie się parada poświęcona społeczności LGTBQI+ – „Magiczna Duma”.

Nie jest to pierwszy wybryk propagandy zboczeń parkach Disneya. Wcześniej taka „parada dumy” odbywała się już w amerykańskim Disneylandzie. Teraz przyszła pora na ćwiczenie dzieci w Europie. Francuska wersja deprawacji najmłodszych, odwrotnie jednak, niż w USA, ma charakter oficjalny.

Lobby LGBTQ + to jednak jeszcze za mało. Domagają się, by reprezentanci poszczególnych zboczeń stawali się bohaterami kolejnych bajek. Zresztą pierwszy jawnie gejowski bohater w filmie wytwórni Disneya pojawi się w 2020 roku w „Jungle Cruise”.

To, że wysyp tego typu propagandowych filmów nie nastąpił wcześniej zawdzięczamy tylko oporowi dystrybutorów, kin i… rodziców-widzów, którzy wcale takich produkcji nie oczekują.

Tymczasem członkowie tego środowiska twierdzą, że „Disney powinien dawać przykład” i mówią, że „marzą, by oglądać historię miłosną pomiędzy dwiema księżniczkami!”. W sumie nic trudnego, wystarczy odwiedzić jakiekolwiek kino… porno.

W sprawie „parady dumy” w Disneylandzie pojawiły się już petycje i protesty. Można tolerować preferencje seksualne dorosłych, ale place zabaw dzieci zostawcie w spokoju!

Comments are closed.