Pawłowicz ostro do Rusin! Posłanka PiS przyznała specjalną nagrodę prowadzącej „Dzień Dobry TVN”

Krystyna Pawłowicz i Kinga Rusin. / foto: YouTube (kolaż)
Krystyna Pawłowicz i Kinga Rusin. / foto: YouTube (kolaż)

Trwa medialna burza wokół Kingi Rusin, która w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, darła się pod lokalem wyborczą do Zofii Klepackiej. Później gwiazda TVN postanowiła jeszcze dołożyć na Instagramie dalej krytykując ostro Klepacką za jej poglądy.

Nie bójcie się, nie dajcie się zakrzyczeć. Podnieście głowy, protestujcie, kiedy dzieje się zło, mówcie: SKANDAL, mówcie: WSTYD! Jeśli ktoś powie: «Żydzi do gazu», «homoseksualiści są wynaturzeni», nie chcemy skończyć w faszystowskiej Polsce – napisała na Instagramie Rusin.

Następnie Kinga Rusin ogłosiła nową inicjatywę, która pozornie może się wydawać ciekawą propozycją, to tak naprawdę jest wymierzona w wolność słowa i wyrażania własnych poglądów, co oczywiście szczególnie dotknie osoby o poglądach niepoprawnych politycznie.

Razem z moim partnerem Markiem Kujawą, pomożemy Wam stworzyć miejsce dla tej energii. To fb i insta: ‚Biało-Czerwone Serca’. Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro – napisała gwiazda TVN.

Oczywiście pod tym pretekstem gwiazda TVN chce publicznie piętnować tych, z którymi się nie zgadza. – Nie dajmy się zastraszyć! Pomagajmy innym! Reagujcie! Jeśli widzicie jakąkolwiek formę zła czy przemocy, mówcie: STOP! – apelowała Rusin.

Teraz do inicjatywy Kingi Rusin odniosła się posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz, która słynie z ostrego języka. – Co za bezczelność i arogancja tych całkowicie wyalienowanych śmierdzących leni…Daję jej nagrodę antypolskiej chuliganki – napisała w swoim stylu.