Lewactwo rozwścieczone! Michał Wiśniewski swoimi żartami na scenie doprowadził ich do furii

Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia
Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia

Lewactwo tego mu nie wybaczy. Michał Wiśniewski był jedną z największych gwiazd juwenaliów organizowanych w Białymstoku. Ewidentnie podczas występu był w dobrym humorze i rzucał żartami na prawo i lewo. Medialne ekspozytury lewicowo-żydowskiej prasy w Polsce już piszą o „seksistowskim skandalu”.

Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na czele, byli największymi gwiazdami podczas koncertu w Białymstoku, który miał miejsce w związku z tamtejszymi juwenaliami. Michał Wiśniewski był w świetnym humorze i na scenie rzucał żartami na prawo i lewo.

Zespół Ich Troje z wokalistką Agatą Buczkowską zaśpiewał utwór „Wypijmy za to”. W trakcie występu Wiśniewski z Buczkowską mieli znaleźć się w łóżku, kiedy kobieta przysiadła na brzegu, Wiśniewski rzucił: Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś.

Później Wiśniewski otworzył szampana, którym opryskał publiczność, a także samą Buczkowską. Ten w tym momencie rzucił kolejny, tym razem sprośny żarcik. – To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać! – wypalił lider „Ich Troje”.

Do końca koncertu nic się nie zmieniło, a Wiśniewski rzucał żart za żartem. O perkusiście mówił, że „zdecydowanie ma trzy wielkie pały”, z kolei w kierunku puzonisty rzucił „ma najdłuższą rurę w zespole”.

16 KOMENTARZE

 1. buhahahhahaha uwielbiam tego kolesia Michałku powstań i odrób swoje miliony jesteś z aj e bi s t y polskie faszokundle ci do brudu pod paznokciami nie dorastają a jak plują Wiśniewski rulerz !.

 2. I to dla prawicowego nczas są żarciki i temat wart zamieszczenia ???? Wiśniewski, Wojewódzki kto jeszcze stanie się mistrzem dla nczas ????

 3. To nie jest żaden „seksistowski skandal”, tylko zwykłe prostackie, prymitywne i wulgarne chamstwo. Nie trzeba nawet być lewactwem czy też żydowską prasą, żeby reagować na to z obrzydzeniem.

 4. Myślałem, że ten portal jest bardziej na poziomie, a ja tu znajduje co raz takie banalne artykuły. Chyba chcecie przegonić portal niezależna.

 5. Faktycznie jak nie trole zaśmiecające komentarze to artykuly poziomu pudelka…

 6. Wielki człowiek o wielkiej kulturze osobistej z wielkim poczuciem humoru o wielkim intelekcie taki jest pan Wiśniewski !!

 7. Ty ch…u prdlny ! Won od mojego nicka. I widać cię cwelusiu !

 8. K….a!!! Kto pisze te lidy??? To jest portal partii, która chce mieć wpływ na politykę Państwa polskiego???!!!
  Sommer, co Ty odpi…..asz???!!!

 9. „To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać!” – lewactwo oburzone a konserwatywni liberałowie zachwyceni hehe. Potwierdza to, że konserwatyzm i liberalizm to połaczenie dziwki z zakonnica.

 10. Ja też jestem oburzona tymi obrzydliwymi, prostackimi, żenującymi tekstami, a nie jestem lewaczką, wręcz przeciwnie.

Comments are closed.