Gwiazda „Big Brothera” ujawni brudną prawdę o programie TVN! „Kontrowersyjne smaczki na pewno!”

Iza Mączka z
Iza Mączka z "Big Brother". / foto: Prt Sc TVN

Iza Mączka, która już pożegnała się z programem TVN, nie zamierza milczeć. Gwiazda trwającej właśnie edycji „Big Brothera” po opuszczeniu domu Wielkiego Brata wprost przyznaje, że ujawni prawdę o popularnym show w książce, którą planuje wydać.

„Big Brother” powrócił na antenę po kilkunastu latach przerwy i od początku był związany z licznymi skandalami. Jedną z osób, która starała się łagodzić konflikty była Iza Mączka. Kobieta jednak już opuściła program TVN decyzją widzów.

W związku z tym, że raczej szukała porozumienia i była osobą „do rany przyłóż”, można zakładać, że Iza zna też pikantne szczegóły z domu Wielkiego Brata. Gwiazda „Big Brothera” w najbliższym czasie zapewne będzie ujawniać kolejne informacje, by podkręcić zainteresowanie książką, którą planuje wydać.

Kontrowersyjne smaczki byłyby na pewno! Mamy swoje powiedzonka z domu, które mogłabym opisać. Ja też miałam kilka sytuacji, o których nie będę teraz mówiła. Było kilka fajnych zdarzeń, które mogłyby zainteresować czytelników – zapowiedziała Iza.

Bardzo chciałabym podjąć kolejne wyzwania. Marzę o tym, aby napisać książkę. Jestem otwarta na różne propozycje. Nie boję się wyzwań – podkreśliła. Okazuje się, że gwiazda „Big Brothera” może wydać książkę w tym samym wydawnictwie, co Justyna Żyła!

Źródło: gwiazdy.wp.pl/pomponik.pl

Reklama / Advertisement

Comments are closed.