Ale wtopa! Dziennikarz przypomina Rusin, że Klepacka oddała swój medal, by ratować chore dziecko. „Kupił go Kulczyk”

Kinga Rusin, Borys Szyc i Zofia Klepacka/fot. youtube.com/plejada/Facebook:Borys Szyc/Zofia Klepacka
Kinga Rusin, Borys Szyc i Zofia Klepacka/fot. youtube.com/plejada/Facebook:Borys Szyc/Zofia Klepacka

Nie ustają ataki na Zofię Klepacką. Mistrzyni świata w windsurfingu nie ulega homopropagandzie i nie wychwala pod niebiosa związków LGBTBARBEQUE.

Niedawno Klepacka została znowu zaatakowana, tym razem ze strony aktora Borysa Szyca, znanego z niskich lotów filmu „Kac Wawa” oraz gwiazdkę TVN Kingę Rusin.

Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie, co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: „My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą”. Czy Klepacka nie podaje „wynaturzonej” koleżance z kadry ręki? – pisała na Instagramie celebrytka.

Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła bo przynosisz wstyd – uważa Szyc.

Te @szyc_borys przekaż Kini Rusin, że @klepackateam oddała swój medal, a konkretnie sprzedała go, żeby ratować chore dziecko. Kupił go Kulczyk – napisał na Twitterze Rafał Otoka-Frąckiewicz.

Sprzedasz swojego Oscara i dasz hajs na pomoc bliźnim? A no tak, przecież nie masz Oscara – dodał.

Źródła: twitter.com/nczas.com

62 KOMENTARZE

 1. Kinga we łbie pusto to i gada od rzeczy a LGBT to jedno wielkie gówno. Wszystkich ich na księżyc. No i Szyc wielkie Nic.

 2. pani Zosiu jest Pani dokładnie w wieku mojej strszej córki popieram i nie godzę się ze słowami krytyki jest Pani super a ta pani która atakowała jest zwykłą celebrytką której nikt nie kocha poza jej psem a ni to jest wątpliwe

 3. Pani Zofio,
  Dziękuję za medale, za Pani mądrość i odwagę. Coraz trudniej żyć w Polsce, tzw. artyści i inni celebryci głupieją, chcą zwrócić na siebie w ten sposób uwagę, przypomnieć, że żyją. To są ludzie puści, bezrozumni, nie Polacy i nie patrioci, to są żadni artyści, żałosna miernota. Życzę Pani wszystkiego dobrego i proszę nie zwracać uwagi na te szczekające pieski.
  Ściskam Panią z całego serca.
  Barbara z Warszawy (wykształcenie wyższe).

  • Barbaro, masz wykształcenie wyższe??? Chyba uzyskane w szkole partyjnej o.Rydzyka?
   Tu są same berety? Wstyd mi za Was.

 4. Pytanie do Kini Resortowej – co Pani w życiu osiągnęła?… i po makale!!!

 5. Dlaczego jednej stronie wolno mówić wszystko , robić sobie jaja z procesji… A drugiej stronie nic… Gdzie jest tolerancja środowiska Lesbijek gejów i transeksualistów dla katolików skoro my mamy ich tolerować i nie wytykać palcem i ect to niech oni nas nie wytykają… i niech nie wpychają się w nasze życie… Co do seksualizacji dzieci popatrzcie co sie chociażby dzieje w wielkiej brytani z młodzieżą która taki program przechodzi…. Osoby które nie szanują poglądów innych osób są hipokrytami w swoim walczeniu o wolnośc, tolerancje i pokazuje jak płytkie jest filozfia LGTB

 6. Pani Żosiu jest Pani Piekna i Mądra nie to co ta jak jej tam Kingusia ! A kto to w ogóle jest ta Kinga Rusin bo nie znam człowieka?

 7. A rusin p.r.dzieli, ze ratuje i kocha zwierzatka, ale w skorzanych butach z.r.dala.

 8. Mam wykształcenie wyższe i również popieram mistrzynię , nie życzę sobie prania mózgu mojemu dziecku, dla mnie rodzina to mama i tata, dzieci. Jeśli geje chcą dzieci to niech je sibie urodzą .Nie da się? Chyba wynika to z praw natury, przyrody, nie bądźmy mądrzejsi , bo to się zawsze źle kończy , tj. Obecnie degradacją przyrody .

 9. jeden medal nie rozwiązuje sprawy, trzeba umieć się przyznać do błedu pani Klepacka!

 10. szyc pewnie maluje sobie jaja na tęczowo bo to takie ,,trendy,, aktorzyna z demobilu

Comments are closed.