HIT INTERNETU! Kurdej-Szatan oszukała wszystkich. Teraz wyjawia prawdę [FOTO]

Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube/Plejada
Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube/Plejada

Kilkanaście dni temu Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie, które zelektryzowało wszystkich obserwujących jej konto na Instagramie. Aktorka teraz przyznała, że to było… oszustwo.

Kurdej-Szatan wciela się m.in. w postać Joasi Chodakowskiej w serialu „M jak Miłość” i tak podbija serca widzów. Aktorka ma też dużą popularność w mediach społecznościowych.

To właśnie obserwujący jej profil na Instagramie fani jako pierwsi mogli zobaczyć rzekomą metamorfozę gwiazdy. Użytkownicy byli zachwyceni nową fryzurą aktorki.

Kurdej-Szatan wstawiła zdjęcie, na którym ma nieco jaśniejsze włosy sięgające ramion. Obserwującym ta zmiana wyraźnie przypadła do gustu. W komentarzach fani nie szczędzili aktorce komplementów.

View this post on Instagram

Czas na zmiany !?! Co myślicie ? :D

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Później aktorka pochwaliła się fotką w jeszcze krótszych włosach. Tu jednak uwagę wszystkich przykuły… przerysowane brwi.

View this post on Instagram

A tak ? Jak ? :D

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Teraz aktorka przyznała się do oszustwa.

„Zweryfikowano
Witam Was ja i moje włosy w niezmienionym stanie 😂 i co ja mam teraz zrobić ??? Od miesięcy korci mnie, żeby ściąć włosy, chciałam sprawdzić jak będę wyglądać, a po Waszym oooogromnie pozytywnym odbiorze chyba naprawdę muszę to zrobić !!!” – napisała.

„Tyle było komentarzy na tak, że aż głupio mi teraz przyznać, że wcale ich nie ścięłam 😂 nuuuda, co ? :P a sprawcą wszystkiego jest @lukaszdarlak 😂 to co – ciachać czy nie ??? 🤷🏼♀️” – pytała fanów o radę celebrytka.

Źródło: Instagram

6 KOMENTARZE

  1. A Sommer dalej rai czytelnikom to żydłacze nic.
    Wspólnota plemienna czy co?

  2. A to łobuziara. Powinna dostać na tyłek za to, że chce się jej robić takie numery.

  3. Boże, co za tępy pustak. Że też są tępaki, ktorzy chcą to to obserwować, żenada.

Comments are closed.