Szokujące informacje o Jarosławie Kaczyńskim i sowieckiej ambasadzie. Cejrowski bez znieczulenia skomentował podejrzane zachowanie prezesa PiS

Jarosław Kaczyński oraz Wojciech Cejrowski. / foto: PAP
Jarosław Kaczyński oraz Wojciech Cejrowski. / foto: PAP

Wojciech Cejrowski od czasu, kiedy wyleciał z TVP Info w ostrych słowach komentuje działalność PiS-u. Znany podróżnik w jednym z wpisów odniósł się do podejrzanego zachowania Jarosława Kaczyńskiego.

Przypomnijmy, że Wojciech Cejrowski został usunięty z TVP Info pod koniec listopada, wówczas miał „przemyśleć swoje zachowanie” i wrócić na antenę. Podróżnik od razu stwierdził, że nie ma zamiaru się podporządkować i tak jak przewidywał, na antenę nie wrócił.

Ostatnio Wojciech Cejrowski odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego po tym jak „Media Narodowe” przypomniały, co prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił podczas wywiadu w 2006 roku. Kaczyński przyznał wtedy, że odwiedził w 1988 roku sowiecką ambasadę, podczas obchodów rocznicy przewrotu bolszewickiego.

Portal przypomina też, że Kaczyński jest jedynym czynnym politykiem w Sejmie, który odwiedzał ambasadę ZSRR. – Pewnie to Panów zdziwi, ale dostałem zaproszenie i poszedłem z ciekawości – mówił Kaczyński w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Karnowskiemu i Piotrowi Zarembie.

Zachowanie Jarosława Kaczyńskiego w ostrych słowach skomentował podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski. – Na obchody rocznicy wielkiego ludobójstwa się nie chodzi, tak jak nie chodzi się na urodziny Hitlera. Nawet z ciekawości – napisał krótko były stały gość TVP Info.

Powstaje pytanie dlaczego Kaczyński, będący wtedy w opozycji został wybrany spośród wielu innych działaczy i zaproszony do sowieckiej ambasady. A przypomnijmy, że zdarzyło się to jeszcze przed upadkiem komunizmu w Polsce. Gdyby stosować logikę Tomasza Sakiewicza i Michała Rachonia z TVP można by nabrać podejrzeń, czy przypadkiem w tej ambasadzie nie doszło do nawiązania podejrzanych związków.

Źródło: Media Narodowe/Twitter: Wojciech Cejrowski

40 KOMENTARZE

 1. Co macie przeciwko sowietom? Przecież Putin agent sowieckiego KGB to idol prawicy.

   • Pasztet to wg mnie Ty i to PiSi pasztet. Za chwilę bedzieslapal szczury i robił pasztet, bo jak choć trochę myślisz, to spójrz na ceny żywności, jak rosną z dnia na dzień, na ceny paliw itp PiS durni kupował, a teraz ZAPLACIMY MY WSZYSCY! Polacy to jednak głupi Narod oczyeoscie nie caly, wystarczy spojrzeć na mapę podziału po Wyborach.wiejska ciemnota, niczego sie nie nauczyla

   • Pokaż swojego ryja, nazywasz kogoś pasztetem znaczy się jesteś pedals kim nasieniem, bo w moich czas pasztetem nazywano nie ładną dziewczynę. Więc ćwoku udaj się pod do jakiegoś pedalskiego klubu, może ktoś się tam znajdzie na miarę twoich oczekiwań

  • gratuluje schizofrenii albo zaburzeń psychotycznych
   trolling podobno pozwala zaspokajać ukryte pragnienia trolla

 2. dlatego został wybrany bo jest żydem i chętnie kolaborował i kolaboruje aby tylko utworzyć panstwo żydowskie na ziemiach polskich

 3. A może komuś przypomni się co Kaczyński robił w szkole podstawowej. Cejrowski jest żałosny bo głosował na partię Korwin który wprost przyznał ze jest prorosyjski.

  • Najpierw naucz się pisać gramatycznie kmiotku a później powtarzaj kłamstwa Sakiewicza. Bosak dziękował Polakom zza granicy za poparcie a nie żadnym Rosjanom. Zresztą dziecko wie, że Rosja nie ma przyjaciół tylko strefy wpływów i trzeba z nią grać w real politik a nie uprawiać żałosną amatorszczyznę jak Kaczyński.

 4. W szkole podstawowej Kaczyński ukradł księżyc….i udawał garbatego. By nie płacić księciu komorowskiemu podatku

  • mówisz o ukradzionym tytule, zamordowanej przez litwaków /chazarokomunisci litewscy/ rodzinie prawdziwego hrabiego Komorowskiego, przez przodka udawanego „hrabiego”- jego prawdziwe nazwisko to: Szczynukowycz?

 5. Jak to dobrze że są jeszcze debile ….w Polsce może uwierzą choć na chwilę…..A.M.

 6. Panie Cejrowski,przestań mieszać,schowaj się w swoim Kociewiu. Nie możesz przeboleć, że zrezygnowano z Ciebie jako z nieomylnego mędrca i dyżurnego mądrali,daj sobie spokój !

  • Panie Cejrowski proszę zająć się swoimi podróżami uwielbiam pana filmy podziwiam Pana ale proszę nie wtrącać się w oczach prawdziwych Polakówdo polityki bo może Pan dużo stracić

 7. Cejrowski znany jest Z tego że lubi obciagać proboszczom.A KUMFEDERACJA PRZEGRAŁ Z PROSEGO POWODU BRAK W NIEJ SPÓJNOŚCI IDEOLOGICZNEJ ,BOWIEM NIE DA SIĘ BYC WOLNOSCIOWCEM I ANTYABORCJONISTĄ W JEDNYM WOLNOŚĆ TO WOLNY WYBÓR,DWA NIE DA SIĘ BYĆ WOLNOSCIOWCEM I BYC APOLLOGETĄ KATOLICKIM DOGMATYZM WYKLUCZA WOLNOŚĆ,TRZY WOLNOSCIOWCEM NIE JEST TEN KTO USIŁUJE MÓWIĆ INNYM CO MAJĄ MYŚLEĆ .A NA SZKALOWANIU ODMIENNOSCI SZUFLADKOWANIU LUDZI PO PRZEZ PRYZMAT NARODOWOSCI,KOLORU SKÓRY CZY TEŻ JAKIEJ KOLWIEK ODMIENNOSCI JEST ZAPRZECZENIEM DEFINICJI WOLNOSCI.PAMIETAJ .WOLNOŚĆ TO ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE SAMEGO,SWIATA OTOCZENIA,TO DAWANIE OD PORY TEPEJ INDOKTRYNACJI ,TO TAKŻE ROZWÓJ SAMEGO SIEBIE .

  • Ludzie nie sugerują się spójnością ideową tylko kto ładniej w telewizji wygląda.

 8. Nie lubię Cejrowskiego. Człowiek, który nie liczy się z innymi, jego zachowanie na wizji bardzo prostackie. Z takim człowiekiem strach się zadawać, bo msciwosc ma w swoim charakterze.

 9. Panie Cejrowski proszę zająć się swoimi podróżami uwielbiam pana filmy podziwiam Pana ale proszę nie wtrącać się w oczach prawdziwych Polakówdo polityki bo może Pan dużo stracić

  • Mo to powiedz mi Ty „prawdziwy Polaku”, jaki wg Ciebie jest ten prawdziwy ? Cejrowski niby NIE PRAWDZIWY, A TY NIBY PRAWDZIWY .? No TO POWIEDZ, czym Ty roznisz się od Cejrowskiego ?
   Na koniec pow8em Ci tak. Jesteś może prawdziwy wg swego mjiemania, ale wg mnie GLUPI. BO NIBY KTO TU PISZE I ODPOWIADA TAKIM IDIOTOM JAK ty, NIE POLACY .

 10. Kaczyński polazł do ambasady ZSRR w 1988r. w charakterze pożytecznego durnia i do dzisiaj się w tym umacnia. Tak to widzą moskiewscy specjaliści i zdania nie zmienili. To oni założyli oficjalnie hodowlę durni w 1975 r. na KBWE w Helsinkach wraz z USA i państwami Europy Zach.. I nie zrobili tego sobie, a muzom, lecz w realizacji wspólnych celów, które nie służą bynajmniej Polsce, czego dowodzi istnienie „wolnej Polski”.

 11. Przecież Pan Michalkiewicz powiedział dla czego. Jarosława Kaczyńskiego nie chcieli do PZPR przyjąć, właśnie dla tego że był bolszewicką ekstremą. Był gorącym zwolennikiem kacapskiej bolszewii, nawet nie komuny w wydaniu Polskim, lecz najczystszym – kacapskim.

 12. Cejrowski..to Korwin w eksportowym wydaniu..jedyny cel-to zaistnieć,a że..każda zmora znajdzie swojego amatora..głupota w Polsce triumfuje..

 13. A ja w 76 powiedziałem rosyjskim żołnierzom – Dzień dobry. A na wycieczce szkolnej byłem na firmie w kinie Moskwa. Czy to czyni ze mnie tajnego współpracownika PRL ?

 14. Zwróćcie państwo uwagę, jakie oni mają podobne uszy. Walczą ze sobą, jak Michnik z Rywinem…, Urban w tle.

 15. Wystarczy zastanowić się, dlaczego ojciec Jarusia, który był w AK, po zakończeniu wojny i przejęciu Polski przez ZSRR, dostał w Warszawie willę. Przecież Ci, którzy byli w AK albo musieli uciekać, albo byli mordowani.

  • Tak jak nasi Politycy zamsz tam gdzie jest wygrana i okazja by rządzić a jak to nazwać zmiana poglądów czy farbowanie się jak łatwo jest dziś zmienić zdanie i partie pierw PZPR a Twraz nie partie ale zawsze tam gdzie rządzą j jest z tego kasa. Ale nigdy dobro Polski i Polaków to tylko obłuda każdego polityka ważne by była kasa na koncie nic innego i dlatego my Polacy ulegamy sugesti a oni to wykorzystują dla swych celów nie mylić z uczciwości dla narodu Polskiego.

 16. Cejrowski, ze swoim sowieckim poczuciem ,,humoru” to taki mały wredny bolszewik, który pomieszkuje sobie raz w USA, raz w Polsce, czy jeszcze gdzieindziej – i węszy.

 17. Ja jestem rusek bo uwielbiam ruskjie pierogi czy pierogi ruskje sa naprawde ruskje z tego co wiem to niema takiej nazwy w ich menu

  • „Niema” – to ty chyba nie jesteś, ale nie piśmiennictwa – jak najbardziej.

 18. Ciekawe jak on „wyleciał z TVP Info w ostrych słowach”. Nie wiedziałam, że w ogóle można „wylecieć w ostrych słowach”, ale udający redaktora osobnik o ksywie „and” przekonuje w nagłówku, że można…

 19. Hahahaha..jak to proniemieckie media lapia sie wszystkiego doslownie wszystkiego nawet CEJROWSKIEGO KTORY BYL WROGIEM NR 1
  NEOJUDOLIBERALIZMU PROEUROPEJSKIEGO..
  TE SAME MEDIA KTORE DOPROWADZILY DO TEGO ZE CALKOWICIE ZLIKWIDOWANO
  WC kwadrans
  Te same media dzis podpieraja sie wypowiedziami czlowieka ktorego chcialy zniszczyc do 0…
  Przeciez to jest jakas paranoja….
  A jak pan CEJROWSKI JEST TAKIM PATRIOTA TO CZEMU NIE WRUCI DO KRAJU ZE WSZYSTKIM CO MA…
  WYWIOZL CO SIE DALO DO RAJOW PODATKOWYCH I NAWET W AMERYCE UCZCIWIE PODATKOW NIE PLACI OD TEGO CO NA SWIECIE ZARABIA…..
  JAK MYSLICIE CZY PEJSACI POZWOLILIBY W USA ROZWINAC JAKIEMUS TAM POLACZKOWI SKRZYDLA ..

Comments are closed.