HIT MIESIĄCA. Król disco-polo szokuje! Zenek Martyniuk ma nową partnerkę. „Mogłaby być jego córką” [FOTO]

Zenek Martyniuk. / foto: Facebook
Zenek Martyniuk. / foto: Facebook

Zenek Martyniuk, popularny król disco-polo, to jeden z najbardziej znanych polskich artystów. Nic więc dziwnego, że informacje z jego życia, a także jego bliskich wzbudzają niemałe zainteresowanie. Teraz okazuje się, że Zenek Martyniuk zaśpiewał we własnym studio z nową partnerką muzyczną!

49-letni Martyniuk na scenie pojawia się od końca lat 80., a więc już przeszło 30 lat. Jego utwory takie jak „Pszczółka Maja”, „Gwiazda”, „Królowa Nocy” czy nowsze „Przez twe oczy zielone”, znają niemal wszyscy Polacy.

Tymczasem okazuje się, że Zenek zrobił coś zupełnie nowego z nową partnerką muzyczną. Popularny artysta gościł w swojej posiadłości ekipę „Super Expressu”, której przewodziła Ola Kot. To właśnie z nią Zenek stworzył nowy duet.

– Gościem w domu piosenkarza była Ola Kot (28 l.), gwiazda Radia Eska i Eska TV – informuje se.pl. – Muzyk nie tylko oprowadził reporterkę po swoim domu, ale i razem z nią zaśpiewał w swoim studio nagraniowym – dodano.

Zenek Martyniuk śpiewa z Olą Kot. / foto: Prt Sc se.pl

7 KOMENTARZE

  1. Durne clickbaitowe tytuły, gorsze niż na jakimś pudelku. Nczas to straszna hoooynia.

  2. Jak widzę tą rozdziawioną paję Martyniuka i jemu podobnych, odchodzi mi ochota na śniadanie.
    Koniecznie chcecie aby takie rozlazłe, dziamdziowate coś było symbolem „męskości, talentu” i czego tam jeszcze, dla „prawdziwych Polaków” ? Żałosne

  3. Poziom nczasu jest żenująco niski. Takie tytuły to można pisać w SE, Fuckcie czy innym szmatławcu. Niestety, Super Express przylepił się do Sommera na stałe…

  4. Ha ha ha serio? Większej głupoty nie słyszałam! Nie udało wam się z pseudo wypadkiem to probujecie terez z tym ?!. Macie nasrane w głowie!

Comments are closed.