Rzymkowski w paranoi przeciwko prawicy? Kukiz’15 powinno wejść w koalicję z PSL, ale nigdy z Konfederacją [VIDEO]

Tomasz Rzymkowski/fot. PAP/Tomasz Gzell
Tomasz Rzymkowski/fot. PAP/Tomasz Gzell

Tomasz Rzymkowski postanowił znowu zaatakować obrońców życia i wolnościowców. Zapowiedział, że będzie protestował przeciwko koalicji Kukiz’15 z Konfederacją. Za to chętnie widziałby sojusz z… PSL.

Ugrupowanie #Kukiz’15 ma wiele opcji, żeby przetrwać w polityce. możemy startować samodzielnie i poszerzyć grupę wyborców lub pójść z #PSL, o ile to zdecyduje się na opuszczenie Koalicji Europejskiej – powiedział w Polskim Radiu Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15.

Czysto teoretyczną opcją dla Kukiz’15 jest pójście do wyborów razem z Konfederacją. Nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania i będę przeciwko niemu protestował – dodał Rzymkowski.

Co ma wspólnego Kukiz’15 z PSL? Poza chęcią pozostania przy władzy oraz nienawiścią do prawicy chyba nic.

Należy podkreślić, że to nie pierwszy tego typu bezsensowny atak Rzymkowskiego na Konfederację. Wcześniej atakował ją, bo – jak twierdzi – „jest katolikiem” i wyzywał ich od zdrajców.

Niestety, jestem członkiem Kościoła katolickiego i nie mogę się łączyć z formacją, której niektórzy liderzy zaprzeczają nauczaniu Kościoła – twierdził Rzymkowski.

Często pytacie Państwo czy przystąpię do Konfederacji? Moja odpowiedź jest – NIGDY. Dlaczego? Bo zdrady Państwa nie dopuszczę się nigdy – dodał we wpisie na Twitterze.

To niezwykle ciekawe, że Rzymkowski „niestety katolik” woli iść w sojusz z tęczowym PSL-em, niż ze środowiskiem wolnościowców, narodowców i obrońców życia, którzy skupiają się w Konfederacji.

Comments are closed.