Od ideologii LGBT już się nie opędzisz. Nawet stołków i stołów nie zostawią w spokoju. IKEA bierze się za promocję kochających dziwaczniej

Torba od Ikei dla homoseksualistów, lesbijek i zmiennopłciowców
Torba od Ikei dla homoseksualistów, lesbijek i zmiennopłciowców

Ikea będzie w Stanach Zjednoczonych świętować miesiąc homoseksualistów, lesbijek, zmiennopłciowców i kogo tam jeszcze. Nad jej sklepami załopoczą tęczowe chorągwie.

Czerwiec jest w Stanach Zjednoczonych miesiącem dumy LGBT, jak sami to tam nazywają. Z tej okazji nad sklepami IKEI zawisną tęczowe flagi.

Do sprzedaży zostaje wprowadzona też specjalna torba dla homoseksualistów. Kupić ją będzie można przez miesiąc, a dochód ma trafiać do organizacji promującej LGBTKGB.

Szwedzka firma ogłosiła, ze rozpoczyna współpracę z Human Rights Campaign, która jest w USA największą organizacją zajmującą się promowaniem dewiacji.

IKEALGBT w swojej firmie ma już nawet oficerów politycznych zajmującego się pilnowaniem poprawności.

– Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Human Rights Campaign Foundation, nawiązanej w ramach Pride Month. Ikea opiera swoją kulturę na takiej wartości, jak bycie razem. Wierzymy, że równość jest fundamentalnym prawem człowieka. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas zasługuje na taki dom i na takie miejsce pracy, w którym może być sobą – mówi cytowany przez Wirtualne Media Rafael Fantauzzi, IKEA U.S. diversity & inclusion manager.

Comments are closed.