Konfederacja musi mieć dobre notowania. Propaganda Sakiewicza dalej głupio atakuje prawicową alternatywę dla PiS

Katarzyna Gójska sieje głupią propagandę w telewizji Republika. Foto: print screen TV Republika
Katarzyna Gójska sieje głupią propagandę w telewizji Republika. Foto: print screen TV Republika

Polityka żyje od wyborów do wyborów. Po wyborach do Parlamentu Europejskiego na jesieni czekają nas wybory do parlamentu polskiego. PiS najwyraźniej czuje zagrożenie. Prorządowe media nie odpuszczają głupiego atakowania Konfederatów.

W Telewizji Republika Katarzyna Gójska, prywatnie małżonka innego znanego propisowskiego dziennikarza TVP Info Michała Rachonia, przepuściła prymitywny atak na Konfederację, wygadując niestworzone głupoty.

Gójska powiedziała, że plan Konfederacji to zablokowanie stacjonowania wojska USA w Polsce oraz zasugerowała, że realnie wybór Konfederacji oznacza zwiększenie szans dla postkomunistów.

Imputowała także w podtekście jakieś fantastyczne powiązania z Putinem, atakując organizacje prolife za przyłączenie się do prawdziwego prawicowego ruchu jakim jest Konfederacja.

Oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Konfederacja traktuje Rosję tak samo jak Niemcy, jako dwa sąsiednie duże państwa, które są potencjalnie zagrożeniem dla Polski, ale nie mają zamiaru zrażać sobie tych państw jeszcze bardziej, tylko uprawiać realną politykę w interesie Polski.

Konfederacja także nie ma nic przeciwko sojuszowi z USA, tylko chce żeby stosunki między sojusznikami były partnerskie a nie wiernopoddańcze. Nie możemy Polski sprzedawać za bezcen, a tym bardziej za bezprawne żydowskie roszczenia majątkowe.

Ale zaślepieni prorządowi dziennikarze wolą nie mówić o roszczeniach, tylko snuć fantastyczne teorie o związkach Konfederacji z Putinem. Ostatnio „Gazeta Polska” pod redakcją Tomasza Sakiewicza tryumfalnie ogłosiła, że ich propaganda zniweczyła rosyjską akcję wpłynięcia na wybory w Polsce.

Jeżeli wierzyć takim głupotom, to „Gazeta Polska” musi być najlepszą agencją kontrwywiadowczą świata. Przecież jak donoszą światowe media Putinowi udało się wsadzić Donalda Trumpa do Białego Domu w USA, w Wielkiej Brytanii udało się Putinowi doprowadzić do Brexitu, a w Polsce redaktor Sakiewicz powiedział Putinowi „niet” i Putin z podkulonym ogonem odstąpił… Kto wierzy w takie głupoty?

Prawda jest taka, że Konfederacja jest dla Polski bardzo potrzebna, ponieważ mówi o rzeczach niepopularnych i ukrywanych przez rząd (vide bezprawne roszczenia żydowskie i zabijanie nienarodzonych dzieci), czym zmusza dryfujący przez centrum w lewą stronę PiS do opamiętania.

Konfederacja w przyszłym parlamencie będzie strażnikiem wolności, tradycji, obrońcą przed bezprawnymi roszczeniami i fałszywą ideologią LGBT. Polacy potrzebują takiego ugrupowania dla własnego interesu, dla bezpiecznej przyszłości swoich dzieci.

Do słów Katarzyny Gójskiej odnieśli się Krzysztof Bosak i Kaja Godek z Konfederacji.

„Skoro produkują takie materiały to znaczy, że z wewnętrznych sondaży wychodzi, że na jesieni @KONFEDERACJA_ może wejść do Sejmu. Woleliby zamiast nas jakieś bezideowe ameby” – napisał na Twitterze Bosak.

„W sytuacji, gdy działania obywatelskie nie są argumentem dla władzy, aby uchwalić ochronę życia dzieci, NIEwejście do polityki byłoby dla prolajfera zaniechaniem i opuszczeniem sprawy. Kwestia drugorzędna czy to bedzie z #Konfederacja czy nie, bo wiele zależy od koalicjantów” – napisała Kaja Godek.

64 KOMENTARZE

  • DOMGAJCIE SIĘ UJAWNIENIA AKCJONARIATU TVP REPUBLIKA! Oni podnoszą kapitał akcyjny (dane z KRS) 2-3 razy w roku! KTO OBEJMUJE TE AKCJE? KTO DECYDUJE O SKŁADZIE RADY NADZORCZEJ???!!!

   • Interesujące … ciekawe kim jesteś, bo mało kto poza tobą zwrócił na to uwagę ? :D

  • Sukiewicz to kreatura, ale gwoli akuratności, na czele TV Republika stoi Kania (zwana przez R.J. Nowaka „kłamczuchą” ).
   Zaś specjalną „gwiazdą” TV Reduplika jest uparcie lansowany przez was, grafomany niechlujne, ZIEMNIAKIEWICZ. Ma tam swój „salonik”, w którym regularnie gości pewną wypacykowaną pro-POkomunistyczną kretynicę ze szmatławca Wrpost. Oraz innych przygłupów, kwiat nocnikarstwa polskiego. W tym Warzuchę. Siadują i pierlodą od rzeczy równie monstrualnie co politruki komunistyczne za peerelu. Albo monstrualniej. Bezwstydne oszusty, komuchy udające „prawicę”, przekonane, że „głupie polactwo” podziwia ich bezwarunkowo.

 1. Poparcie dla Konfederacji w grupie wyborców 18-29 lat wynosi 16,7%.{PIS-35%,KE-23%,Homosie-biedroniowcy-7%].Tylko że na wybory chodzi 25% tej populacji, a PIS-emerytow 70%,TVN-lemingów[30-48 lat]-55% a zbokow od biedronia niemal 100%.I stąd te problemy bo do młodych i kibiców jakos nie dociera że wybory jednak sa ważne.

  • „Poparcie dla Konfederacji w grupie wyborców 18-29 lat wynosi 16,7%.”

   Z tego powodu POPiSowe dziady z Magdalenki nie chcą wprowadzić głosowania przez internet.

   • Jak wprowadzą głosowanie przez internet to Konfederacja nie wejdzie na pewno. Obecna ordynacja wyborcza jest pełna dziur i umożliwia fałszerstwa wyborcze. Dlaczego system internetowy miałby być pozbawiony tych dziur? Fałszowanie stałoby się jeszcze łatwiejsze. Poza tym jak to jest, że stare dziadki po 70 idą na głosowanie a młode byki mają to głęboko w rzyci i im się nie chce tyłka ruszyć od komputera. Nikt mi nie powie, że nie mają siły ani czasu iść na wybory. Trza by znaleźć sposób by na chwilę oderwać ich od komputera.

    • No to wprowadzić wybory jawne. Niejawność tylko sprzyja przekrętom i dlatego jest uznawana za jedną z podstaw demokracji.

 2. Według wewnętrznych sondaży znanych PISowi poparcie dla Konfederacji cały czas przekracza 20%. Dlatego PISiory są wściekłe. Lewactwo LGBT też.

   • Spada, gdy urny szturmują beneficjenci socjalu, przerażeni wizją jego utraty.

    • To wina Mentzena. Niepotrzebnie słuchał się Jasnowidza Jackowskiego w sprawie ustawy 447. To przyniosło pecha w postaci 4,47%.
     Następnym razem niech zajmią się ustawą 887 to dostaną 8,87%.
     Przecież to jest jasne jak słońce!

 3. Hejke/ Ta przechodzona baba? Jakim cudem dostała ślub kościelny z Rachoniem?

  • O, to mądra i ambitna dziennikarka! Niestety, swego czasu była mamiona i tumaniona aktami IPN-u przez jego prezesa do tego stopnia, że przyprawiła rogi swojemu mężowi. Jest to, o ile wiem, wiedza ogólnie dostępna. Ja natomiast po obejrzeniu powyższej perły prawicowego dziennikarstwa, mam nieodparte skojarzenia z telewizją stanu wojennego. Polacy mnie niestety zasmucają. Na niepodległość trzeba sobie zasłużyć.

 4. Po co Nczas pisze takie idiotyzmy??? Miało być takie poparcie do PE i co 5 %nie ma…. 20 kilka procent to mamy w grupie gownarzerii która ma w doopie wybory. Więc i do parlamentu krajowego znowu nic z tego nie wyjdzie. Tym bardziej jak Nczas napiszę kilka propagandowych aktykulow. Poziom Nczasu ostatnio jest żenujący. Niczym nie różni się SE. Z tym że SE ma większe doświadczenie.

  • Najpierw się z ciebie śmieją, że przeszacowujesz poparcie. Później zaczynają mieć wątpliwości czy coś przypadkiem nie jest na rzeczy. Na koniec lewactwo LGBT ucieka w popłochu bo wie, że nic już tej lokomotywy KOnfederacja nie zatrzyma.

   • … a pozniej sa kolejne wybory i kolejny wynik w okolicach bledu statystycznego… Taka prawda. Dzis z polityki zrezygnowal Gwiazdowski – poddal sie w walce z narodem, ktory jak mu obiecasz gruszki na wierzbie, to to kupi. Nie ludz sie. Nie mamy madrego spoleczenstwa ktore cokolwiek z polityki i przyszlosci rozumie. Rozumie tylko czy mu na konto wplynelo 500 od panstwa. Nawet nie rozumie skad to 500 sie wzielo. Placi podatki, bo tak ma byc i nie rozumie dlaczego tyle i czy nie mogloby byc mniej. A juz jest przeszczesliwy jak mu sie powie, ze jego 500 pochodzi stad, ze zabrano bogatym.

  • Przeraża mnie tzw. ludożerka. Ja zaprenumerowałem papierowe wydanie NCz! i stwierdzam, że jest to jedno z najpoważniejszych pism w Polsce. Widocznie internet odmóżdża i wydawcy internetowi próbują się, również z powodów komercyjnych, do tego poziomu dostosować. Niestety, tak działa demokracja w debilnym społeczeństwie. Hahahahahaha:)

 5. Konfederacja także nie ma nic przeciwko sojuszowi z USA, tylko chce żeby stosunki między sojusznikami były partnerskie a nie wiernopoddańcze. HAHAHAHAHA co za naiwność. Usrael nie potrzebuje „sojuszników” tylko frajerów którym można obiecywać gruszki na wierzbie i ich doić. Izrael doi USA, a Usrael chętnie doi inne bantustany. Polin nigdy nie będzie traktowany jak partner, bo jest tylko albo aż żałosnym bantustanem. Traktowanie Rosji jako „zagrożenia” jest infantylne. Niestety ale wpisujecie się w narracje POPISuarów. Konfabulacja to grupa frajerów, niestety.

  • Jeśli mówisz swojej rodzinie, że nie chcesz się dać wykorzystywać silniejszemu partnerowi i będziesz chciał swoją sytuację zmienić to wtedy konfabulujesz ?

   • Polin nie jest dla Usraela żadnym partnerem, tylko sługusem wykonującym rozkazy.

 6. Oczywiścię życzę Konfederacji jak najlepiej; ale gdy na prawo sceny politycznej powstają i dzielą się partie jak grzybu po deszczu- źle to rokuje

 7. JKM nadal nie przeprosił Putina za Powstania Listopadowe i Styczniowe oraz za 1920 rok. Na rusofobii JKM wyborów nie wygra.

 8. P. Hejke wstyd tak p zalezy na szeklach aby pluc i kłamać na POLSKE?!! Boja sie KONFEDERACJI— tym razem juz wynikow nie beda mogli przekręcić!

  Wszyscy glosujemy KONFEDERACJA…….. Poseł/Sędzia Robert Majka Prezydent PL!!!

 9. Hm… W wyborach do euro parlamentu miało być z aż 20% i mieliśmy się wszyscy zdziwić, ktoś tu tak nachalnie wypisywał takie komentarze. Okazało się, że było aż 4,5%…

  • Słyszałeś Tajemniczy Durniu o służbach specjalnych i o fałszowaniu wyborów ?

 10. Dopóki nie nastąpi jakieś tąpnięcie, POPiS będzie rządził niezagrożony. Zapomnijcie moje słowa.

 11. Niestety, nic nie wskazuje, żeby Konfederacja uzyskała ponad 5%. Nie łudźmy się. Ataki PiS-u mają chyba inną przyczynę. Oni muszą mieć wroga, żeby straszyć nim motłoch i trzymać go w ryzach. Kij i marchewka. Zasiłki i groźby. Do tej pory straszyli Platformą, ale że ci nieudacznicy stanowią jakieś zagrożenie, nikt już chyba nie wierzy. A jeśli za Konfederacją stoi Putin, to strach można istotnie wywołać. Poza tym, nie ma patriotyzmu, katolicyzmu i prawicowości poza PiS-em. Kto twierdzi inaczej, jest ruskim agentem.

  • 100/100. Trafne spostrzeżenie i logicznie wytłumaczone. PiS zmienił sobie bęben do bicia, bo słuchanie bez przerwy tej samej melodii trochę znudziło się jego elektoratowi. Temat katastrofy smoleńskiej się wypalił, Tusk został pogrążony przez Jażdżewskiego, Schetyna pogrążył się sam wprowadzając starych komuchów z PZPR do parlamentu brukselskiego, PSL w rozsypce, więc została tylko Konfederacja na placu boju z przemilczanym hasłem walki z ustawą 447. Jak mawia Kurski, ciemny lud kupi ‚ruską onucę’.

   • Oczywiscie.
    Niech wala, jak najwiecej, najmocniej i najdluzej. Poparcie wzrosnie.

    Racjonalista to od racji zywnosciowych?

 12. Oho, wraca narracja o tajnych dobrych sondażach dających 8 czy 20 procent:). To oznacza, że jesienią będzie jeszcze śmieszniej niż w maju:)

  • PiSokomuna buduje potęgę gospodarczą III PRLbis rozdając socjal Owca+

  • Z czego się cieszysz?
   Z wlasnych niedoborow?
   Mentalnosc niewolnika poraza.
   Nigdy nie zrozumiesz normalnych ludzi. Zapisz się na Islam, to coś dla takich, jak ty, bo o wolnej woli, to nawet nie słyszałeś.

 13. Odchodzi Korwin-Mike z Konfederacji ,to Zagłosują na Konfederacje Ci ,którzy dziś traktują PiS jako ,,mniejsze zło”,i na PiS głosują.To około 3-9% poparcia.

  • Odszedł Korwin-Mikke z UPR i KNP i obie partie zaszły tak daleko, że już ich nie widać.

 14. Dopiero były wybory. Jakbyście mieli dobre notowania to siedzielibyście teraz w EP.

  • PiSraelcy zakłamali wybory, a teraz muszą kontynuować narrację, bo tyle potrafią – rozdawać nie swoje pieniądze i siać propagandę.

 15. Konferencja powstała poto ,aby zaszkodzić PiS owi ,by ten nie miał większości w sejmie.

  • PiS powstał, by ogłupić ludzi: by szerzyć propagandę lewicową, podnosić podatki, eskalować inflację, gloryfikować zdrajcę J. Piłsudskiego, oddać Polskę w żydowskie ręce, a przede wszystkim, żeby szkodzić polskim patriotom.
   Jedyne co robi dobrze to zwalcza trochę mafię pomagdalenkową, chociaż słuchałem dziś w radio WNET wywiadu z prezesem PiSu- żenada, bardziej krytykował Konfederację, niż byłą UW. Szkoda p. Skowrońskiego ( uważam go za porządnego gościa ), że zaprzedał się już bez reszty PiSowi, ale rozumiem, jakoś radio musi przeżyć..
   Naprawdę żal, że takie jełopy jak JK rządzą Polską..

 16. PiSowskie lewactwo atakuje hahahah W wyborach KONFEDERACJA dobije do 15 proc. jeśli nie będzie szwindli.

 17. Poszerzenie Konfederacji o inne ugrupowania i sensowny program oraz dodatkowa kontrola wyborów ( robić zdjęcia z wyników komisji wyborczych …) daje pewną szansę na przekroczenie 5%.

  • Najlepiej poszerzyć o Razem. Razem uzbierają więcej głosów. A jeszcze lepiej niż najlepiej to połączyć się z PISem. Wtedy zwycięstwo gwarantowane.

 18. Mam nadzieję że Konfederacja weźmie się wreszcie za robotę i zacznie pozyskiwać niepozyskanych bo cienko to widzę.

 19. oby prócz 447 i obrony życia w programie KonfedeRACJI znalazły się i były mocno akcentowane 2 punkty:
  – obniżenie i reforma podatków
  – ZNACZNE podwyższenie KWOTY WOLNEJ od podatku

 20. Tydzień temu kolejny raz dostali -5% i dalej bredzą że Konfa ma jakieś poparcie i jest dla kogoś groźna. Prawica to jednak stan umysłu

 21. Przyjemnie się żyje w świecie ułudy. Notowania Konfederacji groźne dla PiS-u? Wystarczy, że telewizja publiczna,nawet bez żadnych złych intencji, udostępni kolejne polityczne analizy JKM, Brauna, Winnickiego, Bosaka czy Berkowicza i elektorat wzrusza ramionami. Jeden Liroy sprawia wrażenie racjonalnego i zagubionego w tym towarzystwie. Konfederacja przypomina w wersji prawicowej dawną UD i UW. Elita umysłowa wrzucona na bezkresne morze polskich Aborygenów. Zawsze będziecie politycznym marginesem, z czego absolutnie się nie cieszę.

Comments are closed.